U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår, Sort

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
683551
07-04 2024
12:00 Kulbaneparken
07. apr
12:00
Hellas 1
BK Rødovre 1
683553
07-04 2024
14:00 Skovshoved I P
07. apr
14:00
Skovshoved IF 1
B.93 3
683550
13-04 2024
11:00 Gentofte Sportspark Vest
13. apr
11:00
Jægersborg BK 1
KB 3
683552
14-04 2024
09:00 Fælledparken
14. apr
09:00
HB 1
CIK 1
683557
20-04 2024
10:00 Kunst, KB, P. Bangs Vej
20. apr
10:00
KB 3
Skovshoved IF 1
683556
21-04 2024
10:00 B 93 Svanemølleanlæg.
21. apr
10:00
B.93 3
Hekla 1
683559
21-04 2024
10:00 Holmens IA
21. apr
10:00
CIK 1
Hellas 1
683560
21-04 2024
14:00 Valby Idrætspark
21. apr
14:00
Valby 1
HB 1
683558
21-04 2024
14:00 Rødovre Stadion
21. apr
14:00
BK Rødovre 1
Jægersborg BK 1
683564
27-04 2024
12:00 Engdraget
27. apr
12:00
Hellas 1
Valby 1
683565
27-04 2024
14:00 Skovshoved I P
27. apr
14:00
Skovshoved IF 1
BK Rødovre 1
683562
28-04 2024
11:15 B 93 Svanemølleanlæg.
28. apr
11:15
B.93 3
KB 3
683566
28-04 2024
14:00 Hekla Park
28. apr
14:00
Hekla 1
HB 1
683563
ma29-04 2024
17:45 Gentofte Sportspark Øst
29. apr
17:45
Jægersborg BK 1
CIK 1
683567
fr03-05 2024
17:45 Kunst, KB, P. Bangs Vej
03. maj
17:45
KB 3
Hekla 1
683579
05-05 2024
10:00 Gentofte Sportspark Vest
05. maj
10:00
Jægersborg BK 1
Valby 1
683570
05-05 2024
10:00 Fælledparken
05. maj
10:00
HB 1
Hellas 1
683578
05-05 2024
10:20 Kløvermarkens Idrætsanlæg
05. maj
10:20
CIK 1
Skovshoved IF 1
683568
05-05 2024
11:00 Rødovre Stadion
05. maj
11:00
BK Rødovre 1
B.93 3
683583
11-05 2024
10:00
KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
Kunst, KB, P. Bangs Vej
11. maj
10:00
KB 3
BK Rødovre 1
683580
12-05 2024
10:00 B 93 Svanemølleanlæg.
12. maj
10:00
B.93 3
CIK 1
683582
12-05 2024
10:00
HB 1
!
NB: HB 1 er taberdømt
Gentofte Sportspark Øst
12. maj
10:00
Jægersborg BK 1
HB 1
683584
12-05 2024
14:00 Skovshoved I P
12. maj
14:00
Skovshoved IF 1
Valby 1
683585
12-05 2024
14:00 Hekla Park
12. maj
14:00
Hekla 1
Hellas 1
683590
ma13-05 2024
17:00 Valby Idrætspark
13. maj
17:00
Valby 1
B.93 3
683588
ma13-05 2024
22:00
HB 1
!
NB: HB 1 er taberdømt
Fælledparken
13. maj
22:00
HB 1
Skovshoved IF 1
683587
to16-05 2024
17:30 Rødovre Stadion
16. maj
17:30
BK Rødovre 1
Hekla 1
683586
to16-05 2024
17:45 Kulbaneparken
16. maj
17:45
Hellas 1
Jægersborg BK 1
683554
on22-05 2024
17:30 Hekla Park
22. maj
17:30
Hekla 1
Valby 1
740823
to23-05 2024
17:15 Kulbaneparken
23. maj
17:15
Hellas 1
B.93 3
683589
to23-05 2024
17:55 Kløvermarkens Idrætsanlæg
23. maj
17:55
CIK 1
KB 3
683592
25-05 2024
10:00
Valby 1
!
NB: Valby 1 er taberdømt
Kunst, KB, P. Bangs Vej
25. maj
10:00
KB 3
Valby 1
684890
25-05 2024
14:00 Hekla Park
25. maj
14:00
Hekla 1
Jægersborg BK 1
683846
25-05 2024
16:00 Skovshoved I P
25. maj
16:00
Skovshoved IF 1
Hellas 1
683845
26-05 2024
11:00 Rødovre Stadion
26. maj
11:00
BK Rødovre 1
CIK 1
683591
26-05 2024
11:15 B 93 Svanemølleanlæg.
26. maj
11:15
B.93 3
HB 1
740838
on29-05 2024
17:15 Valby Idrætspark
29. maj
17:15
Valby 1
BK Rødovre 1
740836
fr31-05 2024
17:00 Hekla Park
31. maj
17:00
Hekla 1
CIK 1
740828
02-06 2024
09:00
HB 1
!
NB: HB 1 er taberdømt
Fælledparken
02. jun
09:00
HB 1
KB 3
686986
ma03-06 2024
17:30 Gentofte Sportspark Øst
03. jun
17:30
Jægersborg BK 1
Skovshoved IF 1
741423
fr07-06 2024
17:45 Kunst, KB, P. Bangs Vej
07. jun
17:45
KB 3
Hellas 1
740845
08-06 2024
10:00 B 93 Svanemølleanlæg.
08. jun
10:00
B.93 3
Jægersborg BK 1
741450
08-06 2024
16:00 Hekla Park
08. jun
16:00
Hekla 1
Skovshoved IF 1
741462
09-06 2024
10:20 Kløvermarkens Idrætsanlæg
09. jun
10:20
CIK 1
Valby 1
741442
09-06 2024
11:00 Rødovre Stadion
09. jun
11:00
BK Rødovre 1
HB 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind