VinterBOLD U-14 drenge 3, Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
129156
19-11 2023
12:00 Birkerød Stadion Kunstgræs
1
-
6
19. nov 2023
12:00
IF Skjold Birkerød
1
Herstedøster IC
6
129154
19-11 2023
12:45 Birkevang
0
-
6
19. nov 2023
12:45
Hareskov IF (1)
0
Måløv BK
6
129157
19-11 2023
13:00 Slangerup Stadion
6
-
1
19. nov 2023
13:00
Slangerup & Omegn IF
6
Ølstykke FC
1
129158
19-11 2023
13:00
Oversidder
19. nov 2023
13:00
Oversidder
FC Holte
129163
fr01-12 2023
17:00 Birkerød Stadion Kunstgræs
HHT
01. dec 2023
17:00
FC Holte
IF Skjold Birkerød
HHT
129161
02-12 2023
09:30 Lundtofte Idrætsplads
8
-
0
02. dec 2023
09:30
Lundtofte Boldklub
8
Hareskov IF (1)
0
129159
02-12 2023
12:00
Oversidder
Ølstykke Stadion
02. dec 2023
12:00
Ølstykke FC
Oversidder
129162
03-12 2023
09:35 Albertslund Stadion Kunstgræs
1
-
0
03. dec 2023
09:35
Herstedøster IC
1
Himmelev-Veddelev BK
0
129166
fr08-12 2023
18:04 Himmelev Idrætspark
UHT
08. dec 2023
18:04
Himmelev-Veddelev BK
FC Holte
UHT
129168
17-12 2023
13:00
Oversidder
17. dec 2023
13:00
Oversidder
IF Skjold Birkerød
129165
17-12 2023
14:00 Birkevang
0
-
3
17. dec 2023
14:00
Hareskov IF (1)
0
Herstedøster IC
3
129167
fr05-01 2024
17:00 Slangerup Stadion
5
-
1
05. jan
17:00
Slangerup & Omegn IF
5
Lundtofte Boldklub
1
129155
07-01 2024
11:50 Himmelev Idrætspark
1
-
2
07. jan
11:50
Himmelev-Veddelev BK
1
Lundtofte Boldklub
2
129173
fr12-01 2024
17:00 Birkerød Stadion Kunstgræs
0
-
5
12. jan
17:00
FC Holte
0
Hareskov IF (1)
5
129172
13-01 2024
12:00 Albertslund Stadion Kunstgræs
0
-
5
13. jan
12:00
Herstedøster IC
0
Slangerup & Omegn IF
5
129169
13-01 2024
14:30
Oversidder
Måløv Idrætspark
13. jan
14:30
Måløv BK
Oversidder
129170
13-01 2024
14:30 Lundtofte Idrætsplads
UHT
13. jan
14:30
Lundtofte Boldklub
Ølstykke FC
UHT
129171
14-01 2024
12:00 Birkerød Stadion Kunstgræs
4
-
1
14. jan
12:00
IF Skjold Birkerød
4
Himmelev-Veddelev BK
1
129174
27-01 2024
11:30 Ølstykke Stadion
5
-
2
27. jan
11:30
Ølstykke FC
5
Herstedøster IC
2
129176
27-01 2024
14:30 Måløv Idrætspark
6
-
2
27. jan
14:30
Måløv BK
6
Lundtofte Boldklub
2
129175
28-01 2024
13:00 Birkevang
1
-
4
28. jan
13:00
Hareskov IF (1)
1
IF Skjold Birkerød
4
129177
28-01 2024
13:00 Slangerup Stadion
8
-
2
28. jan
13:00
Slangerup & Omegn IF
8
FC Holte
2
129178
28-01 2024
13:00
Oversidder
28. jan
13:00
Oversidder
Himmelev-Veddelev BK
129164
03-02 2024
12:45 Måløv Idrætspark
2
-
0
03. feb
12:45
Måløv BK
2
Ølstykke FC
0
129183
25-02 2024
11:15 Birkerød Stadion Kunstgræs
1
-
4
25. feb
11:15
FC Holte
1
Ølstykke FC
4
129180
02-03 2024
10:00
Oversidder
Lundtofte Idrætsplads
02. mar
10:00
Lundtofte Boldklub
Oversidder
129182
03-03 2024
09:15 Albertslund Stadion Kunstgræs
2
-
9
03. mar
09:15
Herstedøster IC
2
Måløv BK
9
129179
03-03 2024
11:30 Himmelev Idrætspark
7
-
0
03. mar
11:30
Himmelev-Veddelev BK
7
Hareskov IF (1)
0
129181
03-03 2024
12:00 Birkerød Stadion Kunstgræs
2
-
4
03. mar
12:00
IF Skjold Birkerød
2
Slangerup & Omegn IF
4
129186
09-03 2024
11:00 Lundtofte Idrætsplads
3
-
2
09. mar
11:00
Lundtofte Boldklub
3
Herstedøster IC
2
129185
09-03 2024
11:30 Måløv Idrætspark
11
-
0
09. mar
11:30
Måløv BK
11
FC Holte
0
129184
09-03 2024
13:15 Ølstykke Stadion
UHT
09. mar
13:15
Ølstykke FC
IF Skjold Birkerød
UHT
129188
10-03 2024
13:00
Oversidder
10. mar
13:00
Oversidder
Hareskov IF (1)
129187
10-03 2024
16:00 Slangerup Stadion
5
-
4
10. mar
16:00
Slangerup & Omegn IF
5
Himmelev-Veddelev BK
4
129193
fr15-03 2024
19:00 Birkerød Stadion Kunstgræs
3
-
2
15. mar
19:00
FC Holte
3
Lundtofte Boldklub
2
129190
17-03 2024
11:30 Himmelev Idrætspark
4
-
1
17. mar
11:30
Himmelev-Veddelev BK
4
Ølstykke FC
1
129191
17-03 2024
12:00 Birkerød Stadion Kunstgræs
4
-
2
17. mar
12:00
IF Skjold Birkerød
4
Måløv BK
2
129189
17-03 2024
12:00 Birkevang
1
-
6
17. mar
12:00
Hareskov IF (1)
1
Slangerup & Omegn IF
6
129192
17-03 2024
13:00
Oversidder
17. mar
13:00
Oversidder
Herstedøster IC
129160
fr22-03 2024
19:30 Måløv Idrætspark
1
-
4
22. mar
19:30
Måløv BK
1
Slangerup & Omegn IF
4
129196
23-03 2024
09:00 Lundtofte Idrætsplads
23. mar
09:00
Lundtofte Boldklub
IF Skjold Birkerød
129198
23-03 2024
10:15 Albertslund Stadion Kunstgræs
3
-
0
23. mar
10:15
Herstedøster IC
3
FC Holte
0
129194
23-03 2024
13:30 Ølstykke Stadion
3
-
3
23. mar
13:30
Ølstykke FC
3
Hareskov IF (1)
3
129195
23-03 2024
14:30 Måløv Idrætspark
4
-
3
23. mar
14:30
Måløv BK
4
Himmelev-Veddelev BK
3
129197
24-03 2024
13:00
Oversidder
Slangerup Stadion
24. mar
13:00
Slangerup & Omegn IF
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
https://www.dbusjaelland.dk/love-og-regler/reglementer/vinterbold-reglement/

Log ind