Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. nov 2023
15:00
Ølstykke FC
1
Virum-Sorgenfri BK
1
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
12:00
Jernløse/Holbæk
TGB
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
13:00
Brøndbyernes IF
7
Fremad Valby
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. nov 2023
18:30
Fremad Valby
3
Melby-Liseleje IF
1
|
|||||||||||||||||||
29. nov 2023
19:30
TGB
Ølstykke FC
UHT
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2023
14:00
Allerød Fodbold Klub
9
Jernløse/Holbæk
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2023
11:00
Brøndbyernes IF
3
Melby-Liseleje IF
2
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2023
13:00
Svogerslev BK
TGB
UHT
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
12:00
Jernløse/Holbæk
Fremad Valby
HHT
|
|||||||||||||||||||
06. jan
12:00
Melby-Liseleje IF
Jernløse/Holbæk
UHT
|
|||||||||||||||||||
10. jan
23:59
TGB
Valby
UHT
|
|||||||||||||||||||
12. jan
18:30
Fremad Valby
1
Ølstykke FC
4
|
|||||||||||||||||||
13. jan
14:00
Virum-Sorgenfri BK
0
Brøndbyernes IF
2
|
|||||||||||||||||||
13. jan
14:00
Allerød Fodbold Klub
Svogerslev BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
19. jan
19:00
Valby
Brøndbyernes IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
26. jan
19:00
Valby
Allerød Fodbold Klub
UDS
|
|||||||||||||||||||
27. jan
11:00
Brøndbyernes IF
7
Jernløse/Holbæk
0
|
|||||||||||||||||||
27. jan
13:30
Ølstykke FC
5
Melby-Liseleje IF
3
|
|||||||||||||||||||
27. jan
14:00
Virum-Sorgenfri BK
TGB
HHT
|
|||||||||||||||||||
28. jan
11:15
Svogerslev BK
2
Fremad Valby
1
|
|||||||||||||||||||
02. feb
19:00
Valby
Virum-Sorgenfri BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
03. feb
12:00
Melby-Liseleje IF
1
Allerød Fodbold Klub
6
|
|||||||||||||||||||
17. feb
13:00
Ølstykke FC
4
Allerød Fodbold Klub
3
|
|||||||||||||||||||
24. feb
14:00
Virum-Sorgenfri BK
2
Svogerslev BK
0
|
|||||||||||||||||||
28. feb
19:00
TGB
0
Brøndbyernes IF
9
|
|||||||||||||||||||
01. mar
18:30
Fremad Valby
6
Valby
3
|
|||||||||||||||||||
02. mar
12:00
Melby-Liseleje IF
1
Svogerslev BK
7
|
|||||||||||||||||||
03. mar
11:00
Jernløse/Holbæk
2
Ølstykke FC
1
|
|||||||||||||||||||
03. mar
15:00
Allerød Fodbold Klub
Virum-Sorgenfri BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
06. mar
23:59
TGB
Allerød Fodbold Klub
UHT
|
|||||||||||||||||||
08. mar
19:00
Valby
Melby-Liseleje IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
09. mar
11:00
Brøndbyernes IF
6
Ølstykke FC
3
|
|||||||||||||||||||
09. mar
14:00
Virum-Sorgenfri BK
6
Fremad Valby
2
|
|||||||||||||||||||
10. mar
13:00
Svogerslev BK
4
Jernløse/Holbæk
2
|
|||||||||||||||||||
15. mar
18:30
Fremad Valby
3
TGB
0
|
|||||||||||||||||||
16. mar
11:15
Ølstykke FC
Svogerslev BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. mar
12:00
Melby-Liseleje IF
Virum-Sorgenfri BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. mar
15:00
Brøndbyernes IF
2
Allerød Fodbold Klub
2
|
|||||||||||||||||||
17. mar
11:00
Jernløse/Holbæk
Valby
UHT
|
|||||||||||||||||||
20. mar
23:59
TGB
Melby-Liseleje IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
22. mar
19:00
Valby
Ølstykke FC
ANN
|
|||||||||||||||||||
23. mar
14:00
Virum-Sorgenfri BK
Jernløse/Holbæk
UHT
|
|||||||||||||||||||
24. mar
11:15
Svogerslev BK
2
Brøndbyernes IF
6
|
|||||||||||||||||||
24. mar
12:00
Allerød Fodbold Klub
2
Fremad Valby
3
|
|||||||||||||||||||
02. apr
13:30
Svogerslev BK
Valby
ANN
|