Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03. apr
20:00
Fremad Valby
5
Rødovre
1
|
|||||||||||||||||||
06. apr
12:00
Albertslund BS 72
1
Fårevejle BK
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. apr
12:00
Espergærde IF
3
Allerød FK
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. apr
13:30
Ølstykke FC
3
Østerbro IF
2
|
|||||||||||||||||||
07. apr
12:00
Skjold
2
HIK
0
|
|||||||||||||||||||
07. apr
12:00
Svogerslev BK
1
Fredensborg BI
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
11:00
Fårevejle BK
0
Svogerslev BK
1
|
|||||||||||||||||||
13. apr
13:00
Fredensborg BI
3
Fremad Valby
2
|
|||||||||||||||||||
13. apr
16:00
Østerbro IF
2
Skjold
2
|
|||||||||||||||||||
14. apr
12:00
Allerød FK
0
Ølstykke FC
2
|
|||||||||||||||||||
14. apr
12:00
Rødovre
4
Espergærde IF
2
|
|||||||||||||||||||
14. apr
16:00
HIK
0
Albertslund BS 72
6
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:30
Ølstykke FC
7
Espergærde IF
2
|
|||||||||||||||||||
20. apr
11:00
Fredensborg BI
3
Rødovre
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:00
Albertslund BS 72
2
Østerbro IF
1
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:30
Svogerslev BK
4
HIK
2
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
Fremad Valby
3
Fårevejle BK
0
|
|||||||||||||||||||
21. apr
16:00
Skjold
4
Allerød FK
2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:30
Fårevejle BK
1
Fredensborg BI
8
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Espergærde IF
0
Skjold
4
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Østerbro IF
5
Svogerslev BK
2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
Allerød FK
1
Albertslund BS 72
2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
Rødovre
0
Ølstykke FC
3
|
|||||||||||||||||||
28. apr
16:00
HIK
1
Fremad Valby
1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Fredensborg BI
11
HIK
1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Fårevejle BK
3
Rødovre
0
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
Albertslund BS 72
10
Espergærde IF
2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Svogerslev BK
3
Allerød FK
0
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Fremad Valby
0
Østerbro IF
1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:30
Ølstykke FC
4
Albertslund BS 72
4
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Allerød FK
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Rødovre
Skjold
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Østerbro IF
Fredensborg BI
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:00
HIK
Fårevejle BK
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Albertslund BS 72
Skjold
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Fredensborg BI
Allerød FK
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Svogerslev BK
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:30
Fårevejle BK
Østerbro IF
|
|||||||||||||||||||
15. maj
20:00
HIK
Rødovre
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
Skjold
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
Fremad Valby
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Svogerslev BK
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Ølstykke FC
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Espergærde IF
Fredensborg BI
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Allerød FK
Fårevejle BK
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Rødovre
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Østerbro IF
HIK
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Fredensborg BI
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Fårevejle BK
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Østerbro IF
Rødovre
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Svogerslev BK
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Fremad Valby
Skjold
|
|||||||||||||||||||
02. jun
16:00
HIK
Allerød FK
|
|||||||||||||||||||
05. jun
20:00
Skjold
Svogerslev BK
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:30
Ølstykke FC
Fårevejle BK
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Albertslund BS 72
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Espergærde IF
HIK
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Allerød FK
Østerbro IF
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Svogerslev BK
Rødovre
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Skjold
Fredensborg BI
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
Fredensborg BI
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
Rødovre
Allerød FK
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
Østerbro IF
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
HIK
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
Fårevejle BK
Skjold
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
Fremad Valby
Svogerslev BK
|