U16 Piger Øst 1 (08) forår

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
881275
06-04 2024
12:00 Dragør Bk
0
-
2
06. apr
12:00
Amager Pigefodbold
0
Sundby Bk.
2
881274
07-04 2024
12:00 SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
2
-
2
07. apr
12:00
Herlufsholm GF
2
Allerød Fodbold Klub
2
881276
14-04 2024
12:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
2
14. apr
12:00
Sundby Bk.
4
Roskilde Pigefodbold
2
881277
14-04 2024
12:00 Allerød Idrætspark
2
-
1
14. apr
12:00
Allerød Fodbold Klub
2
Amager Pigefodbold
1
881278
14-04 2024
12:00 Nykøbing FC
2
-
5
14. apr
12:00
Nykøbing FC
2
Herlufsholm GF
5
881273
to18-04 2024
19:15 Himmelev Idrætspark
1
-
3
18. apr
19:15
Roskilde Pigefodbold
1
Nykøbing FC
3
881280
21-04 2024
12:00 SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
5
-
4
21. apr
12:00
Herlufsholm GF
5
Sundby Bk.
4
881279
21-04 2024
14:45 Himmelev Idrætspark
3
-
0
21. apr
14:45
Roskilde Pigefodbold
3
Amager Pigefodbold
0
881281
ma22-04 2024
19:00 Nykøbing FC
2
-
1
22. apr
19:00
Nykøbing FC
2
Allerød Fodbold Klub
1
893352
to25-04 2024
18:30 Maglemølle Storhallen
6
-
0
25. apr
18:30
Herlufsholm GF
6
Amager Pigefodbold
0
881282
28-04 2024
14:00 Himmelev Idrætspark
2
-
0
28. apr
14:00
Roskilde Pigefodbold
2
Allerød Fodbold Klub
0
881283
28-04 2024
15:30 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
0
28. apr
15:30
Sundby Bk.
3
Nykøbing FC
0
881285
ti30-04 2024
18:45 Maglemølle Storhallen
1
-
2
30. apr
18:45
Herlufsholm GF
1
Roskilde Pigefodbold
2
881286
05-05 2024
12:00 Allerød Idrætspark
4
-
2
05. maj
12:00
Allerød Fodbold Klub
4
Sundby Bk.
2
881289
12-05 2024
12:00 Allerød Idrætspark
0
-
3
12. maj
12:00
Allerød Fodbold Klub
0
Herlufsholm GF
3
881290
12-05 2024
12:00 Nykøbing FC
5
-
2
12. maj
12:00
Nykøbing FC
5
Roskilde Pigefodbold
2
881288
on15-05 2024
19:30 Kløvermarkens Idrætsanlæg
6
-
0
15. maj
19:30
Sundby Bk.
6
Amager Pigefodbold
0
881293
25-05 2024
14:00 Hekla Park
1
-
3
25. maj
14:00
Amager Pigefodbold
1
Allerød Fodbold Klub
3
881292
26-05 2024
12:00 SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
7
-
1
26. maj
12:00
Herlufsholm GF
7
Nykøbing FC
1
881291
ma27-05 2024
19:00 Himmelev Idrætspark
1
-
1
27. maj
19:00
Roskilde Pigefodbold
1
Sundby Bk.
1
881294
01-06 2024
12:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
3
01. jun
12:00
Sundby Bk.
1
Herlufsholm GF
3
893351
01-06 2024
12:00 Vestamager Idrætsanlæg
0
-
3
01. jun
12:00
Amager Pigefodbold
0
Roskilde Pigefodbold
3
881295
02-06 2024
12:00 Allerød Idrætspark
3
-
6
02. jun
12:00
Allerød Fodbold Klub
3
Nykøbing FC
6
881287
on05-06 2024
18:45 Nykøbing FC
UHT
05. jun
18:45
Nykøbing FC
Amager Pigefodbold
UHT
893353
09-06 2024
12:00 Allerød Idrætspark
1
-
0
09. jun
12:00
Allerød Fodbold Klub
1
Roskilde Pigefodbold
0
893354
09-06 2024
12:00 Nykøbing FC
3
-
8
09. jun
12:00
Nykøbing FC
3
Sundby Bk.
8
881284
09-06 2024
14:00 Hekla Park
0
-
3
09. jun
14:00
Amager Pigefodbold
0
Herlufsholm GF
3
893355
16-06 2024
14:00 Himmelev Idrætspark
0
-
0
16. jun
14:00
Roskilde Pigefodbold
0
Herlufsholm GF
0
893356
16-06 2024
14:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
2
16. jun
14:00
Sundby Bk.
3
Allerød Fodbold Klub
2
893365
16-06 2024
14:00 Hekla Park
1
-
7
16. jun
14:00
Amager Pigefodbold
1
Nykøbing FC
7
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Der uddeles pokal og medaljer til vinderholdet i forbindelse med sidste kamp

Log ind