U14 Piger Liga 1 (10) forår

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
912791
09-03 2024
12:30
BSF
Tingbjerg Idrætspark
0
-
2
09. mar
12:30
Brønshøj / Fix
0
BSF
2
912789
10-03 2024
12:00 Farum Park
10
-
0
10. mar
12:00
Farum BK
10
B.93
0
912790
10-03 2024
12:00 Brøndby Stadion
6
-
0
10. mar
12:00
Brøndbyernes IF
6
B 1908
0
912793
17-03 2024
12:00 B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
2
17. mar
12:00
B.93
2
HB Køge
2
912794
17-03 2024
12:00 Sundby Idrætspark
1
-
4
17. mar
12:00
B 1908
1
Brønshøj / Fix
4
912795
17-03 2024
13:00
BSF
Ballerup Idrætspark
2
-
3
17. mar
13:00
BSF
2
Brøndbyernes IF
3
912799
23-03 2024
10:00 Tingbjerg Idrætspark
1
-
2
23. mar
10:00
Brønshøj / Fix
1
B.93
2
912797
24-03 2024
12:00 Farum Park
12
-
0
24. mar
12:00
Farum BK
12
B 1908
0
912800
24-03 2024
13:00
BSF
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0
-
0
24. mar
13:00
HB Køge
0
BSF
0
912798
on03-04 2024
18:00 Brøndby Stadion
4
-
0
03. apr
18:00
Brøndbyernes IF
4
Allerød Fodbold Klub
0
912804
06-04 2024
15:30 Allerød Idrætspark
2
-
4
06. apr
15:30
Allerød Fodbold Klub
2
Brønshøj / Fix
4
912802
07-04 2024
12:00 Sundby Idrætspark
0
-
2
07. apr
12:00
B 1908
0
HB Køge
2
912801
07-04 2024
14:00 B 93 Svanemølleanlæg.
0
-
2
07. apr
14:00
B.93
0
Brøndbyernes IF
2
912806
14-04 2024
10:00 B 93 Svanemølleanlæg.
8
-
0
14. apr
10:00
B.93
8
B 1908
0
912805
14-04 2024
12:00 Farum Park
2
-
0
14. apr
12:00
Farum BK
2
Brøndbyernes IF
0
912808
14-04 2024
13:15
BSF
Ballerup Idrætspark
2
-
1
14. apr
13:15
BSF
2
Allerød Fodbold Klub
1
912812
20-04 2024
10:30 Allerød Idrætspark
0
-
7
20. apr
10:30
Allerød Fodbold Klub
0
B.93
7
912811
21-04 2024
10:30 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0
-
6
21. apr
10:30
HB Køge
0
Farum BK
6
912809
21-04 2024
12:00 Brøndby Stadion
1
-
1
21. apr
12:00
Brøndbyernes IF
1
Brønshøj / Fix
1
912810
ma22-04 2024
19:30
BSF
Sundby I P. Opvisn.
0
-
0
22. apr
19:30
B 1908
0
BSF
0
912796
27-04 2024
11:00 Allerød Idrætspark
2
-
5
27. apr
11:00
Allerød Fodbold Klub
2
Farum BK
5
912815
28-04 2024
12:00
BSF
Ballerup Idrætspark
4
-
4
28. apr
12:00
BSF
4
B.93
4
912816
28-04 2024
13:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0
-
2
28. apr
13:00
HB Køge
0
Brøndbyernes IF
2
912814
on01-05 2024
18:30 Tingbjerg Idrætspark
1
-
5
01. maj
18:30
Brønshøj / Fix
1
Farum BK
5
912818
fr03-05 2024
19:00 Sundby Idrætspark
0
-
6
03. maj
19:00
B 1908
0
Brøndbyernes IF
6
912819
05-05 2024
12:00
BSF
Ballerup Idrætspark
1
-
2
05. maj
12:00
BSF
1
Brønshøj / Fix
2
912820
05-05 2024
13:30 Allerød Idrætspark
0
-
0
05. maj
13:30
Allerød Fodbold Klub
0
HB Køge
0
912821
12-05 2024
12:00 Farum Park
15
-
0
12. maj
12:00
Farum BK
15
Allerød Fodbold Klub
0
912824
12-05 2024
13:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
0
12. maj
13:00
HB Køge
1
B.93
0
912822
ma13-05 2024
18:00
BSF
Brøndby Stadion
0
-
2
13. maj
18:00
Brøndbyernes IF
0
BSF
2
912828
on15-05 2024
18:30 Allerød Idrætspark
0
-
1
15. maj
18:30
Allerød Fodbold Klub
0
Brøndbyernes IF
1
912813
ti21-05 2024
19:35 Sundby Idrætspark
0
-
6
21. maj
19:35
B 1908
0
Allerød Fodbold Klub
6
912827
to23-05 2024
18:30
BSF
Ballerup Idrætspark
1
-
0
23. maj
18:30
BSF
1
HB Køge
0
912792
26-05 2024
10:30 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
2
26. maj
10:30
HB Køge
1
Allerød Fodbold Klub
2
912825
on29-05 2024
18:30 B 93 Svanemølleanlæg.
1
-
2
29. maj
18:30
B.93
1
Brønshøj / Fix
2
912826
on29-05 2024
18:30 Sundby Idrætspark
0
-
12
29. maj
18:30
B 1908
0
Farum BK
12
912831
01-06 2024
10:00 Tingbjerg Idrætspark
3
-
1
01. jun
10:00
Brønshøj / Fix
3
Allerød Fodbold Klub
1
912830
02-06 2024
12:00 Brøndby Stadion
2
-
2
02. jun
12:00
Brøndbyernes IF
2
B.93
2
912832
02-06 2024
13:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
1
02. jun
13:00
HB Køge
2
B 1908
1
912829
02-06 2024
18:30
BSF
Farum Park
3
-
1
02. jun
18:30
Farum BK
3
BSF
1
912807
ti04-06 2024
18:15 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0
-
4
04. jun
18:15
HB Køge
0
Brønshøj / Fix
4
912836
on05-06 2024
18:00
BSF
Allerød Idrætspark
2
-
0
05. jun
18:00
Allerød Fodbold Klub
2
BSF
0
912833
09-06 2024
12:00 Brøndby Stadion
0
-
3
09. jun
12:00
Brøndbyernes IF
0
Farum BK
3
912834
09-06 2024
12:00 Sundby Idrætspark
0
-
4
09. jun
12:00
B 1908
0
B.93
4
912835
09-06 2024
12:00 Tingbjerg Idrætspark
2
-
2
09. jun
12:00
Brønshøj / Fix
2
HB Køge
2
912803
on12-06 2024
18:30
BSF
Farum Park
8
-
1
12. jun
18:30
Farum BK
8
BSF
1
912839
on12-06 2024
18:30 Tingbjerg Idrætspark
2
-
1
12. jun
18:30
Brønshøj / Fix
2
Brøndbyernes IF
1
912838
15-06 2024
12:00 B 93 Svanemølleanlæg.
15. jun
12:00
B.93
Allerød Fodbold Klub
912837
16-06 2024
12:00 Farum Park
16. jun
12:00
Farum BK
HB Køge
912840
16-06 2024
12:00
BSF
Ballerup Idrætspark
16. jun
12:00
BSF
B 1908
912823
on19-06 2024
18:00 Tingbjerg Idrætspark
19. jun
18:00
Brønshøj / Fix
B 1908
912817
on19-06 2024
18:30 Farum Park
19. jun
18:30
Farum BK
B.93
912841
23-06 2024
12:00 Farum Park
23. jun
12:00
Farum BK
Brønshøj / Fix
912842
23-06 2024
12:00
BSF
B 93 Svanemølleanlæg.
23. jun
12:00
B.93
BSF
912843
23-06 2024
12:00 Brøndby Stadion
23. jun
12:00
Brøndbyernes IF
HB Køge
912844
23-06 2024
12:00 Allerød Idrætspark
23. jun
12:00
Allerød Fodbold Klub
B 1908
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Der uddeles pokal og medaljer til vinderholdet i forbindelse med sidste kamp

Log ind