U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
893400
06-04 2024
13:00 Brøndby Stadion
2
-
2
06. apr
13:00
Brøndbyernes IF
2
Farum BK
2
893398
07-04 2024
12:00 Vestamager Idrætsanlæg
1
-
2
07. apr
12:00
Amager Pigefodbold
1
HB Køge
2
893399
07-04 2024
12:00
BSF
Jens Jessens Vej
6
-
1
07. apr
12:00
FA 2000
6
BSF
1
893402
13-04 2024
11:30
BSF
Top Danmark Hallen, kunstgræs
3
-
0
13. apr
11:30
BSF
3
Brøndbyernes IF
0
893403
14-04 2024
11:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
5
-
2
14. apr
11:00
HB Køge
5
FA 2000
2
893401
14-04 2024
12:00 Farum Park
5
-
4
14. apr
12:00
Farum BK
5
Amager Pigefodbold
4
893404
20-04 2024
14:00 Hekla Park
2
-
2
20. apr
14:00
Amager Pigefodbold
2
Brøndbyernes IF
2
893406
21-04 2024
11:00
BSF
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4
-
0
21. apr
11:00
HB Køge
4
BSF
0
893405
21-04 2024
12:00 Jens Jessens Vej
1
-
1
21. apr
12:00
FA 2000
1
Farum BK
1
893407
27-04 2024
12:00
BSF
Dragør Bk
8
-
2
27. apr
12:00
Amager Pigefodbold
8
BSF
2
893409
27-04 2024
13:00 Brøndby Stadion
1
-
2
27. apr
13:00
Brøndbyernes IF
1
FA 2000
2
893408
28-04 2024
12:00 Farum Park
2
-
2
28. apr
12:00
Farum BK
2
HB Køge
2
893412
05-05 2024
11:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
1
05. maj
11:00
HB Køge
1
Brøndbyernes IF
1
893411
05-05 2024
12:00
BSF
Ballerup Idrætspark
2
-
1
05. maj
12:00
BSF
2
Farum BK
1
893410
05-05 2024
12:15 Jens Jessens Vej
2
-
4
05. maj
12:15
FA 2000
2
Amager Pigefodbold
4
893415
12-05 2024
11:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
1
12. maj
11:00
HB Køge
2
Amager Pigefodbold
1
893414
18-05 2024
13:00
BSF
Ballerup Idrætspark
3
-
2
18. maj
13:00
BSF
3
FA 2000
2
893417
on22-05 2024
18:00 Jens Jessens Vej
0
-
1
22. maj
18:00
FA 2000
0
HB Køge
1
893416
on22-05 2024
19:00 Hekla Park
3
-
3
22. maj
19:00
Amager Pigefodbold
3
Farum BK
3
893418
25-05 2024
13:00
BSF
Brøndby Stadion
2
-
3
25. maj
13:00
Brøndbyernes IF
2
BSF
3
893420
01-06 2024
12:00
BSF
Ballerup Idrætspark
2
-
2
01. jun
12:00
BSF
2
HB Køge
2
893421
02-06 2024
13:00 Brøndby Stadion
3
-
1
02. jun
13:00
Brøndbyernes IF
3
Amager Pigefodbold
1
893419
to06-06 2024
18:30 Farum Park
0
-
4
06. jun
18:30
Farum BK
0
FA 2000
4
893423
08-06 2024
12:00
BSF
Ballerup Idrætspark
3
-
3
08. jun
12:00
BSF
3
Amager Pigefodbold
3
893424
09-06 2024
11:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
0
09. jun
11:00
HB Køge
1
Farum BK
0
893422
09-06 2024
12:15 Jens Jessens Vej
3
-
2
09. jun
12:15
FA 2000
3
Brøndbyernes IF
2
893413
to13-06 2024
18:30 Farum Park
5
-
0
13. jun
18:30
Farum BK
5
Brøndbyernes IF
0
893425
16-06 2024
12:00 Dragør Bk
1
-
1
16. jun
12:00
Amager Pigefodbold
1
FA 2000
1
893426
16-06 2024
12:00
BSF
Farum Park
0
-
2
16. jun
12:00
Farum BK
0
BSF
2
893427
16-06 2024
12:00 Brøndby Stadion
2
-
2
16. jun
12:00
Brøndbyernes IF
2
HB Køge
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Der uddeles pokal og medaljer til vinderholdet i forbindelse med sidste kamp

Der er ingen finale mellem puljevinderne.


Log ind