VinterBOLD 8-mands U-13 piger 3, Pulje 3

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
301451
11-11 2023
14:00 Ringsted Stadion
13
-
0
11. nov 2023
14:00
Ringsted Pigefodbold
13
Tølløse BK
0
301412
ma13-11 2023
17:15 Faxe Stadion
0
-
2
13. nov 2023
17:15
Faxe Ladeplads IF (1)
0
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
2
301411
18-11 2023
11:00 Holberg Arena Kunst
1
-
2
18. nov 2023
11:00
Dianalund IF
1
Køge BK
2
301414
18-11 2023
11:45 Himmelev Idrætspark
5
-
0
18. nov 2023
11:45
Roskilde Pigefodbold
5
Faxe Ladeplads IF (2)
0
301413
18-11 2023
12:40 NyBolig Park - Kunstgræs
2
-
7
18. nov 2023
12:40
Taastrup FC
2
Ringsted Pigefodbold
7
301410
19-11 2023
10:00 Benløsehallen Kunstgræs
13
-
0
19. nov 2023
10:00
Benløse IF
13
Tølløse BK
0
301450
fr01-12 2023
18:00 Faxe Stadion
0
-
0
01. dec 2023
18:00
Faxe Ladeplads IF (2)
0
Faxe Ladeplads IF (1)
0
301449
02-12 2023
12:00 Skælskør Stadion Kunstgræs
10
-
1
02. dec 2023
12:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
10
Dianalund IF
1
301415
03-12 2023
11:00 Ringsted Stadion
UDS
03. dec 2023
11:00
Ringsted Pigefodbold
Roskilde Pigefodbold
UDS
301417
03-12 2023
12:15 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
3
03. dec 2023
12:15
Køge BK
2
Benløse IF
3
301453
16-12 2023
11:00 Holberg Arena Kunst
1
-
3
16. dec 2023
11:00
Dianalund IF
1
Faxe Ladeplads IF (2)
3
301452
17-12 2023
10:00 Benløsehallen Kunstgræs
0
-
2
17. dec 2023
10:00
Benløse IF
0
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
2
301454
17-12 2023
12:00 NyBolig Park - Kunstgræs
2
-
2
17. dec 2023
12:00
Taastrup FC
2
Køge BK
2
301455
13-01 2024
11:45 Himmelev Idrætspark
6
-
0
13. jan
11:45
Roskilde Pigefodbold
6
Faxe Ladeplads IF (1)
0
301461
20-01 2024
12:30 Ringsted Stadion
HHT
20. jan
12:30
Ringsted Pigefodbold
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
HHT
301458
ma22-01 2024
17:15 Faxe Stadion
7
-
0
22. jan
17:15
Faxe Ladeplads IF (1)
7
Dianalund IF
0
301456
to25-01 2024
17:30 Tølløse Kunstgræsbane
0
-
8
25. jan
17:30
Tølløse BK
0
Roskilde Pigefodbold
8
301460
fr26-01 2024
18:00 Faxe Stadion
2
-
2
26. jan
18:00
Faxe Ladeplads IF (2)
2
Benløse IF
2
301457
28-01 2024
12:15 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
5
-
1
28. jan
12:15
Køge BK
5
Ringsted Pigefodbold
1
301464
to01-02 2024
18:00 Tølløse Kunstgræsbane
0
-
8
01. feb
18:00
Tølløse BK
0
Køge BK
8
301474
03-02 2024
10:30 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
3
03. feb
10:30
Køge BK
1
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
3
301465
03-02 2024
11:00 Gadehaveskolen kunstgræs
2
-
0
03. feb
11:00
Taastrup FC
2
Faxe Ladeplads IF (2)
0
301466
03-02 2024
11:45 Himmelev Idrætspark
5
-
1
03. feb
11:45
Roskilde Pigefodbold
5
Dianalund IF
1
301462
04-02 2024
10:00 Benløsehallen Kunstgræs
3
-
0
04. feb
10:00
Benløse IF
3
Faxe Ladeplads IF (1)
0
301469
ma05-02 2024
17:15 Faxe Stadion
0
-
4
05. feb
17:15
Faxe Ladeplads IF (1)
0
Taastrup FC
4
301467
10-02 2024
11:00 Holberg Arena Kunst
4
-
5
10. feb
11:00
Dianalund IF
4
Benløse IF
5
301468
11-02 2024
12:15 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
1
11. feb
12:15
Køge BK
1
Roskilde Pigefodbold
1
301478
24-02 2024
11:00 Holberg Arena Kunst
3
-
8
24. feb
11:00
Dianalund IF
3
Ringsted Pigefodbold
8
301473
to29-02 2024
18:00 Tølløse Kunstgræsbane
29. feb
18:00
Tølløse BK
Faxe Ladeplads IF (2)
301476
02-03 2024
11:45 Himmelev Idrætspark
4
-
2
02. mar
11:45
Roskilde Pigefodbold
4
Benløse IF
2
301472
03-03 2024
09:45 Ringsted Stadion
8
-
0
03. mar
09:45
Ringsted Pigefodbold
8
Faxe Ladeplads IF (1)
0
301475
03-03 2024
11:10 NyBolig Park - Kunstgræs
0
-
1
03. mar
11:10
Taastrup FC
0
Dianalund IF
1
301479
ma04-03 2024
17:15 Faxe Stadion
04. mar
17:15
Faxe Ladeplads IF (1)
Tølløse BK
301481
fr08-03 2024
18:00 Faxe Stadion
1
-
1
08. mar
18:00
Faxe Ladeplads IF (2)
1
Køge BK
1
301480
09-03 2024
11:45 Himmelev Idrætspark
4
-
2
09. mar
11:45
Roskilde Pigefodbold
4
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
2
301477
ti12-03 2024
17:45 NyBolig Park - Kunstgræs
2
-
2
12. mar
17:45
Taastrup FC
2
Benløse IF
2
301459
on13-03 2024
18:30 Skælskør Stadion Kunstgræs
UHT
13. mar
18:30
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Taastrup FC
UHT
301483
to14-03 2024
17:30 Tølløse Kunstgræsbane
0
-
3
14. mar
17:30
Tølløse BK
0
Dianalund IF
3
301471
fr15-03 2024
18:00 Faxe Stadion
0
-
5
15. mar
18:00
Faxe Ladeplads IF (2)
0
Ringsted Pigefodbold
5
301482
17-03 2024
09:45 Ringsted Stadion
12
-
1
17. mar
09:45
Ringsted Pigefodbold
12
Benløse IF
1
301500
17-03 2024
11:00 Skælskør Stadion Kunstgræs
UHT
17. mar
11:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Faxe Ladeplads IF (2)
UHT
301499
17-03 2024
11:15 NyBolig Park - Kunstgræs
1
-
1
17. mar
11:15
Taastrup FC
1
Roskilde Pigefodbold
1
301484
17-03 2024
12:15 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
UHT
17. mar
12:15
Køge BK
Faxe Ladeplads IF (1)
UHT
301470
23-03 2024
11:30 Skælskør Stadion Kunstgræs
UHT
23. mar
11:30
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Tølløse BK
UHT
301416
to28-03 2024
18:00 Tølløse Kunstgræsbane
0
-
5
28. mar
18:00
Tølløse BK
0
Taastrup FC
5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
https://www.dbusjaelland.dk/love-og-regler/reglementer/vinterbold-reglement/

Log ind