Herrer Serie 3 - Forår 2024, Pulje 39

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
843989
ma01-04 2024
11:00 MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
0
-
1
01. apr
11:00
Viby IF
0
IFSK
1
843988
ma01-04 2024
13:00 Rosenvangsskolen
2
-
4
01. apr
13:00
Prügelknabe IK
2
Fuglebakken KFUM (1)
4
843991
fr05-04 2024
18:30 Højlyngen
4
-
2
05. apr
18:30
Fuglebakken KFUM (1)
4
CAF IF
2
844240
06-04 2024
13:00 Ellehøjskolen
1
-
2
06. apr
13:00
IFSK
1
Prügelknabe IK
2
843987
ti09-04 2024
17:00 Holme Skole
2
-
1
09. apr
17:00
CAF IF
2
Hasle B (2)
1
844468
fr12-04 2024
18:00 MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
1
-
3
12. apr
18:00
Viby IF
1
Prügelknabe IK
3
844469
13-04 2024
15:30 Fort Langenæs
1
-
3
13. apr
15:30
Aarhus 1900 (2)
1
Hasle B (2)
3
844466
ti16-04 2024
18:00 Holme Skole
1
-
1
16. apr
18:00
CAF IF
1
IFSK
1
844470
20-04 2024
11:00 Rosenvangsskolen
2
-
0
20. apr
11:00
Prügelknabe IK
2
CAF IF
0
844621
20-04 2024
11:00 Ellehøjskolen
4
-
0
20. apr
11:00
IFSK
4
IF Lyseng (2)
0
844620
20-04 2024
14:00 Ellehøjskolen
2
-
1
20. apr
14:00
Hasle B (2)
2
Viby IF
1
844471
ti23-04 2024
18:45 Ellehøjskolen
1
-
1
23. apr
18:45
Fuglebakken KFUM (1)
1
Aarhus 1900 (2)
1
844623
fr26-04 2024
19:00 Ellehøjskolen
0
-
4
26. apr
19:00
Hasle B (2)
0
Fuglebakken KFUM (1)
4
844625
28-04 2024
13:45 Lyseng Idrætspark
2
-
8
28. apr
13:45
IF Lyseng (2)
2
Prügelknabe IK
8
844622
28-04 2024
14:00 Holme Skole
4
-
2
28. apr
14:00
CAF IF
4
Viby IF
2
844626
to02-05 2024
19:00 Ellehøjskolen
3
-
2
02. maj
19:00
IFSK
3
Aarhus 1900 (2)
2
844629
05-05 2024
11:00 Ellehøjskolen
2
-
1
05. maj
11:00
IFSK
2
Hasle B (2)
1
844764
05-05 2024
11:00 Rosenvangsskolen
3
-
2
05. maj
11:00
Prügelknabe IK
3
Aarhus 1900 (2)
2
844628
05-05 2024
16:00 MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
1
-
3
05. maj
16:00
Viby IF
1
Fuglebakken KFUM (1)
3
844627
ti07-05 2024
18:00 Holme Skole
1
-
0
07. maj
18:00
CAF IF
1
IF Lyseng (2)
0
845631
on08-05 2024
19:00 Ellehøjskolen
1
-
9
08. maj
19:00
Hasle B (2)
1
Prügelknabe IK
9
845354
to09-05 2024
10:30 Højlyngen
2
-
4
09. maj
10:30
Fuglebakken KFUM (1)
2
IFSK
4
845630
to09-05 2024
12:15 Lyseng Idrætspark
HHT
09. maj
12:15
IF Lyseng (2)
Viby IF
HHT
845346
to09-05 2024
15:30 Fort Langenæs
2
-
2
09. maj
15:30
Aarhus 1900 (2)
2
CAF IF
2
845634
11-05 2024
13:00 Ellehøjskolen
2
-
2
11. maj
13:00
IFSK
2
Viby IF
2
845633
12-05 2024
12:00 Ellehøjskolen
1
-
2
12. maj
12:00
Fuglebakken KFUM (1)
1
Prügelknabe IK
2
845635
12-05 2024
15:30 Fort Langenæs
UHT
12. maj
15:30
Aarhus 1900 (2)
IF Lyseng (2)
UHT
845632
ma13-05 2024
19:00 Ellehøjskolen
0
-
1
13. maj
19:00
Hasle B (2)
0
CAF IF
1
845637
fr17-05 2024
18:00 MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
2
-
0
17. maj
18:00
Viby IF
2
Aarhus 1900 (2)
0
845654
ma20-05 2024
12:00 Lyseng Idrætspark
HHT
20. maj
12:00
IF Lyseng (2)
Hasle B (2)
HHT
845636
ti21-05 2024
18:00 Holme Skole
3
-
1
21. maj
18:00
CAF IF
3
Fuglebakken KFUM (1)
1
843992
to23-05 2024
19:00 Fort Langenæs
2
-
2
23. maj
19:00
Aarhus 1900 (2)
2
Viby IF
2
845657
fr24-05 2024
19:00 Ellehøjskolen
1
-
1
24. maj
19:00
Fuglebakken KFUM (1)
1
IF Lyseng (2)
1
845656
25-05 2024
11:00 Ellehøjskolen
2
-
2
25. maj
11:00
IFSK
2
CAF IF
2
845659
25-05 2024
14:00 Ellehøjskolen
3
-
1
25. maj
14:00
Hasle B (2)
3
Aarhus 1900 (2)
1
845658
26-05 2024
13:00 Rosenvangsskolen
2
-
2
26. maj
13:00
Prügelknabe IK
2
Viby IF
2
845660
on29-05 2024
18:00 Holme Skole
3
-
4
29. maj
18:00
CAF IF
3
Prügelknabe IK
4
844467
to30-05 2024
20:30 Lyseng Idrætspark
1
-
2
30. maj
20:30
IF Lyseng (2)
1
Fuglebakken KFUM (1)
2
845662
fr31-05 2024
18:00 MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
2
-
2
31. maj
18:00
Viby IF
2
Hasle B (2)
2
845661
01-06 2024
10:00 Fort Langenæs
2
-
3
01. jun
10:00
Aarhus 1900 (2)
2
Fuglebakken KFUM (1)
3
845663
02-06 2024
12:00 Lyseng Idrætspark
1
-
5
02. jun
12:00
IF Lyseng (2)
1
IFSK
5
845665
on05-06 2024
20:00 Højlyngen
3
-
0
05. jun
20:00
Fuglebakken KFUM (1)
3
Hasle B (2)
0
845664
fr07-06 2024
18:00 MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
UHT
07. jun
18:00
Viby IF
CAF IF
UHT
845667
09-06 2024
11:00 Fort Langenæs
1
-
2
09. jun
11:00
Aarhus 1900 (2)
1
IFSK
2
845666
09-06 2024
13:00 Rosenvangsskolen
7
-
3
09. jun
13:00
Prügelknabe IK
7
IF Lyseng (2)
3
845655
on12-06 2024
19:00 Rosenvangsskolen
3
-
1
12. jun
19:00
Prügelknabe IK
3
IFSK
1
843990
on12-06 2024
20:15 Lyseng Idrætspark
6
-
3
12. jun
20:15
IF Lyseng (2)
6
Aarhus 1900 (2)
3
845669
fr14-06 2024
19:00 MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
14. jun
19:00
Fuglebakken KFUM (1)
Viby IF
845670
15-06 2024
14:00 Ellehøjskolen
15. jun
14:00
Hasle B (2)
IFSK
845671
15-06 2024
15:30 Fort Langenæs
15. jun
15:30
Aarhus 1900 (2)
Prügelknabe IK
845668
16-06 2024
15:30 Lyseng Idrætspark
16. jun
15:30
IF Lyseng (2)
CAF IF
843993
ti18-06 2024
19:00 Ellehøjskolen
18. jun
19:00
Hasle B (2)
IF Lyseng (2)
845679
22-06 2024
12:30 Ellehøjskolen
22. jun
12:30
IFSK
Fuglebakken KFUM (1)
845680
22-06 2024
14:30 Viby Idrætspark
22. jun
14:30
Viby IF
IF Lyseng (2)
845681
22-06 2024
14:30 Rosenvangsskolen
22. jun
14:30
Prügelknabe IK
Hasle B (2)
845678
22-06 2024
14:30 Holme Skole
22. jun
14:30
CAF IF
Aarhus 1900 (2)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind