Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024, Pulje 146

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
311563
14-04 2024
12:30 AURA Park (Stavtrup) Kunstgræs
3
-
6
14. apr
12:30
Stavtrup IF
3
AGF, Aarhus
6
311561
14-04 2024
15:00 Rosenvangsskolen
0
-
0
14. apr
15:00
Dynamo Petrobras
0
IF Lyseng (3)
0
311566
20-04 2024
15:00 Rosenvangsskolen
HHT
20. apr
15:00
Dynamo Petrobras
Stavtrup IF
HHT
311564
21-04 2024
12:00 Lyseng Idrætspark
1
-
5
21. apr
12:00
IF Lyseng (3)
1
Fuglebakken KFUM (1)
5
311568
27-04 2024
15:00 Højlyngen
6
-
3
27. apr
15:00
Fuglebakken KFUM (1)
6
Stavtrup IF
3
311569
28-04 2024
13:00 AGF's anlæg - Fredensvang
9
-
0
28. apr
13:00
AGF, Aarhus
9
Dynamo Petrobras
0
311567
ma29-04 2024
20:30 Lyseng Idrætspark
9
-
0
29. apr
20:30
IF Lyseng (3)
9
Hou Og Omegns IF
0
311570
05-05 2024
12:00 AURA Park (Stavtrup)
8
-
6
05. maj
12:00
Stavtrup IF
8
IF Lyseng (3)
6
311571
05-05 2024
13:00 Højlyngen
3
-
6
05. maj
13:00
Fuglebakken KFUM (1)
3
AGF, Aarhus
6
311572
05-05 2024
18:00 Hou Skole
10
-
4
05. maj
18:00
Hou Og Omegns IF
10
Dynamo Petrobras
4
311575
12-05 2024
11:00 AURA Park (Stavtrup)
4
-
1
12. maj
11:00
Stavtrup IF
4
Hou Og Omegns IF
1
311574
12-05 2024
14:00 Rosenvangsskolen
1
-
7
12. maj
14:00
Dynamo Petrobras
1
Fuglebakken KFUM (1)
7
311573
12-05 2024
17:00 AGF's anlæg - Fredensvang
8
-
1
12. maj
17:00
AGF, Aarhus
8
IF Lyseng (3)
1
311565
19-05 2024
16:00 Hou Skole
2
-
13
19. maj
16:00
Hou Og Omegns IF
2
AGF, Aarhus
13
311576
19-05 2024
16:15 Lyseng Idrætspark
5
-
4
19. maj
16:15
IF Lyseng (3)
5
Dynamo Petrobras
4
311577
26-05 2024
12:00 Hou Skole
1
-
1
26. maj
12:00
Hou Og Omegns IF
1
Fuglebakken KFUM (1)
1
311578
26-05 2024
13:00 AGF's anlæg - Fredensvang
5
-
6
26. maj
13:00
AGF, Aarhus
5
Stavtrup IF
6
311581
fr31-05 2024
19:00 AURA Park (Stavtrup)
4
-
2
31. maj
19:00
Stavtrup IF
4
Dynamo Petrobras
2
311579
01-06 2024
11:00 Højlyngen
UHT
01. jun
11:00
Fuglebakken KFUM (1)
IF Lyseng (3)
UHT
311580
02-06 2024
13:00 AGF's anlæg - Fredensvang
7
-
2
02. jun
13:00
AGF, Aarhus
7
Hou Og Omegns IF
2
311584
08-06 2024
13:00 Rosenvangsskolen
HHT
08. jun
13:00
Dynamo Petrobras
AGF, Aarhus
HHT
311582
09-06 2024
19:00 Hou Skole
1
-
4
09. jun
19:00
Hou Og Omegns IF
1
IF Lyseng (3)
4
311583
ti11-06 2024
19:00 AURA Park (Stavtrup)
4
-
2
11. jun
19:00
Stavtrup IF
4
Fuglebakken KFUM (1)
2
311587
15-06 2024
15:00 Rosenvangsskolen
15. jun
15:00
Dynamo Petrobras
Hou Og Omegns IF
311586
16-06 2024
13:00 AGF's anlæg - Fredensvang
16. jun
13:00
AGF, Aarhus
Fuglebakken KFUM (1)
311585
16-06 2024
15:30 Lyseng Idrætspark
16. jun
15:30
IF Lyseng (3)
Stavtrup IF
311562
ti18-06 2024
20:00 Højlyngen
18. jun
20:00
Fuglebakken KFUM (1)
Hou Og Omegns IF
311701
on19-06 2024
19:15 AGF's anlæg - Fredensvang
19. jun
19:15
AGF, Aarhus
IF Lyseng (3)
311703
23-06 2024
16:00 Hou Skole
23. jun
16:00
Hou Og Omegns IF
Stavtrup IF
311702
23-06 2024
17:30 Højlyngen
23. jun
17:30
Fuglebakken KFUM (1)
Dynamo Petrobras
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999
De 22 bedste nr. 2 i serie 5 rykker op i serie 4.

Log ind