Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06. apr
15:00
Team Horne Hirtshals
2
IF Skjold Sæby
1
|
|||||||||||||||||||
08. apr
14:30
Stidsholt IF
2
Han Herred EFF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. apr
18:00
Aabybro IF
5
SHI/BTI
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. apr
19:00
Han Herred EFF
0
Hjørring FK
3
|
|||||||||||||||||||
11. apr
15:00
Ingstrup Efterskoles IF (1)
5
Ingstrup Efterskoles IF (2)
1
|
|||||||||||||||||||
15. apr
17:45
Bangsbo Freja
4
Aabybro IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. apr
18:30
IF Skjold Sæby
4
Stidsholt IF
1
|
|||||||||||||||||||
17. apr
19:00
Ingstrup Efterskoles IF (2)
2
Team Horne Hirtshals
6
|
|||||||||||||||||||
18. apr
19:00
SHI/BTI
1
Ingstrup Efterskoles IF (1)
2
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:30
Team Horne Hirtshals
6
SHI/BTI
2
|
|||||||||||||||||||
25. apr
19:00
Ingstrup Efterskoles IF (1)
1
Bangsbo Freja
0
|
|||||||||||||||||||
29. apr
18:30
Bangsbo Freja
3
Team Horne Hirtshals
0
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
Han Herred EFF
1
IF Skjold Sæby
5
|
|||||||||||||||||||
02. maj
17:30
SHI/BTI
7
Stidsholt IF
3
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:00
Aabybro IF
1
Ingstrup Efterskoles IF (1)
6
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
IF Skjold Sæby
6
Hjørring FK
3
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Stidsholt IF
1
Ingstrup Efterskoles IF (2)
0
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:00
Hjørring FK
0
Ingstrup Efterskoles IF (1)
1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:30
Stidsholt IF
1
Bangsbo Freja
2
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Han Herred EFF
1
SHI/BTI
2
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
IF Skjold Sæby
4
Ingstrup Efterskoles IF (2)
1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:30
Ingstrup Efterskoles IF (2)
2
Han Herred EFF
6
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
SHI/BTI
IF Skjold Sæby
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
Ingstrup Efterskoles IF (2)
SHI/BTI
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Hjørring FK
Aabybro IF
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
Hjørring FK
Bangsbo Freja
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Ingstrup Efterskoles IF (1)
Team Horne Hirtshals
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:30
Team Horne Hirtshals
Aabybro IF
|
|||||||||||||||||||
29. maj
17:30
Bangsbo Freja
Han Herred EFF
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
Aabybro IF
Stidsholt IF
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Ingstrup Efterskoles IF (2)
Hjørring FK
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Hjørring FK
Team Horne Hirtshals
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:30
Stidsholt IF
Ingstrup Efterskoles IF (1)
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Han Herred EFF
Aabybro IF
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:00
Bangsbo Freja
Ingstrup Efterskoles IF (2)
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
IF Skjold Sæby
Bangsbo Freja
|
|||||||||||||||||||
06. jun
16:30
Ingstrup Efterskoles IF (1)
Han Herred EFF
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:00
Hjørring FK
SHI/BTI
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:00
Team Horne Hirtshals
Stidsholt IF
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
IF Skjold Sæby
Ingstrup Efterskoles IF (1)
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:30
Ingstrup Efterskoles IF (2)
Aabybro IF
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:00
Aabybro IF
IF Skjold Sæby
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Han Herred EFF
Team Horne Hirtshals
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:00
SHI/BTI
Bangsbo Freja
|
|||||||||||||||||||
16. jun
16:00
Stidsholt IF
Hjørring FK
|
Rækkebeskrivelser
JM-siden