U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - forår 2024, Pulje 465

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
627370
06-04 2024
11:00 Fælleden kunstgræsbane
0
-
4
06. apr
11:00
FC Skanderborg
0
Stensballe IK
4
627371
06-04 2024
19:10 Lyseng Kunstgræs
1
-
3
06. apr
19:10
IF Lyseng
1
Aabyhøj IF
3
627372
ti09-04 2024
18:30 Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 2
1
-
3
09. apr
18:30
FC Horsens
1
Stavtrup/Viby
3
627373
13-04 2024
16:15 AURA Park (Stavtrup) Kunstgræs
7
-
1
13. apr
16:15
Stavtrup/Viby
7
FC Skanderborg
1
627378
to18-04 2024
18:00 Stensballe Hallen
3
-
2
18. apr
18:00
Stensballe IK
3
Aabyhøj IF
2
627377
20-04 2024
12:00 Lyseng Idrætspark
2
-
1
20. apr
12:00
IF Lyseng
2
Stavtrup/Viby
1
627376
21-04 2024
15:30 Fælleden kunstgræsbane
1
-
5
21. apr
15:30
FC Skanderborg
1
FC Horsens
5
627375
to25-04 2024
18:00 Stensballe Hallen
UHT
25. apr
18:00
Stensballe IK
IF Lyseng
UHT
627379
ma29-04 2024
18:45 Normal Arena, 11-mands (kunst)
1
-
3
29. apr
18:45
FC Skanderborg
1
Aabyhøj IF
3
627380
ma29-04 2024
19:00 AURA Park (Stavtrup)
3
-
4
29. apr
19:00
Stavtrup/Viby
3
Stensballe IK
4
627381
ti30-04 2024
18:30 Designa Arena
1
-
4
30. apr
18:30
FC Horsens
1
IF Lyseng
4
627384
to02-05 2024
19:30 Stensballe Hallen
UHT
02. maj
19:30
Stensballe IK
FC Horsens
UHT
627383
05-05 2024
14:15 Aabyhøj Stadion
3
-
5
05. maj
14:15
Aabyhøj IF
3
Stavtrup/Viby
5
627387
12-05 2024
14:00 AURA Park (Stavtrup)
3
-
1
12. maj
14:00
Stavtrup/Viby
3
FC Horsens
1
627386
12-05 2024
14:30 Aabyhøj Stadion
2
-
2
12. maj
14:30
Aabyhøj IF
2
IF Lyseng
2
627385
ma13-05 2024
19:00 Stensballe Hallen
5
-
1
13. maj
19:00
Stensballe IK
5
FC Skanderborg
1
627374
to16-05 2024
18:30 Aabyhøj Stadion
4
-
1
16. maj
18:30
Aabyhøj IF
4
FC Horsens
1
627382
18-05 2024
14:00 Lyseng Idrætspark
3
-
2
18. maj
14:00
IF Lyseng
3
FC Skanderborg
2
627389
ti21-05 2024
18:30 Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 2
2
-
3
21. maj
18:30
FC Horsens
2
Aabyhøj IF
3
627390
25-05 2024
12:00 Lyseng Idrætspark
4
-
4
25. maj
12:00
IF Lyseng
4
Stensballe IK
4
627388
26-05 2024
12:30 Vestergadeanlægget
HHT
26. maj
12:30
FC Skanderborg
Stavtrup/Viby
HHT
627391
to30-05 2024
18:30 Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 2
UHT
30. maj
18:30
FC Horsens
FC Skanderborg
UHT
627392
01-06 2024
12:45 AURA Park (Stavtrup)
3
-
2
01. jun
12:45
Stavtrup/Viby
3
IF Lyseng
2
627393
02-06 2024
13:00 Aabyhøj Stadion
4
-
4
02. jun
13:00
Aabyhøj IF
4
Stensballe IK
4
627396
09-06 2024
13:00 Lyseng Idrætspark
UHT
09. jun
13:00
IF Lyseng
FC Horsens
UHT
627394
09-06 2024
13:10 Aabyhøj Stadion
UHT
09. jun
13:10
Aabyhøj IF
FC Skanderborg
UHT
627395
ma10-06 2024
19:00 Stensballe Hallen
0
-
0
10. jun
19:00
Stensballe IK
0
Stavtrup/Viby
0
627399
to13-06 2024
18:30 Designa Arena
0
-
4
13. jun
18:30
FC Horsens
0
Stensballe IK
4
627398
15-06 2024
13:45 AURA Park (Stavtrup)
15. jun
13:45
Stavtrup/Viby
Aabyhøj IF
627397
15-06 2024
15:00 Normal Arena, 11-mands (kunst)
HHT
15. jun
15:00
FC Skanderborg
IF Lyseng
HHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind