U17 Piger Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024, Pulje 822

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
879100
16-03 2024
16:45 Lyseng Kunstgræs
HHT
16. mar
16:45
IF Lyseng
Dalum/Næsby
HHT
879096
17-03 2024
14:00 Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 2
8
-
0
17. mar
14:00
FC Horsens
8
Gråsten B - VBIF - Broager UI
0
879098
17-03 2024
15:00
F16
Marienlystcentret
1
-
2
17. mar
15:00
Team Odense Q
1
F16
2
879097
ma18-03 2024
19:00
Oversidder
18. mar
19:00
Oversidder
Vejle B
879107
23-03 2024
12:30 Aarsbjerg Idrætscenters Kunstgræsbane
0
-
8
23. mar
12:30
Gråsten B - VBIF - Broager UI
0
IF Lyseng
8
879106
24-03 2024
14:00 Rema 1000 Park - Dalum
4
-
1
24. mar
14:00
Dalum/Næsby
4
Team Odense Q
1
879105
24-03 2024
16:00 VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane)
0
-
10
24. mar
16:00
Vejle B
0
FC Horsens
10
879108
ma25-03 2024
18:30
Oversidder
F16
25. mar
18:30
Oversidder
F16
879110
ma01-04 2024
15:00 Lyseng Idrætspark
6
-
1
01. apr
15:00
IF Lyseng
6
Vejle B
1
879111
ma01-04 2024
15:00
Oversidder
Marienlystcentret
01. apr
15:00
Team Odense Q
Oversidder
879116
06-04 2024
11:00
F16
Kirkeby skole
UHT
06. apr
11:00
F16
IF Lyseng
UHT
879113
07-04 2024
13:00
Oversidder
07. apr
13:00
Oversidder
FC Horsens
879115
07-04 2024
14:30 Aarsbjerg Idrætscenters Kunstgræsbane
2
-
2
07. apr
14:30
Gråsten B - VBIF - Broager UI
2
Team Odense Q
2
879114
07-04 2024
16:00 VB Parken
5
-
1
07. apr
16:00
Vejle B
5
Dalum/Næsby
1
879125
on10-04 2024
18:45 Rema 1000 Park - Dalum
3
-
3
10. apr
18:45
Dalum/Næsby
3
FC Horsens
3
879120
13-04 2024
10:00
F16
ALPI Arena Næsby
1
-
3
13. apr
10:00
Dalum/Næsby
1
F16
3
879118
13-04 2024
12:00 Aarsbjerg Idrætscenter
2
-
3
13. apr
12:00
Gråsten B - VBIF - Broager UI
2
Vejle B
3
879119
13-04 2024
15:00
Oversidder
Lyseng Idrætspark
13. apr
15:00
IF Lyseng
Oversidder
879117
on17-04 2024
19:00 Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 2
3
-
1
17. apr
19:00
FC Horsens
3
Team Odense Q
1
879123
20-04 2024
12:45
F16
Kirkeby skole
2
-
3
20. apr
12:45
F16
2
Gråsten B - VBIF - Broager UI
3
879124
20-04 2024
16:00
Oversidder
20. apr
16:00
Oversidder
Dalum/Næsby
879122
21-04 2024
10:00 Marienlystcentret
0
-
8
21. apr
10:00
Team Odense Q
0
Vejle B
8
879121
21-04 2024
12:00 Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 2
0
-
4
21. apr
12:00
FC Horsens
0
IF Lyseng
4
879126
28-04 2024
16:00
F16
VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane)
3
-
2
28. apr
16:00
Vejle B
3
F16
2
879127
28-04 2024
16:00 Lyseng Idrætspark
8
-
1
28. apr
16:00
IF Lyseng
8
Team Odense Q
1
879128
ma29-04 2024
17:00
Oversidder
Aarsbjerg Idrætscenter
29. apr
17:00
Gråsten B - VBIF - Broager UI
Oversidder
879133
on01-05 2024
19:00 Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 1
1
-
4
01. maj
19:00
FC Horsens
1
Vejle B
4
879131
to02-05 2024
18:00
F16
Stenstrup Sportsplads
3
-
2
02. maj
18:00
F16
3
Team Odense Q
2
879129
05-05 2024
12:00 Aarsbjerg Idrætscenter
UHT
05. maj
12:00
Gråsten B - VBIF - Broager UI
FC Horsens
UHT
879132
05-05 2024
14:00 Rema 1000 Park - Dalum
UHT
05. maj
14:00
Dalum/Næsby
IF Lyseng
UHT
879130
05-05 2024
16:00
Oversidder
VB Parken
05. maj
16:00
Vejle B
Oversidder
879135
11-05 2024
15:00 Lyseng Idrætspark
0
-
3
11. maj
15:00
IF Lyseng
0
Gråsten B - VBIF - Broager UI
3
879134
12-05 2024
13:00 Marienlystcentret
0
-
3
12. maj
13:00
Team Odense Q
0
Dalum/Næsby
3
879136
ma13-05 2024
18:00
F16
Oversidder
Kirkeby skole
13. maj
18:00
F16
Oversidder
879140
26-05 2024
13:00 Aarsbjerg Idrætscenter
1
-
5
26. maj
13:00
Gråsten B - VBIF - Broager UI
1
Dalum/Næsby
5
879139
ma27-05 2024
18:30
Oversidder
27. maj
18:30
Oversidder
Team Odense Q
879138
ti28-05 2024
19:00 VB Parken
3
-
6
28. maj
19:00
Vejle B
3
IF Lyseng
6
879109
on29-05 2024
19:00
F16
Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 2
8
-
1
29. maj
19:00
FC Horsens
8
F16
1
879141
on29-05 2024
19:00
Oversidder
Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 1
29. maj
19:00
FC Horsens
Oversidder
879144
01-06 2024
11:00
F16
Lyseng Idrætspark
UHT
01. jun
11:00
IF Lyseng
F16
UHT
879143
02-06 2024
12:00 Marienlystcentret
UHT
02. jun
12:00
Team Odense Q
Gråsten B - VBIF - Broager UI
UHT
879142
02-06 2024
13:30 ALPI Arena Næsby
UHT
02. jun
13:30
Dalum/Næsby
Vejle B
UHT
879137
on05-06 2024
19:00
F16
Stenstrup Sportsplads
3
-
3
05. jun
19:00
F16
3
FC Horsens
3
880338
08-06 2024
12:00
F16
Stenstrup Sportsplads
1
-
5
08. jun
12:00
F16
1
Dalum/Næsby
5
879153
09-06 2024
12:00 Marienlystcentret
2
-
5
09. jun
12:00
Team Odense Q
2
FC Horsens
5
879931
09-06 2024
13:00
Oversidder
09. jun
13:00
Oversidder
IF Lyseng
879763
09-06 2024
16:00 VB Parken
UHT
09. jun
16:00
Vejle B
Gråsten B - VBIF - Broager UI
UHT
884196
16-06 2024
10:00
Oversidder
ALPI Arena Næsby
16. jun
10:00
Dalum/Næsby
Oversidder
881847
16-06 2024
13:00
F16
Aarsbjerg Idrætscenter
UHT
16. jun
13:00
Gråsten B - VBIF - Broager UI
F16
UHT
881759
16-06 2024
16:00 VB Parken
16. jun
16:00
Vejle B
Team Odense Q
880350
on19-06 2024
18:30 Lyseng Idrætspark
19. jun
18:30
IF Lyseng
FC Horsens
879112
on19-06 2024
18:45 Rema 1000 Park - Dalum
19. jun
18:45
Dalum/Næsby
Gråsten B - VBIF - Broager UI
884249
22-06 2024
12:45
F16
Stenstrup Sportsplads
22. jun
12:45
F16
Vejle B
884246
23-06 2024
12:00 Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 2
23. jun
12:00
FC Horsens
Dalum/Næsby
884271
23-06 2024
13:00 Marienlystcentret
23. jun
13:00
Team Odense Q
IF Lyseng
900716
23-06 2024
15:00
Oversidder
23. jun
15:00
Oversidder
Gråsten B - VBIF - Broager UI
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind