U15 Piger Liga 1 (2009) 11:11 - forår 2024

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
760933
fr08-03 2024
18:00 Simon Kjær Park (kunstgræs)
1
-
1
08. mar
18:00
Fredericia KF/TSIF
1
IF Lyseng
1
760920
10-03 2024
11:00 Vejlby/Risskov Centret
1
-
1
10. mar
11:00
VSK Aarhus
1
Silkeborg IF Q
1
760956
10-03 2024
12:00 VB Parken
3
-
0
10. mar
12:00
Vejle B
3
Varde IF
0
760914
10-03 2024
13:00 Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
8
-
0
10. mar
13:00
TEAM Odense Q
8
NIK/Strib
0
761090
on13-03 2024
19:00 Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 1
11
-
0
13. mar
19:00
FC Horsens
11
TRIF
0
761337
16-03 2024
15:15 Lyseng Kunstgræs
1
-
1
16. mar
15:15
IF Lyseng
1
TEAM Odense Q
1
761336
17-03 2024
14:00 Nr. Aaby Idrætspark - Kunststofbane
0
-
4
17. mar
14:00
NIK/Strib
0
Aalborg KFUM
4
761333
17-03 2024
14:30 Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
1
-
2
17. mar
14:30
Randers Q
1
Vejle B
2
761341
23-03 2024
09:40 Vejlby/Risskov Centret
8
-
0
23. mar
09:40
VSK Aarhus
8
Randers Q
0
761343
to28-03 2024
10:30 Søholt Idrætsanlæg
6
-
1
28. mar
10:30
Silkeborg IF Q
6
Varde IF
1
761374
to28-03 2024
15:45 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
1
-
2
28. mar
15:45
Aalborg KFUM
1
IF Lyseng
2
761952
on03-04 2024
19:00 Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 1
0
-
4
03. apr
19:00
FC Horsens
0
VSK Aarhus
4
762315
06-04 2024
11:30 Lyseng Idrætspark
7
-
0
06. apr
11:30
IF Lyseng
7
TRIF
0
762312
07-04 2024
12:00 XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
2
-
4
07. apr
12:00
Randers Q
2
Silkeborg IF Q
4
761996
07-04 2024
13:30 Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
4
-
3
07. apr
13:30
TEAM Odense Q
4
Aalborg KFUM
3
762314
07-04 2024
14:00 Nr.Aaby Idrætspark
0
-
5
07. apr
14:00
NIK/Strib
0
Vejle B
5
762475
13-04 2024
10:30 TRIF Kunstgræsbane
2
-
11
13. apr
10:30
TRIF
2
TEAM Odense Q
11
762415
13-04 2024
11:00 Søholt Kunstbane 1
3
-
3
13. apr
11:00
Silkeborg IF Q
3
FC Horsens
3
762419
14-04 2024
12:00 VB Parken
2
-
0
14. apr
12:00
Vejle B
2
IF Lyseng
0
762472
14-04 2024
12:00 Vestjysk Bank Stadion (Varde)
2
-
2
14. apr
12:00
Varde IF
2
Randers Q
2
762311
ti16-04 2024
19:00 Vestjysk Bank Stadion (Varde)
1
-
1
16. apr
19:00
Varde IF
1
Fredericia KF/TSIF
1
761087
21-04 2024
12:00 TRIF Kunstgræsbane
2
-
8
21. apr
12:00
TRIF
2
Randers Q
8
762484
21-04 2024
12:30 Strib fritids- & aktivitetscenter
1
-
4
21. apr
12:30
NIK/Strib
1
Silkeborg IF Q
4
762616
to25-04 2024
18:30 RMS Park Romalt
6
-
5
25. apr
18:30
Randers Q
6
FC Horsens
5
762486
27-04 2024
12:00 Lyseng Idrætspark
2
-
0
27. apr
12:00
IF Lyseng
2
VSK Aarhus
0
762480
28-04 2024
13:00 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
6
-
0
28. apr
13:00
Aalborg KFUM
6
TRIF
0
762478
on01-05 2024
18:45 Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
1
-
0
01. maj
18:45
TEAM Odense Q
1
Vejle B
0
762479
to02-05 2024
18:00 RMS Park Romalt
4
-
0
02. maj
18:00
Randers Q
4
Fredericia KF/TSIF
0
762598
04-05 2024
10:30 Søholt Idrætsanlæg
3
-
3
04. maj
10:30
Silkeborg IF Q
3
IF Lyseng
3
762602
05-05 2024
11:30 Vestjysk Bank Stadion (Varde)
8
-
4
05. maj
11:30
Varde IF
8
NIK/Strib
4
762587
05-05 2024
13:00 Vejlby/Risskov Centret
2
-
1
05. maj
13:00
VSK Aarhus
2
TEAM Odense Q
1
762601
05-05 2024
13:00 VB Parken
1
-
1
05. maj
13:00
Vejle B
1
Aalborg KFUM
1
765717
on08-05 2024
19:00 Fredericia Idrætscenter
1
-
0
08. maj
19:00
Fredericia KF/TSIF
1
NIK/Strib
0
761344
on08-05 2024
19:30 VB Parken
2
-
1
08. maj
19:30
Vejle B
2
FC Horsens
1
762476
12-05 2024
16:00 Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 2
1
-
1
12. maj
16:00
FC Horsens
1
Varde IF
1
764595
fr17-05 2024
18:00 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
0
-
2
17. maj
18:00
Aalborg KFUM
0
VSK Aarhus
2
762995
18-05 2024
11:00 Rønde Stadion
0
-
12
18. maj
11:00
TRIF
0
Vejle B
12
764708
18-05 2024
11:00 Lyseng Idrætspark
3
-
4
18. maj
11:00
IF Lyseng
3
Varde IF
4
762994
19-05 2024
13:00 Marienlystcentret
0
-
2
19. maj
13:00
TEAM Odense Q
0
Silkeborg IF Q
2
764596
19-05 2024
14:00 Nr.Aaby Idrætspark
1
-
4
19. maj
14:00
NIK/Strib
1
Randers Q
4
761089
on22-05 2024
19:00 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
2
-
2
22. maj
19:00
Aalborg KFUM
2
FC Horsens
2
765343
25-05 2024
11:30 Vestjysk Bank Stadion (Varde)
0
-
4
25. maj
11:30
Varde IF
0
TEAM Odense Q
4
765050
26-05 2024
11:00 Vejlby/Risskov Centret
8
-
0
26. maj
11:00
VSK Aarhus
8
TRIF
0
765344
26-05 2024
11:30 Lyseng Idrætspark
0
-
4
26. maj
11:30
IF Lyseng
0
Randers Q
4
765189
26-05 2024
12:00 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
0
-
0
26. maj
12:00
Aalborg KFUM
0
Silkeborg IF Q
0
765045
26-05 2024
12:00 Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 2
10
-
0
26. maj
12:00
FC Horsens
10
NIK/Strib
0
762408
01-06 2024
11:00 Elbo Hallen
ANN
01. jun
11:00
Fredericia KF/TSIF
Aalborg KFUM
ANN
762593
02-06 2024
12:00 Bøgeskovhallen
UHT
02. jun
12:00
Fredericia KF/TSIF
TRIF
UHT
762397
02-06 2024
13:00 Vejlby/Risskov Centret
12
-
1
02. jun
13:00
VSK Aarhus
12
NIK/Strib
1
761342
on05-06 2024
12:00 Fredericia Idrætscenter
1
-
2
05. jun
12:00
Fredericia KF/TSIF
1
TEAM Odense Q
2
765858
08-06 2024
14:30 Lyseng Idrætspark
5
-
1
08. jun
14:30
IF Lyseng
5
FC Horsens
1
765345
08-06 2024
15:15 Marienlystcentret
1
-
3
08. jun
15:15
TEAM Odense Q
1
Randers Q
3
765801
09-06 2024
12:00 VB Parken
2
-
0
09. jun
12:00
Vejle B
2
VSK Aarhus
0
765803
09-06 2024
13:00 TRIF Kunstgræsbane
0
-
9
09. jun
13:00
TRIF
0
Silkeborg IF Q
9
765857
09-06 2024
14:00 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
3
-
1
09. jun
14:00
Aalborg KFUM
3
Varde IF
1
765188
ma10-06 2024
17:30 Fredericia Idrætscenter
1
-
3
10. jun
17:30
Fredericia KF/TSIF
1
Vejle B
3
765859
on12-06 2024
19:00 Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 1
5
-
2
12. jun
19:00
FC Horsens
5
TEAM Odense Q
2
761242
to13-06 2024
19:00 Søholt Idrætsanlæg
3
-
1
13. jun
19:00
Silkeborg IF Q
3
Fredericia KF/TSIF
1
762640
fr14-06 2024
18:30 Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 2
UHT
14. jun
18:30
FC Horsens
Fredericia KF/TSIF
UHT
768719
15-06 2024
10:30 Søholt Idrætsanlæg
2
-
1
15. jun
10:30
Silkeborg IF Q
2
Vejle B
1
768721
15-06 2024
15:00 RMS Park Romalt
1
-
3
15. jun
15:00
Randers Q
1
Aalborg KFUM
3
766850
16-06 2024
12:00 Vejlby/Risskov Centret
4
-
2
16. jun
12:00
VSK Aarhus
4
Fredericia KF/TSIF
2
768720
16-06 2024
12:00 Vestjysk Bank Stadion (Varde)
UHT
16. jun
12:00
Varde IF
TRIF
UHT
768722
16-06 2024
14:00 Strib fritids- & aktivitetscenter
HHT
16. jun
14:00
NIK/Strib
IF Lyseng
HHT
761332
fr21-06 2024
18:00 Vestjysk Bank Stadion, Kunstgræs (Varde)
21. jun
18:00
Varde IF
VSK Aarhus
761345
23-06 2024
14:00 Rønde Stadion
23. jun
14:00
TRIF
NIK/Strib
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind