Serie 4A - Forår, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
521015
06-04 2024
11:00 Skævinge Kunst
6
-
0
06. apr
11:00
Store Lyngby IF
6
Frederiksværk FK
0
521027
06-04 2024
13:00 Helsingør Idrætspark Kunst
1
-
5
06. apr
13:00
Tikøb IF
1
Farum BK
5
521013
06-04 2024
13:30 FIF-Stadion Kunstgræs
3
-
2
06. apr
13:30
FIF, Hillerød
3
Blovstrød IF (2)
2
521012
06-04 2024
16:00 Nordkysthallen
3
-
0
06. apr
16:00
Frem Hellebæk
3
Lynge-Uggeløse IF
0
521028
07-04 2024
13:45 Gribskovhallen Kunstgræs
4
-
2
07. apr
13:45
Ramløse IF
4
Stenløse BK
2
521016
ti09-04 2024
19:30 Gribskovhallen Kunstgræs
2
-
3
09. apr
19:30
Blistrup SI
2
Hareskov IF
3
521029
13-04 2024
11:00 Stenløse Stadion
4
-
1
13. apr
11:00
Stenløse BK
4
Tikøb IF
1
521030
13-04 2024
13:00 Blovstrød idrætsanlæg
3
-
2
13. apr
13:00
Blovstrød IF (2)
3
Store Lyngby IF
2
521033
13-04 2024
13:00 Lynge Idrætsanlæg
0
-
6
13. apr
13:00
Lynge-Uggeløse IF
0
Ramløse IF
6
521034
13-04 2024
15:00 Frederiksværk Stadion
3
-
3
13. apr
15:00
Frederiksværk FK
3
Frem Hellebæk
3
521032
14-04 2024
14:00 Farum Park
8
-
2
14. apr
14:00
Farum BK
8
Blistrup SI
2
521031
14-04 2024
15:00 Birkevang
4
-
10
14. apr
15:00
Hareskov IF
4
FIF, Hillerød
10
521038
20-04 2024
12:30 Blistruphallen
1
-
4
20. apr
12:30
Blistrup SI
1
Stenløse BK
4
521037
20-04 2024
13:00 Blovstrød idrætsanlæg
3
-
0
20. apr
13:00
Blovstrød IF (2)
3
Hareskov IF
0
521035
20-04 2024
13:30 FIF-Stadion Kunstgræs
4
-
3
20. apr
13:30
FIF, Hillerød
4
Farum BK
3
521039
20-04 2024
14:00 Tikøb Gl. Stadion
0
-
1
20. apr
14:00
Tikøb IF
0
Lynge-Uggeløse IF
1
521036
20-04 2024
15:30 Skævinge Kunst
3
-
2
20. apr
15:30
Store Lyngby IF
3
Frem Hellebæk
2
521040
21-04 2024
14:15 Gribskovhallen Kunstgræs
4
-
2
21. apr
14:15
Ramløse IF
4
Frederiksværk FK
2
521041
27-04 2024
11:00 Stenløse Stadion
3
-
4
27. apr
11:00
Stenløse BK
3
FIF, Hillerød
4
521094
27-04 2024
15:00 Frederiksværk Stadion
UHT
27. apr
15:00
Frederiksværk FK
Tikøb IF
UHT
521042
27-04 2024
16:00 Nordkysthallen
2
-
5
27. apr
16:00
Frem Hellebæk
2
Ramløse IF
5
521044
28-04 2024
14:00 Farum Park
0
-
7
28. apr
14:00
Farum BK
0
Blovstrød IF (2)
7
521043
28-04 2024
15:00 Birkevang
1
-
6
28. apr
15:00
Hareskov IF
1
Store Lyngby IF
6
521093
ti30-04 2024
19:00 Lynge Idrætsanlæg
2
-
1
30. apr
19:00
Lynge-Uggeløse IF
2
Blistrup SI
1
521102
04-05 2024
12:30 Blistruphallen
1
-
3
04. maj
12:30
Blistrup SI
1
Frederiksværk FK
3
521095
04-05 2024
13:30 FIF-Stadion Kunstgræs
7
-
0
04. maj
13:30
FIF, Hillerød
7
Lynge-Uggeløse IF
0
521105
04-05 2024
14:00 Tikøb Gl. Stadion
2
-
3
04. maj
14:00
Tikøb IF
2
Frem Hellebæk
3
521099
04-05 2024
15:30 St. Lyngby Stadion
3
-
4
04. maj
15:30
Store Lyngby IF
3
Ramløse IF
4
521104
05-05 2024
15:00 Birkevang
3
-
7
05. maj
15:00
Hareskov IF
3
Farum BK
7
521100
ti07-05 2024
18:30 Blovstrød idrætsanlæg
1
-
2
07. maj
18:30
Blovstrød IF (2)
1
Stenløse BK
2
521106
11-05 2024
11:00 Stenløse Stadion
1
-
1
11. maj
11:00
Stenløse BK
1
Hareskov IF
1
521109
11-05 2024
14:00 Ramløsehallen
4
-
0
11. maj
14:00
Ramløse IF
4
Tikøb IF
0
521111
11-05 2024
15:00 Frederiksværk Stadion
HMH
11. maj
15:00
Frederiksværk FK
FIF, Hillerød
HMH
521110
11-05 2024
15:15 Lynge Idrætsanlæg
0
-
6
11. maj
15:15
Lynge-Uggeløse IF
0
Blovstrød IF (2)
6
521107
11-05 2024
16:00 Nordkysthallen
8
-
3
11. maj
16:00
Frem Hellebæk
8
Blistrup SI
3
521108
12-05 2024
14:00 Farum Park
4
-
3
12. maj
14:00
Farum BK
4
Store Lyngby IF
3
521114
18-05 2024
13:00 Blovstrød idrætsanlæg
0
-
3
18. maj
13:00
Blovstrød IF (2)
0
Frederiksværk FK
3
521112
18-05 2024
13:30 FIF-Stadion Kunstgræs
4
-
1
18. maj
13:30
FIF, Hillerød
4
Frem Hellebæk
1
521113
18-05 2024
15:30 St. Lyngby Stadion
UHT
18. maj
15:30
Store Lyngby IF
Tikøb IF
UHT
521145
19-05 2024
14:00 Farum Park
1
-
3
19. maj
14:00
Farum BK
1
Stenløse BK
3
521144
19-05 2024
15:00 Birkevang
3
-
4
19. maj
15:00
Hareskov IF
3
Lynge-Uggeløse IF
4
521115
ti21-05 2024
18:30 Blistruphallen
1
-
7
21. maj
18:30
Blistrup SI
1
Ramløse IF
7
521146
25-05 2024
11:00 Stenløse Stadion
4
-
1
25. maj
11:00
Stenløse BK
4
Store Lyngby IF
1
521148
25-05 2024
14:00 Tikøb Gl. Stadion
5
-
4
25. maj
14:00
Tikøb IF
5
Blistrup SI
4
521149
25-05 2024
14:00 Ramløsehallen
2
-
4
25. maj
14:00
Ramløse IF
2
FIF, Hillerød
4
521151
25-05 2024
15:00 Frederiksværk Stadion
3
-
2
25. maj
15:00
Frederiksværk FK
3
Hareskov IF
2
521150
25-05 2024
15:15 Lynge Idrætsanlæg
4
-
4
25. maj
15:15
Lynge-Uggeløse IF
4
Farum BK
4
521147
26-05 2024
12:00 Nordkysthallen
3
-
4
26. maj
12:00
Frem Hellebæk
3
Blovstrød IF (2)
4
521162
on29-05 2024
18:45 Ramløsehallen
2
-
1
29. maj
18:45
Ramløse IF
2
Hareskov IF
1
521152
01-06 2024
11:00 Stenløse Stadion
5
-
0
01. jun
11:00
Stenløse BK
5
Lynge-Uggeløse IF
0
521155
01-06 2024
13:00 Blovstrød idrætsanlæg
4
-
2
01. jun
13:00
Blovstrød IF (2)
4
Ramløse IF
2
521153
01-06 2024
13:30 FIF-Stadion Kunstgræs
UHT
01. jun
13:30
FIF, Hillerød
Tikøb IF
UHT
521154
01-06 2024
15:30 St. Lyngby Stadion
5
-
4
01. jun
15:30
Store Lyngby IF
5
Blistrup SI
4
521157
02-06 2024
14:00 Farum Park
1
-
8
02. jun
14:00
Farum BK
1
Frederiksværk FK
8
521156
02-06 2024
15:00 Birkevang
3
-
3
02. jun
15:00
Hareskov IF
3
Frem Hellebæk
3
521160
08-06 2024
12:30 Blistruphallen
1
-
5
08. jun
12:30
Blistrup SI
1
FIF, Hillerød
5
521161
08-06 2024
14:00 Tikøb Gl. Stadion
1
-
8
08. jun
14:00
Tikøb IF
1
Blovstrød IF (2)
8
521163
08-06 2024
15:00 Frederiksværk Stadion
2
-
4
08. jun
15:00
Frederiksværk FK
2
Stenløse BK
4
521159
08-06 2024
15:30 St. Lyngby Stadion
1
-
1
08. jun
15:30
Store Lyngby IF
1
Lynge-Uggeløse IF
1
521158
09-06 2024
12:00 Nordkysthallen
6
-
6
09. jun
12:00
Frem Hellebæk
6
Farum BK
6
521164
15-06 2024
11:00 Stenløse Stadion
3
-
0
15. jun
11:00
Stenløse BK
3
Frem Hellebæk
0
521166
15-06 2024
13:00 Blovstrød idrætsanlæg
9
-
3
15. jun
13:00
Blovstrød IF (2)
9
Blistrup SI
3
521165
15-06 2024
13:30 FIF-Stadion Kunstgræs
4
-
2
15. jun
13:30
FIF, Hillerød
4
Store Lyngby IF
2
521169
15-06 2024
15:15 Lynge Idrætsanlæg
2
-
2
15. jun
15:15
Lynge-Uggeløse IF
2
Frederiksværk FK
2
521167
16-06 2024
14:00 Birkevang
UHT
16. jun
14:00
Hareskov IF
Tikøb IF
UHT
521168
16-06 2024
14:00 Farum Park
5
-
5
16. jun
14:00
Farum BK
5
Ramløse IF
5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 4

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00

Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 5

Vinderne af semifinalerne spiller finale torsdag den 27. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind