Serie 4A - Forår, Pulje 5

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
523708
fr05-04 2024
19:00 Ringsted Stadion
1
-
1
05. apr
19:00
Ringsted IF
1
Hvidebæk IF
1
523712
fr05-04 2024
19:00 Osted Stadion
2
-
3
05. apr
19:00
FC Lejre
2
Borup IF Fodbold
3
523710
06-04 2024
13:00 Gørlevhallen Kunst
2
-
2
06. apr
13:00
Gørlev IF
2
Skælskør B&I
2
523709
06-04 2024
13:30 Svebølle Stadion
5
-
1
06. apr
13:30
Høng GF
5
Undløse BK
1
523711
07-04 2024
12:00 Vemmelevhallen
1
-
1
07. apr
12:00
Vemmelev Boldklub
1
Sorø Freja
1
523714
fr12-04 2024
18:00 Dianalund Stadion
1
-
1
12. apr
18:00
Dianalund IF
1
FC Lejre
1
523715
13-04 2024
12:00 Undløse Stadion
2
-
0
13. apr
12:00
Undløse BK
2
Gørlev IF
0
523719
13-04 2024
12:00 Skælskør Stadion
1
-
3
13. apr
12:00
Skælskør B&I
1
Ringsted IF
3
523716
13-04 2024
12:45 Sorø Stadion, Kunstgræs
2
-
1
13. apr
12:45
Sorø Freja
2
Høng GF
1
523717
13-04 2024
14:30 Borup Stadion
3
-
2
13. apr
14:30
Borup IF Fodbold
3
Vemmelev Boldklub
2
523718
13-04 2024
15:30 Gørlevhallen Kunst
1
-
2
13. apr
15:30
Hvidebæk IF
1
DLF Terslev
2
523720
fr19-04 2024
18:30 Hønghallen
1
-
3
19. apr
18:30
Høng GF
1
Borup IF Fodbold
3
523721
fr19-04 2024
18:30 Gørlevhallen Kunst
0
-
3
19. apr
18:30
Gørlev IF
0
Ringsted IF
3
523725
fr19-04 2024
18:50 Terslev Stadion
7
-
3
19. apr
18:50
DLF Terslev
7
Skælskør B&I
3
523724
20-04 2024
13:15 Osted Stadion
5
-
2
20. apr
13:15
FC Lejre
5
Hvidebæk IF
2
523722
20-04 2024
14:00 Undløse Stadion
2
-
3
20. apr
14:00
Undløse BK
2
Sorø Freja
3
523723
21-04 2024
12:00 Vemmelevhallen
3
-
1
21. apr
12:00
Vemmelev Boldklub
3
Dianalund IF
1
523726
fr26-04 2024
18:00 Dianalund Stadion
1
-
2
26. apr
18:00
Dianalund IF
1
Høng GF
2
523963
fr26-04 2024
19:00 Ringsted Stadion
5
-
0
26. apr
19:00
Ringsted IF
5
DLF Terslev
0
523968
27-04 2024
12:00 Skælskør Stadion
3
-
3
27. apr
12:00
Skælskør B&I
3
FC Lejre
3
523965
27-04 2024
14:30 Borup Stadion
3
-
0
27. apr
14:30
Borup IF Fodbold
3
Undløse BK
0
523967
ti30-04 2024
19:00 Hvidebæk Stadion
2
-
1
30. apr
19:00
Hvidebæk IF
2
Vemmelev Boldklub
1
523970
fr03-05 2024
19:30 Gørlevhallen Kunst
1
-
2
03. maj
19:30
Gørlev IF
1
DLF Terslev
2
523973
04-05 2024
12:45 Sorø Stadion, Kunstgræs
0
-
0
04. maj
12:45
Sorø Freja
0
Borup IF Fodbold
0
523974
04-05 2024
13:15 Osted Stadion
1
-
4
04. maj
13:15
FC Lejre
1
Ringsted IF
4
523969
04-05 2024
13:30 Hønghallen
1
-
2
04. maj
13:30
Høng GF
1
Hvidebæk IF
2
523971
04-05 2024
14:00 Undløse Stadion
7
-
1
04. maj
14:00
Undløse BK
7
Dianalund IF
1
523972
05-05 2024
12:00 Vemmelevhallen
3
-
2
05. maj
12:00
Vemmelev Boldklub
3
Skælskør B&I
2
523713
ti07-05 2024
19:00 Terslev Stadion
4
-
3
07. maj
19:00
DLF Terslev
4
Dianalund IF
3
523964
on08-05 2024
19:00 Sorø Stadion, Kunstgræs
7
-
2
08. maj
19:00
Sorø Freja
7
Gørlev IF
2
524550
to09-05 2024
18:30 Hvidebæk Stadion
2
-
1
09. maj
18:30
Hvidebæk IF
2
Undløse BK
1
523976
fr10-05 2024
19:00 Ringsted Stadion
5
-
0
10. maj
19:00
Ringsted IF
5
Vemmelev Boldklub
0
524551
11-05 2024
12:00 Skælskør Stadion
1
-
3
11. maj
12:00
Skælskør B&I
1
Høng GF
3
524548
11-05 2024
14:30 Borup Stadion
3
-
1
11. maj
14:30
Borup IF Fodbold
3
Gørlev IF
1
523975
11-05 2024
15:00 Dianalund Stadion
2
-
1
11. maj
15:00
Dianalund IF
2
Sorø Freja
1
524549
12-05 2024
14:00 Terslev Stadion
8
-
1
12. maj
14:00
DLF Terslev
8
FC Lejre
1
524557
to16-05 2024
18:45 Borup Stadion
1
-
0
16. maj
18:45
Borup IF Fodbold
1
Dianalund IF
0
524553
fr17-05 2024
18:30 Gørlevhallen Kunst
2
-
2
17. maj
18:30
Gørlev IF
2
FC Lejre
2
524556
18-05 2024
12:45 Sorø Stadion, Kunstgræs
3
-
1
18. maj
12:45
Sorø Freja
3
Hvidebæk IF
1
524552
18-05 2024
13:30 Hønghallen
1
-
1
18. maj
13:30
Høng GF
1
Ringsted IF
1
524554
18-05 2024
14:00 Undløse Stadion
6
-
0
18. maj
14:00
Undløse BK
6
Skælskør B&I
0
524555
19-05 2024
14:00 Vemmelevhallen
0
-
4
19. maj
14:00
Vemmelev Boldklub
0
DLF Terslev
4
524558
fr24-05 2024
18:00 Dianalund Stadion
7
-
1
24. maj
18:00
Dianalund IF
7
Gørlev IF
1
524559
fr24-05 2024
19:00 Ringsted Stadion
4
-
2
24. maj
19:00
Ringsted IF
4
Undløse BK
2
524561
fr24-05 2024
19:00 Terslev Stadion
3
-
2
24. maj
19:00
DLF Terslev
3
Høng GF
2
524562
25-05 2024
12:00 Hvidebæk Stadion
2
-
2
25. maj
12:00
Hvidebæk IF
2
Borup IF Fodbold
2
524563
25-05 2024
12:00 Skælskør Stadion
HHT
25. maj
12:00
Skælskør B&I
Sorø Freja
HHT
524560
25-05 2024
13:15 Osted Stadion
3
-
2
25. maj
13:15
FC Lejre
3
Vemmelev Boldklub
2
524564
fr31-05 2024
18:00 Dianalund Stadion
5
-
1
31. maj
18:00
Dianalund IF
5
Hvidebæk IF
1
524743
fr31-05 2024
18:30 Gørlevhallen Kunst
0
-
2
31. maj
18:30
Gørlev IF
0
Vemmelev Boldklub
2
524565
fr31-05 2024
19:00 Hønghallen
4
-
2
31. maj
19:00
Høng GF
4
FC Lejre
2
524745
01-06 2024
12:45 Sorø Stadion, Kunstgræs
3
-
2
01. jun
12:45
Sorø Freja
3
Ringsted IF
2
524744
01-06 2024
14:00 Undløse Stadion
2
-
3
01. jun
14:00
Undløse BK
2
DLF Terslev
3
524746
01-06 2024
14:30 Borup Stadion
2
-
2
01. jun
14:30
Borup IF Fodbold
2
Skælskør B&I
2
524749
fr07-06 2024
19:00 Ringsted Stadion
3
-
0
07. jun
19:00
Ringsted IF
3
Borup IF Fodbold
0
524761
fr07-06 2024
19:00 Terslev Stadion
3
-
0
07. jun
19:00
DLF Terslev
3
Sorø Freja
0
524762
08-06 2024
12:00 Skælskør Stadion
0
-
3
08. jun
12:00
Skælskør B&I
0
Dianalund IF
3
524758
08-06 2024
13:00 Gørlevhallen Kunst
5
-
4
08. jun
13:00
Gørlev IF
5
Hvidebæk IF
4
524760
08-06 2024
13:15 Osted Stadion
3
-
2
08. jun
13:15
FC Lejre
3
Undløse BK
2
524759
09-06 2024
12:00 Vemmelevhallen
3
-
3
09. jun
12:00
Vemmelev Boldklub
3
Høng GF
3
524771
15-06 2024
11:00 Dianalund Stadion
2
-
3
15. jun
11:00
Dianalund IF
2
Ringsted IF
3
524775
15-06 2024
11:00 Hønghallen
4
-
2
15. jun
11:00
Høng GF
4
Gørlev IF
2
524801
15-06 2024
12:45 Sorø Stadion, Kunstgræs
UHT
15. jun
12:45
Sorø Freja
FC Lejre
UHT
524800
15-06 2024
14:00 Undløse Stadion
6
-
3
15. jun
14:00
Undløse BK
6
Vemmelev Boldklub
3
524809
15-06 2024
14:30 Borup Stadion
4
-
2
15. jun
14:30
Borup IF Fodbold
4
DLF Terslev
2
524812
on19-06 2024
18:30 Hvidebæk Stadion
1
-
6
19. jun
18:30
Hvidebæk IF
1
Skælskør B&I
6
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 4

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00

Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 5

Vinderne af semifinalerne spiller finale torsdag den 27. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind