Serie 5 - Forår, Pulje 6

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
135203
fr05-04 2024
17:30 Gislinge Stadion
1
-
3
05. apr
17:30
Gislinge BK
1
Rørvig IF
3
135205
fr05-04 2024
18:00 Vipperødhallen kunst
1
-
2
05. apr
18:00
SIF Holbæk IF
1
Asnæs BK
2
135204
fr05-04 2024
18:30 Undløse Stadion
2
-
2
05. apr
18:30
Hagested IF (2)
2
Tuse Næs BK
2
135202
fr05-04 2024
19:00
Oversidder
Firhøj Stadion
05. apr
19:00
Føllenslev-Særslev IF
Oversidder
135206
06-04 2024
13:30 Hørve Stadion
1
-
2
06. apr
13:30
Hørve IF
1
TFC Odsherred
2
135201
07-04 2024
11:00 Holbæk Sportsby
1
-
3
07. apr
11:00
Holbæk B&I
1
Nykøbing IF
3
135211
13-04 2024
13:30 Kongeengen
1
-
3
13. apr
13:30
Nykøbing IF
1
Hørve IF
3
135208
14-04 2024
12:00
Oversidder
14. apr
12:00
Oversidder
Gislinge BK
135212
14-04 2024
12:00 Rørvig Stadion
0
-
1
14. apr
12:00
Rørvig IF
0
Holbæk B&I
1
135209
14-04 2024
13:00 Udby Idrætsplads
6
-
4
14. apr
13:00
Tuse Næs BK
6
Føllenslev-Særslev IF
4
135207
14-04 2024
13:00 Vig Idrætscenter
1
-
2
14. apr
13:00
TFC Odsherred
1
SIF Holbæk IF
2
135214
fr19-04 2024
17:30 Gislinge Stadion
UHT
19. apr
17:30
Gislinge BK
Holbæk B&I
UHT
135216
fr19-04 2024
18:30 Hagested Idrætsplads
0
-
3
19. apr
18:30
Hagested IF (2)
0
TFC Odsherred
3
529463
fr19-04 2024
18:30 Fælleden Boldbaner
1
-
2
19. apr
18:30
SIF Holbæk IF
1
Nykøbing IF
2
135213
fr19-04 2024
19:00 Firhøj Stadion
6
-
0
19. apr
19:00
Føllenslev-Særslev IF
6
Asnæs BK
0
529465
20-04 2024
11:00 Hørve Stadion
0
-
1
20. apr
11:00
Hørve IF
0
Rørvig IF
1
135215
21-04 2024
12:00
Oversidder
21. apr
12:00
Oversidder
Tuse Næs BK
529470
27-04 2024
13:30 Kongeengen
UHT
27. apr
13:30
Nykøbing IF
Hagested IF (2)
UHT
529471
28-04 2024
12:00 Rørvig Stadion
2
-
1
28. apr
12:00
Rørvig IF
2
SIF Holbæk IF
1
529466
28-04 2024
13:00 Vig Idrætscenter
4
-
2
28. apr
13:00
TFC Odsherred
4
Føllenslev-Særslev IF
2
529468
28-04 2024
13:00 Udby Idrætsplads
3
-
1
28. apr
13:00
Tuse Næs BK
3
Gislinge BK
1
529469
28-04 2024
13:45
Oversidder
Asnæs Stadion
28. apr
13:45
Asnæs BK
Oversidder
135210
ti30-04 2024
19:00 Asnæs Stadion
0
-
0
30. apr
19:00
Asnæs BK
0
Hagested IF (2)
0
529473
fr03-05 2024
18:30 Gislinge Stadion
0
-
1
03. maj
18:30
Gislinge BK
0
Hørve IF
1
529475
fr03-05 2024
18:30 Hagested Idrætsplads
0
-
4
03. maj
18:30
Hagested IF (2)
0
Rørvig IF
4
529477
fr03-05 2024
18:30 Fælleden Boldbaner
3
-
2
03. maj
18:30
SIF Holbæk IF
3
Holbæk B&I
2
529472
fr03-05 2024
19:00 Firhøj Stadion
3
-
5
03. maj
19:00
Føllenslev-Særslev IF
3
Nykøbing IF
5
529474
05-05 2024
12:00
Oversidder
05. maj
12:00
Oversidder
TFC Odsherred
529476
05-05 2024
13:00 Udby Idrætsplads
4
-
2
05. maj
13:00
Tuse Næs BK
4
Asnæs BK
2
529467
ti07-05 2024
18:30 Holbæk Sportsby
3
-
2
07. maj
18:30
Holbæk B&I
3
Hørve IF
2
529483
11-05 2024
13:30
Oversidder
Kongeengen
11. maj
13:30
Nykøbing IF
Oversidder
529479
12-05 2024
11:00 Holbæk Sportsby
3
-
2
12. maj
11:00
Holbæk B&I
3
Hagested IF (2)
2
529480
12-05 2024
12:45 Asnæs Stadion
0
-
2
12. maj
12:45
Asnæs BK
0
Gislinge BK
2
529478
12-05 2024
13:00 Vig Idrætscenter
7
-
1
12. maj
13:00
TFC Odsherred
7
Tuse Næs BK
1
529485
ti14-05 2024
18:30 Rørvig Stadion
3
-
1
14. maj
18:30
Rørvig IF
3
Føllenslev-Særslev IF
1
529481
ti14-05 2024
19:00 Hørve Stadion
1
-
3
14. maj
19:00
Hørve IF
1
SIF Holbæk IF
3
529487
fr17-05 2024
18:30 Gislinge Stadion
2
-
3
17. maj
18:30
Gislinge BK
2
SIF Holbæk IF
3
529489
fr17-05 2024
18:30 Hagested Idrætsplads
2
-
4
17. maj
18:30
Hagested IF (2)
2
Hørve IF
4
529486
fr17-05 2024
19:00 Firhøj Stadion
4
-
3
17. maj
19:00
Føllenslev-Særslev IF
4
Holbæk B&I
3
529488
19-05 2024
12:00
Oversidder
19. maj
12:00
Oversidder
Rørvig IF
529490
19-05 2024
13:00 Udby Idrætsplads
1
-
2
19. maj
13:00
Tuse Næs BK
1
Nykøbing IF
2
529491
19-05 2024
13:45 Asnæs Stadion
1
-
3
19. maj
13:45
Asnæs BK
1
TFC Odsherred
3
529494
fr24-05 2024
18:30 Fælleden Boldbaner
1
-
1
24. maj
18:30
SIF Holbæk IF
1
Hagested IF (2)
1
529495
25-05 2024
13:30 Hørve Stadion
7
-
0
25. maj
13:30
Hørve IF
7
Føllenslev-Særslev IF
0
529498
25-05 2024
13:30 Kongeengen
4
-
1
25. maj
13:30
Nykøbing IF
4
Asnæs BK
1
529493
26-05 2024
11:00
Oversidder
Holbæk Sportsby
26. maj
11:00
Holbæk B&I
Oversidder
529499
26-05 2024
12:00 Rørvig Stadion
1
-
3
26. maj
12:00
Rørvig IF
1
Tuse Næs BK
3
529492
26-05 2024
13:00 Vig Idrætscenter
UHT
26. maj
13:00
TFC Odsherred
Gislinge BK
UHT
529503
fr31-05 2024
18:30 Gislinge Stadion
2
-
4
31. maj
18:30
Gislinge BK
2
Hagested IF (2)
4
529501
fr31-05 2024
19:00 Firhøj Stadion
6
-
1
31. maj
19:00
Føllenslev-Særslev IF
6
SIF Holbæk IF
1
529504
02-06 2024
12:00
Oversidder
02. jun
12:00
Oversidder
Hørve IF
529505
02-06 2024
13:00 Udby Idrætsplads
2
-
1
02. jun
13:00
Tuse Næs BK
2
Holbæk B&I
1
529500
02-06 2024
13:00 Vig Idrætscenter
4
-
2
02. jun
13:00
TFC Odsherred
4
Nykøbing IF
2
529506
02-06 2024
13:45 Asnæs Stadion
UHT
02. jun
13:45
Asnæs BK
Rørvig IF
UHT
529509
fr07-06 2024
18:30 Hagested Idrætsplads
0
-
13
07. jun
18:30
Hagested IF (2)
0
Føllenslev-Særslev IF
13
529510
fr07-06 2024
18:30
Oversidder
Fælleden Boldbaner
07. jun
18:30
SIF Holbæk IF
Oversidder
529516
fr07-06 2024
18:30 Gislinge Stadion
6
-
1
07. jun
18:30
Gislinge BK
6
Nykøbing IF
1
529515
08-06 2024
13:30 Hørve Stadion
0
-
3
08. jun
13:30
Hørve IF
0
Tuse Næs BK
3
529507
09-06 2024
11:00 Holbæk Sportsby
5
-
1
09. jun
11:00
Holbæk B&I
5
Asnæs BK
1
529517
09-06 2024
12:00 Rørvig Stadion
0
-
1
09. jun
12:00
Rørvig IF
0
TFC Odsherred
1
529527
ti11-06 2024
18:45 Asnæs Stadion
1
-
2
11. jun
18:45
Asnæs BK
1
Hørve IF
2
529519
to13-06 2024
18:30 Vig Idrætscenter
0
-
3
13. jun
18:30
TFC Odsherred
0
Holbæk B&I
3
529526
to13-06 2024
19:00 Udby Idrætsplads
1
-
1
13. jun
19:00
Tuse Næs BK
1
SIF Holbæk IF
1
529521
fr14-06 2024
19:00 Firhøj Stadion
13
-
2
14. jun
19:00
Føllenslev-Særslev IF
13
Gislinge BK
2
529529
15-06 2024
12:00 Kongeengen
1
-
1
15. jun
12:00
Nykøbing IF
1
Rørvig IF
1
529522
16-06 2024
12:00
Oversidder
16. jun
12:00
Oversidder
Hagested IF (2)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning:  

1/8 dels finaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 7

Kvartfinaler fredag den 21. juni kl. 19.00
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 3
kamp 4: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 8
kamp 5: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 6
kamp 6: Vinder pulje 9 - Vinder pulje 10

Semifinaler mandag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 5

Vinderne af semifinalerne spiller finale torsdag den 27. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind