U19 Drenge 1 (05-06) Forår, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
593333
on10-04 2024
19:00 Gryden kunstgræs
4
-
1
10. apr
19:00
Slagslunde-Ganløse IF
4
Melby-Liseleje IF
1
593272
13-04 2024
14:00 Hillerød Stadion
4
-
3
13. apr
14:00
Hillerød Fodbold
4
Brødeskov IF
3
593406
14-04 2024
14:00
SSL
Helsinge Stadion
1
-
4
14. apr
14:00
Helsinge Fodbold
1
SSL
4
593805
ti16-04 2024
18:30 Melby Stadion
UHT
16. apr
18:30
Melby-Liseleje IF
Hillerød Fodbold
UHT
593806
20-04 2024
14:00 Rudegård Stadion
3
-
11
20. apr
14:00
FC Holte
3
Slagslunde-Ganløse IF
11
593772
21-04 2024
10:30 Brødeskov Stadion Kunst
3
-
3
21. apr
10:30
Brødeskov IF
3
Helsinge Fodbold
3
593809
21-04 2024
13:00
Oversidder
21. apr
13:00
Oversidder
FC Rudersdal
593771
ma22-04 2024
18:30
SSL
Baunehøj Stadion
1
-
6
22. apr
18:30
SSL
1
Espergærde IF
6
593817
ti23-04 2024
19:00 Helsinge Stadion
2
-
3
23. apr
19:00
Helsinge Fodbold
2
Melby-Liseleje IF
3
593812
27-04 2024
10:00
Oversidder
Gryden kunstgræs
27. apr
10:00
Slagslunde-Ganløse IF
Oversidder
593818
28-04 2024
15:00 Mørdrup Idrætsanlæg
1
-
2
28. apr
15:00
Espergærde IF
1
FC Rudersdal
2
593810
ma29-04 2024
18:30
SSL
Baunehøj Stadion
6
-
3
29. apr
18:30
SSL
6
Brødeskov IF
3
593828
04-05 2024
14:00 Rudegård Stadion
HHT
04. maj
14:00
FC Holte
Helsinge Fodbold
HHT
593829
05-05 2024
13:00
Oversidder
05. maj
13:00
Oversidder
Hillerød Fodbold
593821
05-05 2024
14:00 Vedbæk Stadion
2
-
1
05. maj
14:00
FC Rudersdal
2
Slagslunde-Ganløse IF
1
593819
ma06-05 2024
18:30 Brødeskov Stadion
4
-
3
06. maj
18:30
Brødeskov IF
4
Espergærde IF
3
593820
ti07-05 2024
19:15
SSL
Melby Stadion
5
-
6
07. maj
19:15
Melby-Liseleje IF
5
SSL
6
593362
on08-05 2024
20:15 Rundforbi Stadion Kunst
6
-
1
08. maj
20:15
FC Rudersdal
6
FC Holte
1
593835
11-05 2024
14:00 Hillerød Stadion
3
-
1
11. maj
14:00
Hillerød Fodbold
3
FC Rudersdal
1
593837
12-05 2024
11:30 Brødeskov Stadion Kunst
4
-
2
12. maj
11:30
Brødeskov IF
4
Melby-Liseleje IF
2
593838
12-05 2024
14:00
Oversidder
Helsinge Stadion
12. maj
14:00
Helsinge Fodbold
Oversidder
593839
12-05 2024
15:00 Mørdrup Idrætsanlæg
6
-
5
12. maj
15:00
Espergærde IF
6
Slagslunde-Ganløse IF
5
593831
ma13-05 2024
18:30
SSL
Baunehøj Stadion
6
-
2
13. maj
18:30
SSL
6
FC Holte
2
597477
18-05 2024
12:00 Helsinge Stadion
0
-
10
18. maj
12:00
Helsinge Fodbold
0
Espergærde IF
10
593849
ti21-05 2024
19:15 Melby Stadion
0
-
5
21. maj
19:15
Melby-Liseleje IF
0
Espergærde IF
5
593843
on22-05 2024
19:00 Gryden kunstgræs
6
-
3
22. maj
19:00
Slagslunde-Ganløse IF
6
Hillerød Fodbold
3
593853
to23-05 2024
19:00
Oversidder
SSL
23. maj
19:00
Oversidder
SSL
593852
25-05 2024
14:00 Rudegård Stadion
HHT
25. maj
14:00
FC Holte
Brødeskov IF
HHT
593850
26-05 2024
10:00 Vedbæk Stadion
UHT
26. maj
10:00
FC Rudersdal
Helsinge Fodbold
UHT
593868
ti28-05 2024
19:15 Melby Stadion
3
-
2
28. maj
19:15
Melby-Liseleje IF
3
FC Holte
2
593870
to30-05 2024
18:30 Mørdrup Idrætsanlæg
3
-
0
30. maj
18:30
Espergærde IF
3
Hillerød Fodbold
0
593811
01-06 2024
12:00 Hillerød Stadion
UHT
01. jun
12:00
Hillerød Fodbold
FC Holte
UHT
593865
02-06 2024
11:00
Oversidder
Brødeskov Stadion
02. jun
11:00
Brødeskov IF
Oversidder
593869
02-06 2024
14:00 Helsinge Stadion
2
-
10
02. jun
14:00
Helsinge Fodbold
2
Slagslunde-Ganløse IF
10
593864
ma03-06 2024
18:30
SSL
Baunehøj Stadion
3
-
2
03. jun
18:30
SSL
3
FC Rudersdal
2
593871
08-06 2024
14:00 Hillerød Stadion
6
-
0
08. jun
14:00
Hillerød Fodbold
6
Helsinge Fodbold
0
593944
09-06 2024
13:00 Vedbæk Stadion
7
-
3
09. jun
13:00
FC Rudersdal
7
Brødeskov IF
3
595737
09-06 2024
13:00
Oversidder
09. jun
13:00
Oversidder
Melby-Liseleje IF
594063
09-06 2024
15:00 Mørdrup Idrætsanlæg
12
-
1
09. jun
15:00
Espergærde IF
12
FC Holte
1
593872
ti11-06 2024
19:00
SSL
Gryden kunstgræs
10
-
0
11. jun
19:00
Slagslunde-Ganløse IF
10
SSL
0
597476
ti11-06 2024
19:15 Melby Stadion
1
-
1
11. jun
19:15
Melby-Liseleje IF
1
FC Rudersdal
1
597474
on12-06 2024
18:30
SSL
Baunehøj Stadion
1
-
1
12. jun
18:30
SSL
1
Hillerød Fodbold
1
597478
fr14-06 2024
18:30
Oversidder
Rudegård Stadion
14. jun
18:30
FC Holte
Oversidder
597475
16-06 2024
11:00 Brødeskov Stadion Kunst
0
-
7
16. jun
11:00
Brødeskov IF
0
Slagslunde-Ganløse IF
7
593475
16-06 2024
15:00
Oversidder
Mørdrup Idrætsanlæg
16. jun
15:00
Espergærde IF
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:  

Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) lørdag den 22. juni i Ølstykke.

Semifinaler 22. juni kl. 10.00 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4
Kamp 2: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3

Finale og 3-4 plads 22. juni kl. 13.30 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind