U17 Drenge Mester (07) Forår, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
149582
13-04 2024
10:00 Bagsværd Stadion Kunstgræs
7
-
1
13. apr
10:00
Bagsværd BK
7
Holbæk B&I
1
149498
13-04 2024
15:00 NyBolig Park - Kunstgræs
0
-
1
13. apr
15:00
Taastrup FC
0
Tuse IF
1
149570
14-04 2024
11:00 Hørsholm Idrætspark
2
-
1
14. apr
11:00
Hørsholm-Usserød IK
2
Brøndbyernes IF
1
149581
14-04 2024
11:00 Humlebæk Stadion
3
-
4
14. apr
11:00
Humlebæk BK
3
Hareskov IF/Værløse BK
4
149584
20-04 2024
12:00 Nordkysthallen
5
-
0
20. apr
12:00
Frem Hellebæk
5
Humlebæk BK
0
149602
20-04 2024
12:30 Tusehallen
2
-
1
20. apr
12:30
Tuse IF
2
Allerød FK
1
149619
20-04 2024
15:00 Brøndby Stadion
1
-
2
20. apr
15:00
Brøndbyernes IF
1
Taastrup FC
2
149583
21-04 2024
13:00 Birkevang
3
-
1
21. apr
13:00
Hareskov IF/Værløse BK
3
Bagsværd BK
1
149620
21-04 2024
13:00 Holbæk Sportsby
0
-
2
21. apr
13:00
Holbæk B&I
0
Hørsholm-Usserød IK
2
149627
27-04 2024
15:00 NyBolig Park - Kunstgræs
1
-
3
27. apr
15:00
Taastrup FC
1
Holbæk B&I
3
149622
28-04 2024
11:00 Allerød Idrætspark
UHT
28. apr
11:00
Allerød FK
Brøndbyernes IF
UHT
149628
28-04 2024
12:00 Humlebæk Stadion
3
-
4
28. apr
12:00
Humlebæk BK
3
Tuse IF
4
149629
28-04 2024
12:00 Bagsværd Stadion
3
-
1
28. apr
12:00
Bagsværd BK
3
Hørsholm-Usserød IK
1
149621
28-04 2024
13:00 Birkevang
2
-
7
28. apr
13:00
Hareskov IF/Værløse BK
2
Frem Hellebæk
7
149634
04-05 2024
12:00 Nordkysthallen
1
-
2
04. maj
12:00
Frem Hellebæk
1
Bagsværd BK
2
149636
04-05 2024
12:30 Tusehallen
3
-
0
04. maj
12:30
Tuse IF
3
Hareskov IF/Værløse BK
0
149638
04-05 2024
15:00 Brøndby Stadion
6
-
1
04. maj
15:00
Brøndbyernes IF
6
Humlebæk BK
1
149637
05-05 2024
11:00 Hørsholm Idrætspark
2
-
0
05. maj
11:00
Hørsholm-Usserød IK
2
Taastrup FC
0
149639
on08-05 2024
18:00 Holbæk Sportsby
0
-
1
08. maj
18:00
Holbæk B&I
0
Allerød FK
1
149644
11-05 2024
12:00 Nordkysthallen
2
-
0
11. maj
12:00
Frem Hellebæk
2
Tuse IF
0
149643
12-05 2024
11:00 Allerød Idrætspark
2
-
1
12. maj
11:00
Allerød FK
2
Hørsholm-Usserød IK
1
149664
12-05 2024
13:00 Bagsværd Stadion
1
-
2
12. maj
13:00
Bagsværd BK
1
Taastrup FC
2
149642
12-05 2024
13:00 Birkevang
5
-
1
12. maj
13:00
Hareskov IF/Værløse BK
5
Brøndbyernes IF
1
149449
on15-05 2024
18:00 Allerød Idrætspark
1
-
2
15. maj
18:00
Allerød FK
1
Frem Hellebæk
2
149670
to23-05 2024
18:30 Hørsholm Idrætspark
2
-
4
23. maj
18:30
Hørsholm-Usserød IK
2
Humlebæk BK
4
149706
fr24-05 2024
19:00 Holbæk Sportsby
24. maj
19:00
Holbæk B&I
Hareskov IF/Værløse BK
149669
25-05 2024
10:30 Tusehallen
25. maj
10:30
Tuse IF
Bagsværd BK
149665
25-05 2024
14:15 NyBolig Park - Kunstgræs
25. maj
14:15
Taastrup FC
Allerød FK
149680
25-05 2024
15:00 Brøndby Stadion
25. maj
15:00
Brøndbyernes IF
Frem Hellebæk
149663
on29-05 2024
19:00 Humlebæk Stadion
29. maj
19:00
Humlebæk BK
Holbæk B&I
149709
01-06 2024
10:30 Tusehallen
01. jun
10:30
Tuse IF
Brøndbyernes IF
149708
01-06 2024
12:00 Nordkysthallen
01. jun
12:00
Frem Hellebæk
Holbæk B&I
149711
02-06 2024
12:00 Humlebæk Stadion
02. jun
12:00
Humlebæk BK
Taastrup FC
149707
02-06 2024
13:00 Værløse Stadion
02. jun
13:00
Hareskov IF/Værløse BK
Hørsholm-Usserød IK
149712
02-06 2024
14:00 Bagsværd Stadion
02. jun
14:00
Bagsværd BK
Allerød FK
149727
08-06 2024
12:45 NyBolig Park - Kunstgræs
08. jun
12:45
Taastrup FC
Hareskov IF/Værløse BK
149714
09-06 2024
11:00 Allerød Idrætspark
09. jun
11:00
Allerød FK
Humlebæk BK
149730
09-06 2024
11:00 Hørsholm Idrætspark
09. jun
11:00
Hørsholm-Usserød IK
Frem Hellebæk
149732
09-06 2024
13:00 Holbæk Sportsby
09. jun
13:00
Holbæk B&I
Tuse IF
149731
09-06 2024
14:00 Bagsværd Stadion
09. jun
14:00
Bagsværd BK
Brøndbyernes IF
149878
15-06 2024
10:30 Tusehallen
15. jun
10:30
Tuse IF
Hørsholm-Usserød IK
149872
15-06 2024
12:00 Nordkysthallen
15. jun
12:00
Frem Hellebæk
Taastrup FC
149871
16-06 2024
12:00 Birkevang
16. jun
12:00
Hareskov IF/Værløse BK
Allerød FK
149879
16-06 2024
12:00 Humlebæk Stadion
16. jun
12:00
Humlebæk BK
Bagsværd BK
149891
16-06 2024
13:00 Brøndby Stadion
16. jun
13:00
Brøndbyernes IF
Holbæk B&I
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
Finale

Lørdag den 22. juni kl. 12.00 i Ølstykke. Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1

Log ind