U17 Drenge 2 (07) Forår, Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
184475
06-04 2024
10:00
Oversidder
06. apr
10:00
Oversidder
Svogerslev BK
184476
06-04 2024
10:00
BSF
Nordkysthallen
2
-
2
06. apr
10:00
Frem Hellebæk (2)
2
BSF
2
184474
07-04 2024
12:00 Greve Idræts Center
4
-
3
07. apr
12:00
Greve Fodbold
4
Tuse IF
3
184477
13-04 2024
10:30
BSF
Ballerup Idrætspark
1
-
0
13. apr
10:30
BSF
1
Greve Fodbold
0
184478
13-04 2024
11:15 Svogerslev Idrætspark
1
-
5
13. apr
11:15
Svogerslev BK
1
Frem Hellebæk (2)
5
184479
14-04 2024
12:30
Oversidder
Tuse Kunstgræs 2020
14. apr
12:30
Tuse IF
Oversidder
184481
20-04 2024
10:00
Oversidder
BSF
20. apr
10:00
Oversidder
BSF
184480
21-04 2024
10:00 Greve Idræts Center
2
-
7
21. apr
10:00
Greve Fodbold
2
Frem Hellebæk (2)
7
184482
21-04 2024
12:00 Tusehallen
HHT
21. apr
12:00
Tuse IF
Svogerslev BK
HHT
184485
27-04 2024
10:00
Oversidder
Nordkysthallen
27. apr
10:00
Frem Hellebæk (2)
Oversidder
184484
27-04 2024
12:00
BSF
Ballerup Idrætspark
4
-
1
27. apr
12:00
BSF
4
Tuse IF
1
184483
28-04 2024
12:00 Greve Idræts Center
4
-
3
28. apr
12:00
Greve Fodbold
4
Svogerslev BK
3
184486
04-05 2024
10:00
Oversidder
04. maj
10:00
Oversidder
Greve Fodbold
184487
04-05 2024
10:15
BSF
Svogerslev Idrætspark
1
-
1
04. maj
10:15
Svogerslev BK
1
BSF
1
184488
05-05 2024
12:00 Tusehallen
0
-
7
05. maj
12:00
Tuse IF
0
Frem Hellebæk (2)
7
184490
11-05 2024
10:15
Oversidder
Svogerslev Idrætspark
11. maj
10:15
Svogerslev BK
Oversidder
184489
11-05 2024
11:00
BSF
Ballerup Idrætspark
2
-
4
11. maj
11:00
BSF
2
Frem Hellebæk (2)
4
184491
12-05 2024
11:00 Tusehallen
HHT
12. maj
11:00
Tuse IF
Greve Fodbold
HHT
184493
25-05 2024
10:00
Oversidder
25. maj
10:00
Oversidder
Tuse IF
184494
25-05 2024
10:00 Nordkysthallen
UHT
25. maj
10:00
Frem Hellebæk (2)
Svogerslev BK
UHT
184492
26-05 2024
12:00
BSF
Greve Idræts Center
26. maj
12:00
Greve Fodbold
BSF
184496
01-06 2024
10:00 Svogerslev Idrætspark
01. jun
10:00
Svogerslev BK
Tuse IF
184497
01-06 2024
10:00 Nordkysthallen
01. jun
10:00
Frem Hellebæk (2)
Greve Fodbold
184495
01-06 2024
11:00
BSF
Oversidder
Ballerup Idrætspark
01. jun
11:00
BSF
Oversidder
184498
08-06 2024
10:00
Oversidder
08. jun
10:00
Oversidder
Frem Hellebæk (2)
184499
08-06 2024
10:15 Svogerslev Idrætspark
08. jun
10:15
Svogerslev BK
Greve Fodbold
184500
09-06 2024
11:00
BSF
Tusehallen
09. jun
11:00
Tuse IF
BSF
185038
15-06 2024
10:00 Nordkysthallen
15. jun
10:00
Frem Hellebæk (2)
Tuse IF
184786
15-06 2024
12:00
BSF
Ballerup Idrætspark
15. jun
12:00
BSF
Svogerslev BK
184784
16-06 2024
10:00
Oversidder
Greve Idræts Center
16. jun
10:00
Greve Fodbold
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:  

Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) lørdag den 22. juni i Ølstykke.

Semifinaler 22. juni kl. 11.45 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 3 - Bedste 2´er
Kamp 2: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1

Finale og 3-4 plads 22. juni kl. 15.15 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind