Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06. apr
12:00
FC Nakskov
0
Ørslev GIF (V)
2
|
|||||||||||||||||||
12. apr
18:00
ØUB
0
B. Frem
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
12:00
Ørslev GIF (V)
13
TGB
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:30
MB
5
FC Nakskov
1
|
|||||||||||||||||||
19. apr
18:30
ØUB
0
MB
8
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
B. Frem
3
Ørslev GIF (V)
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
TGB
1
FC Nakskov
4
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
FC Nakskov
0
B. Frem
1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
Ørslev GIF (V)
7
ØUB
0
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:30
ØUB
3
FC Nakskov
5
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
B. Frem
4
TGB
1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
MB
2
Ørslev GIF (V)
3
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:00
MB
B. Frem
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
ØUB
TGB
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Ørslev GIF (V)
FC Nakskov
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
TGB
ØUB
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
B. Frem
MB
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
B. Frem
ØUB
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
FC Nakskov
MB
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
TGB
Ørslev GIF (V)
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:00
TGB
MB
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:00
MB
ØUB
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
FC Nakskov
TGB
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Ørslev GIF (V)
B. Frem
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:30
ØUB
Ørslev GIF (V)
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:30
B. Frem
FC Nakskov
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:30
MB
TGB
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:30
Ørslev GIF (V)
MB
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
TGB
B. Frem
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:00
FC Nakskov
ØUB
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) lørdag den 22. juni i Ølstykke.
Semifinaler 22. juni kl. 11.45 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 3 - Bedste 2´er
Kamp 2: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Finale og 3-4 plads 22. juni kl. 15.15 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2