U16 Drenge 3 (08) Forår, Pulje 3

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
195469
06-04 2024
10:00 Svebølle Stadion
UHT
06. apr
10:00
Svebølle BI 2016
Himmelev-Veddelev BK
UHT
195470
06-04 2024
11:00 Gørlevhallen
3
-
3
06. apr
11:00
Høng GF
3
FC Hornsherred
3
195471
07-04 2024
13:00 Røsnæshallen
1
-
2
07. apr
13:00
Raklev GI
1
Tuse IF
2
195474
13-04 2024
13:45 Himmelev Idrætspark
7
-
3
13. apr
13:45
Himmelev-Veddelev BK
7
Høng GF
3
195472
14-04 2024
12:30 Tusehallen
UHT
14. apr
12:30
Tuse IF
Svebølle BI 2016
UHT
195477
21-04 2024
12:00 Himmelev Idrætspark
3
-
9
21. apr
12:00
Himmelev-Veddelev BK
3
FC Hornsherred
9
195476
on24-04 2024
18:00 Hønghallen
2
-
0
24. apr
18:00
Høng GF
2
Tuse IF
0
195480
27-04 2024
14:00 Røsnæshallen
0
-
3
27. apr
14:00
Raklev GI
0
Høng GF
3
195479
28-04 2024
12:30 Tusehallen
UHT
28. apr
12:30
Tuse IF
Himmelev-Veddelev BK
UHT
195478
ma29-04 2024
18:30 Svebølle Stadion
0
-
3
29. apr
18:30
Svebølle BI 2016
0
FC Hornsherred
3
195483
on01-05 2024
19:00 Himmelev Idrætspark
3
-
1
01. maj
19:00
Himmelev-Veddelev BK
3
Raklev GI
1
195481
04-05 2024
11:00 Hønghallen
UHT
04. maj
11:00
Høng GF
Svebølle BI 2016
UHT
195482
05-05 2024
10:00 Møllegårdhallen
4
-
1
05. maj
10:00
FC Hornsherred
4
Tuse IF
1
195531
on08-05 2024
19:00 Himmelev Idrætspark
2
-
2
08. maj
19:00
Himmelev-Veddelev BK
2
Svebølle BI 2016
2
195496
12-05 2024
10:30 Tusehallen
1
-
4
12. maj
10:30
Tuse IF
1
Raklev GI
4
195510
12-05 2024
10:30 Skibby Stadion Kunstgræs
3
-
3
12. maj
10:30
FC Hornsherred
3
Høng GF
3
195473
to16-05 2024
18:15 Skibby Stadion Kunstgræs
9
-
0
16. maj
18:15
FC Hornsherred
9
Raklev GI
0
195475
ti21-05 2024
18:30 Svebølle Stadion
3
-
0
21. maj
18:30
Svebølle BI 2016
3
Raklev GI
0
195532
25-05 2024
10:00 Svebølle Stadion
1
-
1
25. maj
10:00
Svebølle BI 2016
1
Tuse IF
1
195533
25-05 2024
12:00 Hønghallen
UHT
25. maj
12:00
Høng GF
Himmelev-Veddelev BK
UHT
195537
01-06 2024
11:30 Røsnæshallen
3
-
0
01. jun
11:30
Raklev GI
3
Svebølle BI 2016
0
195536
02-06 2024
12:00 Møllegårdhallen
UHT
02. jun
12:00
FC Hornsherred
Himmelev-Veddelev BK
UHT
195535
02-06 2024
12:30 Tusehallen
2
-
6
02. jun
12:30
Tuse IF
2
Høng GF
6
195534
ma03-06 2024
18:30 Røsnæshallen
HHT
03. jun
18:30
Raklev GI
FC Hornsherred
HHT
195540
to06-06 2024
18:30 Himmelev Idrætspark
1
-
1
06. jun
18:30
Himmelev-Veddelev BK
1
Tuse IF
1
195538
08-06 2024
12:00 Hønghallen
15
-
1
08. jun
12:00
Høng GF
15
Raklev GI
1
195539
09-06 2024
12:00 Skibby Stadion Kunstgræs
UHT
09. jun
12:00
FC Hornsherred
Svebølle BI 2016
UHT
195541
15-06 2024
10:00 Svebølle Stadion
1
-
7
15. jun
10:00
Svebølle BI 2016
1
Høng GF
7
195543
15-06 2024
11:30 Røsnæshallen
UHT
15. jun
11:30
Raklev GI
Himmelev-Veddelev BK
UHT
195542
16-06 2024
10:30 Tusehallen
2
-
5
16. jun
10:30
Tuse IF
2
FC Hornsherred
5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:  

Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) lørdag den 22. juni i Ølstykke.

Semifinaler 22. juni kl. 10.30 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 4
Kamp 2: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3

Finale og 3-4 plads 22. juni kl. 14.00 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind