U15 Drenge Mester (09) Forår, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
195640
07-04 2024
16:00 Elverroad Kunstgræs
0
-
0
07. apr
16:00
B. 1973, Herlev
0
Vallensbæk IF
0
195583
13-04 2024
10:45 Frederiksværk Stadion
2
-
1
13. apr
10:45
Frederiksværk Fodbold Klub
2
Herlev IF
1
195585
13-04 2024
11:00 Allerød Idrætspark
1
-
2
13. apr
11:00
Allerød Fodbold Klub
1
Virum-Sorgenfri BK
2
195584
13-04 2024
13:30 Lillevang Idrætscenter
5
-
3
13. apr
13:30
KFUM BK, Roskilde
5
B. 1973, Herlev
3
195586
13-04 2024
14:00
LSF
Smørum Idrætscenter
3
-
0
13. apr
14:00
LSF
3
Vallensbæk IF
0
195587
14-04 2024
11:00 Fredensborg Stadion
8
-
1
14. apr
11:00
Fredensborg BI
8
Herstedøster IC
1
195591
to18-04 2024
18:15 Virumgård kunstgræsbane
3
-
3
18. apr
18:15
Virum-Sorgenfri BK
3
KFUM BK, Roskilde
3
195590
fr19-04 2024
18:25 Elverroad Kunstgræs
0
-
2
19. apr
18:25
B. 1973, Herlev
0
Frederiksværk Fodbold Klub
2
195589
20-04 2024
10:00
LSF
Herlev IF Engen
3
-
1
20. apr
10:00
Herlev IF
3
LSF
1
195588
21-04 2024
10:00 Vallensbæk Idrætscenter
2
-
0
21. apr
10:00
Vallensbæk IF
2
Fredensborg BI
0
195592
21-04 2024
13:30 Herstedøster Stadion
3
-
3
21. apr
13:30
Herstedøster IC
3
Allerød Fodbold Klub
3
195635
on24-04 2024
19:00 Frederiksværk Stadion
0
-
0
24. apr
19:00
Frederiksværk Fodbold Klub
0
Virum-Sorgenfri BK
0
195636
28-04 2024
13:30 Lillevang Idrætscenter
3
-
4
28. apr
13:30
KFUM BK, Roskilde
3
Herstedøster IC
4
195637
28-04 2024
14:00
LSF
Smørum Idrætscenter
UHT
28. apr
14:00
LSF
B. 1973, Herlev
UHT
195638
on01-05 2024
18:30 Fredensborg Stadion
2
-
2
01. maj
18:30
Fredensborg BI
2
Allerød Fodbold Klub
2
195643
fr03-05 2024
18:30 Herstedøster Stadion
0
-
1
03. maj
18:30
Herstedøster IC
0
Frederiksværk Fodbold Klub
1
195642
05-05 2024
12:00
LSF
Virum Stadion
2
-
3
05. maj
12:00
Virum-Sorgenfri BK
2
LSF
3
195639
ma06-05 2024
18:30 Herlev IF Engen
3
-
0
06. maj
18:30
Herlev IF
3
Fredensborg BI
0
195641
ti07-05 2024
18:00 Allerød Idrætspark
7
-
1
07. maj
18:00
Allerød Fodbold Klub
7
KFUM BK, Roskilde
1
195593
on08-05 2024
18:30 Vallensbæk Idrætscenter
2
-
2
08. maj
18:30
Vallensbæk IF
2
Herlev IF
2
195644
12-05 2024
10:00 Vallensbæk Idrætscenter
3
-
1
12. maj
10:00
Vallensbæk IF
3
Virum-Sorgenfri BK
1
195647
12-05 2024
14:00
LSF
Smørum Idrætscenter
4
-
3
12. maj
14:00
LSF
4
Herstedøster IC
3
195645
on15-05 2024
18:00 Frederiksværk Stadion
2
-
1
15. maj
18:00
Frederiksværk Fodbold Klub
2
Allerød Fodbold Klub
1
195646
on15-05 2024
18:00 Herlev IF Engen
0
-
1
15. maj
18:00
Herlev IF
0
B. 1973, Herlev
1
195648
on15-05 2024
18:30 Fredensborg Stadion
3
-
2
15. maj
18:30
Fredensborg BI
3
KFUM BK, Roskilde
2
195662
25-05 2024
13:00
LSF
Allerød Idrætspark
3
-
1
25. maj
13:00
Allerød Fodbold Klub
3
LSF
1
195649
25-05 2024
13:30 Lillevang Idrætscenter
1
-
6
25. maj
13:30
KFUM BK, Roskilde
1
Frederiksværk Fodbold Klub
6
195691
26-05 2024
11:30 Herstedøster Stadion
4
-
0
26. maj
11:30
Herstedøster IC
4
Vallensbæk IF
0
195661
26-05 2024
12:15 Elverroad Kunstgræs
4
-
1
26. maj
12:15
B. 1973, Herlev
4
Fredensborg BI
1
195666
on29-05 2024
18:15 Virum Stadion
1
-
2
29. maj
18:15
Virum-Sorgenfri BK
1
Herlev IF
2
195742
01-06 2024
10:00 Herlev IF Engen
2
-
3
01. jun
10:00
Herlev IF
2
Herstedøster IC
3
195757
02-06 2024
11:00
LSF
Smørum Idrætscenter
8
-
1
02. jun
11:00
LSF
8
KFUM BK, Roskilde
1
195758
02-06 2024
11:00 Fredensborg Stadion
HHT
02. jun
11:00
Fredensborg BI
Frederiksværk Fodbold Klub
HHT
195741
02-06 2024
12:30 Vallensbæk Idrætscenter
1
-
1
02. jun
12:30
Vallensbæk IF
1
Allerød Fodbold Klub
1
195756
02-06 2024
12:30 Elverroad Kunstgræs
1
-
2
02. jun
12:30
B. 1973, Herlev
1
Virum-Sorgenfri BK
2
195760
to06-06 2024
18:00 Lillevang Idrætscenter
3
-
2
06. jun
18:00
KFUM BK, Roskilde
3
Vallensbæk IF
2
195761
to06-06 2024
18:00 Allerød Idrætspark
1
-
0
06. jun
18:00
Allerød Fodbold Klub
1
Herlev IF
0
195759
08-06 2024
10:45
LSF
Frederiksværk Stadion
2
-
0
08. jun
10:45
Frederiksværk Fodbold Klub
2
LSF
0
195763
09-06 2024
10:00 Herstedøster Stadion
2
-
2
09. jun
10:00
Herstedøster IC
2
B. 1973, Herlev
2
195762
09-06 2024
11:00 Fredensborg Stadion
3
-
1
09. jun
11:00
Fredensborg BI
3
Virum-Sorgenfri BK
1
195771
15-06 2024
10:00 Herlev IF Engen
2
-
4
15. jun
10:00
Herlev IF
2
KFUM BK, Roskilde
4
195778
15-06 2024
13:00 Elverroad Kunstgræs
3
-
0
15. jun
13:00
B. 1973, Herlev
3
Allerød Fodbold Klub
0
195779
15-06 2024
14:00
LSF
Smørum Idrætscenter
3
-
1
15. jun
14:00
LSF
3
Fredensborg BI
1
195769
16-06 2024
10:00 Vallensbæk Idrætscenter
3
-
1
16. jun
10:00
Vallensbæk IF
3
Frederiksværk Fodbold Klub
1
195780
16-06 2024
12:00 Virum Stadion
0
-
4
16. jun
12:00
Virum-Sorgenfri BK
0
Herstedøster IC
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Finale
Lørdag den 22. juni kl. 14.00 i Ølstykke. Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2 

Log ind