U15 Drenge 1 (09) Forår, Pulje 3

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
196210
06-04 2024
10:00
Oversidder
Strøbyhallen
06. apr
10:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Oversidder
196214
06-04 2024
10:00 Rishøj Stadion
3
-
0
06. apr
10:00
Køge Nord FC
3
Greve Fodbold
0
196220
13-04 2024
10:00 Greve Idræts Center
3
-
0
13. apr
10:00
Greve Fodbold
3
Vordingborg IF
0
196219
13-04 2024
11:30 Skælskør Stadion
1
-
2
13. apr
11:30
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
1
AIK 65 Strøby Fodbold
2
196222
13-04 2024
13:30
Oversidder
13. apr
13:30
Oversidder
Køge Nord FC
196218
on17-04 2024
18:30 THUN Arena
3
-
1
17. apr
18:30
Vordingborg IF
3
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
1
196227
20-04 2024
10:00 Strøbyhallen
0
-
1
20. apr
10:00
AIK 65 Strøby Fodbold
0
Vordingborg IF
1
196228
20-04 2024
13:30 Rishøj Stadion
4
-
0
20. apr
13:30
Køge Nord FC
4
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
0
196231
20-04 2024
13:30
Oversidder
20. apr
13:30
Oversidder
Greve Fodbold
196244
27-04 2024
11:30
Oversidder
Skælskør Stadion
27. apr
11:30
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Oversidder
196236
27-04 2024
12:00 Strøbyhallen
1
-
2
27. apr
12:00
AIK 65 Strøby Fodbold
1
Greve Fodbold
2
196499
04-05 2024
10:00 Greve Idræts Center
HMH
04. maj
10:00
Greve Fodbold
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
HMH
196501
04-05 2024
13:30
Oversidder
04. maj
13:30
Oversidder
Vordingborg IF
196261
ti07-05 2024
18:00 Rishøj Stadion
2
-
1
07. maj
18:00
Køge Nord FC
2
AIK 65 Strøby Fodbold
1
196502
on08-05 2024
18:30 Skælskør Stadion
2
-
7
08. maj
18:30
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
2
Vordingborg IF
7
196504
11-05 2024
13:30
Oversidder
11. maj
13:30
Oversidder
AIK 65 Strøby Fodbold
196503
ti14-05 2024
18:00 Greve Idræts Center
4
-
1
14. maj
18:00
Greve Fodbold
4
Køge Nord FC
1
196260
on22-05 2024
19:00 THUN Arena
2
-
4
22. maj
19:00
Vordingborg IF
2
Køge Nord FC
4
198103
25-05 2024
13:30
Oversidder
Rishøj Stadion
25. maj
13:30
Køge Nord FC
Oversidder
196507
ti28-05 2024
18:30 Strøbyhallen
3
-
3
28. maj
18:30
AIK 65 Strøby Fodbold
3
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
3
198104
fr31-05 2024
19:00 THUN Arena
0
-
3
31. maj
19:00
Vordingborg IF
0
Greve Fodbold
3
198108
01-06 2024
11:00
Oversidder
Greve Idræts Center
01. jun
11:00
Greve Fodbold
Oversidder
198109
02-06 2024
11:00 THUN Arena
9
-
1
02. jun
11:00
Vordingborg IF
9
AIK 65 Strøby Fodbold
1
198105
to06-06 2024
18:30 Skælskør Stadion
2
-
3
06. jun
18:30
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
2
Køge Nord FC
3
198112
08-06 2024
10:00 Rishøj Stadion
2
-
1
08. jun
10:00
Køge Nord FC
2
Vordingborg IF
1
198114
08-06 2024
13:30
Oversidder
08. jun
13:30
Oversidder
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
198113
on12-06 2024
18:30 Greve Idræts Center
UHT
12. jun
18:30
Greve Fodbold
AIK 65 Strøby Fodbold
UHT
198116
15-06 2024
10:00 Strøbyhallen
1
-
2
15. jun
10:00
AIK 65 Strøby Fodbold
1
Køge Nord FC
2
198117
15-06 2024
11:30 Skælskør Stadion
7
-
0
15. jun
11:30
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
7
Greve Fodbold
0
198118
16-06 2024
11:00
Oversidder
THUN Arena
16. jun
11:00
Vordingborg IF
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:  

Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) søndag den 23. juni i Ølstykke.

Semifinaler 23. juni kl. 10.00 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 2 - Bedste 2´er
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 1

Finale og 3-4 plads 23. juni kl. 13.30 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind