U15 Drenge 3 (09) Forår, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
244132
ti09-04 2024
18:00 Frederiksværk Stadion
6
-
0
09. apr
18:00
Frederiksværk Fodbold Klub
6
Ølstykke FC
0
244133
13-04 2024
11:00 Humlebæk Stadion
4
-
0
13. apr
11:00
Humlebæk BK
4
Allerød Fodbold Klub
0
269126
13-04 2024
12:00 Værløse Stadion
7
-
3
13. apr
12:00
Hareskov IF/Værløse BK
7
Frem Hellebæk
3
269125
14-04 2024
10:30 Helsinge Stadion
0
-
8
14. apr
10:30
Helsinge Fodbold
0
Espergærde IF
8
269124
14-04 2024
14:00
Oversidder
Virum Stadion
14. apr
14:00
Virum-Sorgenfri BK
Oversidder
269127
on17-04 2024
18:30 Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
4
-
0
17. apr
18:30
Espergærde IF
4
Hareskov IF/Værløse BK
0
430247
fr19-04 2024
18:30
Oversidder
19. apr
18:30
Oversidder
Humlebæk BK
269129
21-04 2024
11:00 Allerød Idrætspark
2
-
4
21. apr
11:00
Allerød Fodbold Klub
2
Frederiksværk Fodbold Klub
4
469908
ti23-04 2024
18:30
Oversidder
Frederiksværk Stadion
23. apr
18:30
Frederiksværk Fodbold Klub
Oversidder
469912
on24-04 2024
18:00 Værløse Stadion
4
-
0
24. apr
18:00
Hareskov IF/Værløse BK
4
Virum-Sorgenfri BK
0
469911
on01-05 2024
18:00 Helsinge Stadion
2
-
3
01. maj
18:00
Helsinge Fodbold
2
Allerød Fodbold Klub
3
430249
on01-05 2024
18:30 Nordkysthallen
10
-
0
01. maj
18:30
Frem Hellebæk
10
Virum-Sorgenfri BK
0
475119
04-05 2024
09:40
Oversidder
04. maj
09:40
Oversidder
Helsinge Fodbold
475118
05-05 2024
14:00 Virum Stadion
3
-
6
05. maj
14:00
Virum-Sorgenfri BK
3
Humlebæk BK
6
475120
ma06-05 2024
18:30 Nordkysthallen
1
-
4
06. maj
18:30
Frem Hellebæk
1
Frederiksværk Fodbold Klub
4
469914
on08-05 2024
18:00 Allerød Idrætspark
0
-
1
08. maj
18:00
Allerød Fodbold Klub
0
Espergærde IF
1
475127
on08-05 2024
18:00 Værløse Stadion
4
-
2
08. maj
18:00
Hareskov IF/Værløse BK
4
Humlebæk BK
2
475121
11-05 2024
10:00
Oversidder
Mørdrup Idrætsanlæg
11. maj
10:00
Espergærde IF
Oversidder
475123
ti14-05 2024
18:00 Ølstykke Stadion
0
-
6
14. maj
18:00
Ølstykke FC
0
Allerød Fodbold Klub
6
475124
on22-05 2024
18:00 Helsinge Stadion
2
-
10
22. maj
18:00
Helsinge Fodbold
2
Frem Hellebæk
10
475129
on22-05 2024
18:00 Humlebæk Stadion
5
-
3
22. maj
18:00
Humlebæk BK
5
Frederiksværk Fodbold Klub
3
468246
on22-05 2024
19:00 Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
4
-
1
22. maj
19:00
Espergærde IF
4
Ølstykke FC
1
475752
25-05 2024
11:00 Nordkysthallen
HHT
25. maj
11:00
Frem Hellebæk
Espergærde IF
HHT
475132
25-05 2024
14:00
Oversidder
25. maj
14:00
Oversidder
Ølstykke FC
475927
on29-05 2024
18:30 Værløse Stadion
3
-
3
29. maj
18:30
Hareskov IF/Værløse BK
3
Frederiksværk Fodbold Klub
3
475926
fr31-05 2024
18:00 Helsinge Stadion
6
-
6
31. maj
18:00
Helsinge Fodbold
6
Humlebæk BK
6
475924
01-06 2024
12:00 Ølstykke Stadion
6
-
0
01. jun
12:00
Ølstykke FC
6
Frem Hellebæk
0
475925
02-06 2024
11:00
Oversidder
Allerød Idrætspark
02. jun
11:00
Allerød Fodbold Klub
Oversidder
475996
ti04-06 2024
18:00 Frederiksværk Stadion
7
-
0
04. jun
18:00
Frederiksværk Fodbold Klub
7
Helsinge Fodbold
0
469913
ti04-06 2024
18:30 Ølstykke Stadion
3
-
1
04. jun
18:30
Ølstykke FC
3
Hareskov IF/Værløse BK
1
469910
on05-06 2024
11:00 Humlebæk Stadion
8
-
7
05. jun
11:00
Humlebæk BK
8
Frem Hellebæk
7
475122
to06-06 2024
19:00 Frederiksværk Stadion
3
-
1
06. jun
19:00
Frederiksværk Fodbold Klub
3
Virum-Sorgenfri BK
1
476699
08-06 2024
10:00
Oversidder
Værløse Stadion
08. jun
10:00
Hareskov IF/Værløse BK
Oversidder
476700
08-06 2024
11:00 Nordkysthallen
1
-
3
08. jun
11:00
Frem Hellebæk
1
Allerød Fodbold Klub
3
476076
08-06 2024
11:00 Humlebæk Stadion
HHT
08. jun
11:00
Humlebæk BK
Espergærde IF
HHT
476077
08-06 2024
12:00 Virumgård kunstgræsbane
HHT
08. jun
12:00
Virum-Sorgenfri BK
Ølstykke FC
HHT
475131
ma10-06 2024
18:00 Virum Stadion
UHT
10. jun
18:00
Virum-Sorgenfri BK
Helsinge Fodbold
UHT
269128
ti11-06 2024
18:45 Ølstykke Stadion
4
-
1
11. jun
18:45
Ølstykke FC
4
Helsinge Fodbold
1
475130
on12-06 2024
17:30 Allerød Idrætspark
1
-
2
12. jun
17:30
Allerød Fodbold Klub
1
Hareskov IF/Værløse BK
2
476701
on12-06 2024
18:30 Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
2
-
3
12. jun
18:30
Espergærde IF
2
Frederiksværk Fodbold Klub
3
475753
to13-06 2024
18:30 Virum Stadion
HHT
13. jun
18:30
Virum-Sorgenfri BK
Espergærde IF
HHT
477732
fr14-06 2024
18:30
Oversidder
14. jun
18:30
Oversidder
Frem Hellebæk
476704
15-06 2024
11:00 Allerød Idrætspark
1
-
2
15. jun
11:00
Allerød Fodbold Klub
1
Virum-Sorgenfri BK
2
476703
16-06 2024
10:30 Ølstykke Stadion
UHT
16. jun
10:30
Ølstykke FC
Humlebæk BK
UHT
476705
16-06 2024
12:00 Helsinge Stadion
UHT
16. jun
12:00
Helsinge Fodbold
Hareskov IF/Værløse BK
UHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:  

Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) søndag den 23. juni i Ølstykke.

Semifinaler 23. juni kl. 11.45 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 4
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 2

Finale og 3-4 plads 23. juni kl. 15.15 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind