U15 Drenge 3 (09) Forår, Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
477735
13-04 2024
14:00
AB
Oversidder
Akademisk Boldklub
13. apr
14:00
AB
Oversidder
477737
14-04 2024
10:00
Oversidder
Solrød Idrætscenter
14. apr
10:00
Solrød FC
Oversidder
477736
14-04 2024
11:30 Herlev IF Stadion (Kunst)
2
-
0
14. apr
11:30
Herlev IF
2
Køge Nord FC
0
477734
14-04 2024
16:15 Karlslunde Stadion
1
-
4
14. apr
16:15
Karlslunde IF
1
BK Vest, Rødovre
4
477738
21-04 2024
10:00 Rishøj Stadion
1
-
2
21. apr
10:00
Køge Nord FC
1
Solrød FC
2
478730
21-04 2024
10:00 Nørrekær
UHT
21. apr
10:00
BK Vest, Rødovre
Ishøj IF
UHT
499280
21-04 2024
10:00
Oversidder
21. apr
10:00
Oversidder
Karlslunde IF
499281
21-04 2024
11:00
Oversidder
AB
21. apr
11:00
Oversidder
AB
535364
27-04 2024
10:00
Oversidder
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
27. apr
10:00
Ishøj IF
Oversidder
535668
27-04 2024
10:00
AB
Solrød Idrætscenter
2
-
1
27. apr
10:00
Solrød FC
2
AB
1
535667
28-04 2024
10:00 Herlev IF Engen
0
-
3
28. apr
10:00
Herlev IF
0
BK Vest, Rødovre
3
535365
28-04 2024
12:00
Oversidder
Karlslunde Stadion
28. apr
12:00
Karlslunde IF
Oversidder
538278
on01-05 2024
18:30
AB
Akademisk Boldklub
1
-
1
01. maj
18:30
AB
1
Karlslunde IF
1
535363
to02-05 2024
18:00 Rishøj Stadion
3
-
2
02. maj
18:00
Køge Nord FC
3
Vallensbæk IF
2
538649
fr03-05 2024
17:30
Oversidder
Herlev IF Engen
03. maj
17:30
Herlev IF
Oversidder
538484
04-05 2024
10:00
Oversidder
04. maj
10:00
Oversidder
Herlev IF
538485
05-05 2024
11:00
Oversidder
05. maj
11:00
Oversidder
Ishøj IF
535669
ma06-05 2024
17:30 Vallensbæk Idrætscenter
0
-
4
06. maj
17:30
Vallensbæk IF
0
Solrød FC
4
477733
on08-05 2024
17:00 Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
7
-
1
08. maj
17:00
Ishøj IF
7
Vallensbæk IF
1
538568
11-05 2024
10:00
Oversidder
Rishøj Stadion
11. maj
10:00
Køge Nord FC
Oversidder
538637
11-05 2024
10:00
AB
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
HHT
11. maj
10:00
Ishøj IF
AB
HHT
538645
11-05 2024
12:30 Vallensbæk Idrætscenter
0
-
5
11. maj
12:30
Vallensbæk IF
0
BK Vest, Rødovre
5
535670
to16-05 2024
19:00 Espelunden Kunstgræs
5
-
2
16. maj
19:00
BK Vest, Rødovre
5
Køge Nord FC
2
477739
on22-05 2024
18:00 Vallensbæk Idrætscenter
4
-
3
22. maj
18:00
Vallensbæk IF
4
Herlev IF
3
540072
fr24-05 2024
17:30
Oversidder
24. maj
17:30
Oversidder
Køge Nord FC
540071
25-05 2024
10:00
Oversidder
25. maj
10:00
Oversidder
Vallensbæk IF
538653
25-05 2024
12:00 Karlslunde Stadion
UHT
25. maj
12:00
Karlslunde IF
Ishøj IF
UHT
540070
ti28-05 2024
18:00
AB
Akademisk Boldklub
1
-
2
28. maj
18:00
AB
1
Herlev IF
2
538652
on29-05 2024
18:30 Solrød Idrætscenter
0
-
4
29. maj
18:30
Solrød FC
0
Karlslunde IF
4
540073
01-06 2024
10:00
AB
Rishøj Stadion
1
-
5
01. jun
10:00
Køge Nord FC
1
AB
5
540077
01-06 2024
10:00 Solrød Idrætscenter
2
-
0
01. jun
10:00
Solrød FC
2
Ishøj IF
0
540074
01-06 2024
12:30
Oversidder
Vallensbæk Idrætscenter
01. jun
12:30
Vallensbæk IF
Oversidder
540075
02-06 2024
10:00
Oversidder
Nørrekær
02. jun
10:00
BK Vest, Rødovre
Oversidder
540076
02-06 2024
10:00 Herlev IF Engen
3
-
3
02. jun
10:00
Herlev IF
3
Karlslunde IF
3
538657
on05-06 2024
11:00 Nørrekær
1
-
4
05. jun
11:00
BK Vest, Rødovre
1
Solrød FC
4
540078
08-06 2024
10:00 Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
2
-
3
08. jun
10:00
Ishøj IF
2
Herlev IF
3
540081
08-06 2024
10:00
Oversidder
Solrød Idrætscenter
08. jun
10:00
Solrød FC
Oversidder
540079
08-06 2024
12:00 Karlslunde Stadion
UHT
08. jun
12:00
Karlslunde IF
Køge Nord FC
UHT
540080
08-06 2024
14:00
AB
Akademisk Boldklub
6
-
3
08. jun
14:00
AB
6
Vallensbæk IF
3
540082
09-06 2024
11:00
Oversidder
09. jun
11:00
Oversidder
BK Vest, Rødovre
540083
15-06 2024
10:02 Rishøj Stadion
3
-
3
15. jun
10:02
Køge Nord FC
3
Ishøj IF
3
540157
15-06 2024
12:30 Vallensbæk Idrætscenter
0
-
7
15. jun
12:30
Vallensbæk IF
0
Karlslunde IF
7
540159
16-06 2024
10:00 Herlev IF Engen
1
-
6
16. jun
10:00
Herlev IF
1
Solrød FC
6
540160
16-06 2024
10:00
Oversidder
Oversidder
16. jun
10:00
Oversidder
Oversidder
540158
16-06 2024
12:00
AB
Nørrekær
4
-
1
16. jun
12:00
BK Vest, Rødovre
4
AB
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:  

Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) søndag den 23. juni i Ølstykke.

Semifinaler 23. juni kl. 11.45 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 4
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 2

Finale og 3-4 plads 23. juni kl. 15.15 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind