U14 Drenge 3 (10) Forår, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
802675
fr12-04 2024
18:30 Rudegård Stadion
HMH
12. apr
18:30
FC Holte
Roskilde Boldklub (1)
HMH
802676
13-04 2024
11:00 Birkevang
2
-
5
13. apr
11:00
Hareskov IF (2)
2
Frem Hellebæk
5
802674
13-04 2024
12:00 Allerød Idrætspark
6
-
0
13. apr
12:00
Allerød Fodbold Klub
6
Slangerup & Omegn IF
0
802677
14-04 2024
12:00 FIF-Stadion Kunstgræs
1
-
0
14. apr
12:00
FIF, Hillerød
1
Frederikssund FB
0
802679
20-04 2024
09:30 Svogerslev Idrætspark
6
-
2
20. apr
09:30
Svogerslev BK
6
Hareskov IF (2)
2
802682
20-04 2024
10:30 Frederikssund Stadion
6
-
5
20. apr
10:30
Frederikssund FB
6
FC Holte
5
802680
21-04 2024
10:00 Slangerup Stadion
8
-
1
21. apr
10:00
Slangerup & Omegn IF
8
Humlebæk BK
1
802673
on24-04 2024
18:30 Humlebæk Stadion
5
-
5
24. apr
18:30
Humlebæk BK
5
Svogerslev BK
5
802688
27-04 2024
11:15 Birkevang
0
-
15
27. apr
11:15
Hareskov IF (2)
0
Slangerup & Omegn IF
15
802687
27-04 2024
12:00 Allerød Idrætspark
3
-
0
27. apr
12:00
Allerød Fodbold Klub
3
Frederikssund FB
0
802686
28-04 2024
11:00 Humlebæk Stadion
3
-
6
28. apr
11:00
Humlebæk BK
3
Roskilde Boldklub (1)
6
802681
ti30-04 2024
18:00 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
1
-
5
30. apr
18:00
Roskilde Boldklub (1)
1
Allerød Fodbold Klub
5
802685
to02-05 2024
18:30 Nordkysthallen
5
-
3
02. maj
18:30
Frem Hellebæk
5
Svogerslev BK
3
802850
fr03-05 2024
18:30 Rudegård Stadion
0
-
2
03. maj
18:30
FC Holte
0
Allerød Fodbold Klub
2
802849
ti07-05 2024
18:00 Slangerup Stadion
5
-
3
07. maj
18:00
Slangerup & Omegn IF
5
Frem Hellebæk
3
802851
ti07-05 2024
18:00 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
2
-
0
07. maj
18:00
Roskilde Boldklub (1)
2
Hareskov IF (2)
0
802691
ti07-05 2024
18:30 Svogerslev Idrætspark
6
-
2
07. maj
18:30
Svogerslev BK
6
FIF, Hillerød
2
803457
11-05 2024
10:00 Svogerslev Idrætspark
4
-
5
11. maj
10:00
Svogerslev BK
4
Slangerup & Omegn IF
5
802972
11-05 2024
11:00 Humlebæk Stadion
UMH
11. maj
11:00
Humlebæk BK
FC Holte
UMH
803459
11-05 2024
11:15 Birkevang
3
-
6
11. maj
11:15
Hareskov IF (2)
3
Frederikssund FB
6
802690
to23-05 2024
18:00 FIF-Stadion Kunstgræs
UHT
23. maj
18:00
FIF, Hillerød
FC Holte
UHT
802971
to23-05 2024
18:00 Nordkysthallen
2
-
3
23. maj
18:00
Frem Hellebæk
2
Roskilde Boldklub (1)
3
803508
fr24-05 2024
18:30 Rudegård Stadion
0
-
4
24. maj
18:30
FC Holte
0
Hareskov IF (2)
4
803506
25-05 2024
12:00 Allerød Idrætspark
6
-
1
25. maj
12:00
Allerød Fodbold Klub
6
Humlebæk BK
1
803507
26-05 2024
10:00 Slangerup Stadion
8
-
1
26. maj
10:00
Slangerup & Omegn IF
8
FIF, Hillerød
1
803509
26-05 2024
13:00 Roskilde Idrætspark
HHT
26. maj
13:00
Roskilde Boldklub (1)
Svogerslev BK
HHT
802678
to30-05 2024
18:00 Nordkysthallen
2
-
7
30. maj
18:00
Frem Hellebæk
2
FIF, Hillerød
7
803514
01-06 2024
10:00 Svogerslev Idrætspark
11
-
1
01. jun
10:00
Svogerslev BK
11
Frederikssund FB
1
803516
01-06 2024
11:15 Birkevang
0
-
10
01. jun
11:15
Hareskov IF (2)
0
Allerød Fodbold Klub
10
803513
01-06 2024
12:30 Nordkysthallen
UHT
01. jun
12:30
Frem Hellebæk
FC Holte
UHT
803515
02-06 2024
10:00 Slangerup Stadion
6
-
0
02. jun
10:00
Slangerup & Omegn IF
6
Roskilde Boldklub (1)
0
803517
02-06 2024
12:00 FIF-Stadion Kunstgræs
5
-
0
02. jun
12:00
FIF, Hillerød
5
Humlebæk BK
0
803510
to06-06 2024
18:00 Frederikssund Stadion
1
-
2
06. jun
18:00
Frederikssund FB
1
Frem Hellebæk
2
803525
fr07-06 2024
17:30 Frederikssund Stadion
4
-
4
07. jun
17:30
Frederikssund FB
4
Slangerup & Omegn IF
4
803520
fr07-06 2024
18:30 Rudegård Stadion
5
-
6
07. jun
18:30
FC Holte
5
Svogerslev BK
6
803519
08-06 2024
12:00 Allerød Idrætspark
5
-
6
08. jun
12:00
Allerød Fodbold Klub
5
Frem Hellebæk
6
803518
09-06 2024
11:00 Humlebæk Stadion
7
-
3
09. jun
11:00
Humlebæk BK
7
Hareskov IF (2)
3
803521
09-06 2024
12:00 FIF-Stadion Kunstgræs
4
-
1
09. jun
12:00
FIF, Hillerød
4
Roskilde Boldklub (1)
1
803505
ti11-06 2024
17:15 FIF-Stadion Kunstgræs
3
-
3
11. jun
17:15
FIF, Hillerød
3
Allerød Fodbold Klub
3
802970
on12-06 2024
18:30 Frederikssund Stadion
3
-
9
12. jun
18:30
Frederikssund FB
3
Humlebæk BK
9
803527
15-06 2024
10:00 Svogerslev Idrætspark
HHT
15. jun
10:00
Svogerslev BK
Allerød Fodbold Klub
HHT
803530
15-06 2024
11:15 Birkevang
4
-
7
15. jun
11:15
Hareskov IF (2)
4
FIF, Hillerød
7
803526
15-06 2024
12:30 Nordkysthallen
4
-
7
15. jun
12:30
Frem Hellebæk
4
Humlebæk BK
7
803529
16-06 2024
10:00 Slangerup Stadion
5
-
1
16. jun
10:00
Slangerup & Omegn IF
5
FC Holte
1
803531
16-06 2024
12:00 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
2
-
4
16. jun
12:00
Roskilde Boldklub (1)
2
Frederikssund FB
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:  

Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) søndag den 23. juni i Ølstykke.

Semifinaler 23. juni kl. 10.00 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 1

Finale og 3-4 plads 23. juni kl. 13.30 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind