U14 Drenge 3 (10) Forår, Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
803536
14-04 2024
10:00 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
2
-
2
14. apr
10:00
Roskilde Boldklub (2)
2
Herstedøster IC
2
803532
14-04 2024
11:30 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
2
-
2
14. apr
11:30
Glostrup
2
Bagsværd BK
2
803534
14-04 2024
11:30 Herlev IF Oasen
1
-
2
14. apr
11:30
Herlev IF
1
Køge BK
2
803535
ti16-04 2024
19:15 Himmelev Idrætspark
13
-
1
16. apr
19:15
Himmelev-Veddelev BK
13
Solrød FC
1
803537
20-04 2024
10:00 Himmelev Idrætspark
6
-
0
20. apr
10:00
Himmelev-Veddelev BK
6
Roskilde Boldklub (2)
0
803544
20-04 2024
10:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
1
20. apr
10:00
Køge BK
2
Hareskov IF (1)
1
803539
20-04 2024
12:00 Bagsværd Stadion Kunstgræs
2
-
2
20. apr
12:00
Bagsværd BK
2
Solrød FC
2
803547
ma22-04 2024
17:30 Herstedøster Stadion
5
-
2
22. apr
17:30
Herstedøster IC
5
Herlev IF
2
803548
fr26-04 2024
18:30 Himmelev Idrætspark
2
-
0
26. apr
18:30
Himmelev-Veddelev BK
2
Bagsværd BK
0
804002
27-04 2024
12:00 Roskilde Idrætspark
0
-
1
27. apr
12:00
Roskilde Boldklub (2)
0
Herlev IF
1
803933
28-04 2024
10:00 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
1
-
4
28. apr
10:00
Glostrup
1
Køge BK
4
803934
28-04 2024
10:00 Birkevang
3
-
3
28. apr
10:00
Hareskov IF (1)
3
Herstedøster IC
3
804004
ti30-04 2024
18:30 Albertslund Stadion
1
-
9
30. apr
18:30
Albertslund IF
1
Himmelev-Veddelev BK
9
804008
04-05 2024
10:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
5
-
3
04. maj
10:00
Køge BK
5
Solrød FC
3
804021
04-05 2024
10:00 Herstedøster Stadion
1
-
3
04. maj
10:00
Herstedøster IC
1
Glostrup
3
804003
04-05 2024
12:00 Bagsværd Stadion Kunstgræs
5
-
0
04. maj
12:00
Bagsværd BK
5
Roskilde Boldklub (2)
0
804005
05-05 2024
11:15 Herlev IF Engen
3
-
1
05. maj
11:15
Herlev IF
3
Hareskov IF (1)
1
804022
ti07-05 2024
18:30 Himmelev Idrætspark
4
-
3
07. maj
18:30
Himmelev-Veddelev BK
4
Køge BK
3
803967
on08-05 2024
20:00 Solrød Idrætscenter
3
-
1
08. maj
20:00
Solrød FC
3
Albertslund IF
1
804024
fr10-05 2024
18:00 Bagsværd Stadion Kunstgræs
2
-
2
10. maj
18:00
Bagsværd BK
2
Albertslund IF
2
804025
11-05 2024
10:00 Solrød Idrætscenter
0
-
3
11. maj
10:00
Solrød FC
0
Herstedøster IC
3
804023
12-05 2024
11:15 Østervangsbanerne
4
-
1
12. maj
11:15
Glostrup
4
Herlev IF
1
804034
ti21-05 2024
18:30 Albertslund Stadion
6
-
0
21. maj
18:30
Albertslund IF
6
Roskilde Boldklub (2)
0
803533
on22-05 2024
16:45 Birkevang
3
-
0
22. maj
16:45
Hareskov IF (1)
3
Albertslund IF
0
804040
25-05 2024
10:00 Herstedøster Stadion
2
-
2
25. maj
10:00
Herstedøster IC
2
Himmelev-Veddelev BK
2
804039
25-05 2024
13:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0
-
4
25. maj
13:00
Køge BK
0
Bagsværd BK
4
804033
26-05 2024
10:00 Birkevang
0
-
4
26. maj
10:00
Hareskov IF (1)
0
Glostrup
4
804036
26-05 2024
11:15 Herlev IF Engen
5
-
4
26. maj
11:15
Herlev IF
5
Solrød FC
4
804043
ti28-05 2024
18:30 Albertslund Stadion
1
-
5
28. maj
18:30
Albertslund IF
1
Køge BK
5
804044
01-06 2024
10:00 Solrød Idrætscenter
2
-
0
01. jun
10:00
Solrød FC
2
Hareskov IF (1)
0
804042
02-06 2024
16:00 Bagsværd Stadion Kunstgræs
1
-
2
02. jun
16:00
Bagsværd BK
1
Herstedøster IC
2
804041
ma03-06 2024
18:30 Himmelev Idrætspark
8
-
0
03. jun
18:30
Himmelev-Veddelev BK
8
Herlev IF
0
803543
ti04-06 2024
18:30 Albertslund Stadion
1
-
11
04. jun
18:30
Albertslund IF
1
Glostrup
11
804026
on05-06 2024
19:00 Roskilde Idrætspark
1
-
1
05. jun
19:00
Roskilde Boldklub (2)
1
Hareskov IF (1)
1
804135
08-06 2024
10:00 Herstedøster Stadion
UHT
08. jun
10:00
Herstedøster IC
Albertslund IF
UHT
804046
09-06 2024
10:00 Østervangsbanerne
3
-
1
09. jun
10:00
Glostrup
3
Solrød FC
1
804133
09-06 2024
11:15 Herlev IF Engen
0
-
8
09. jun
11:15
Herlev IF
0
Bagsværd BK
8
804134
09-06 2024
12:00 Roskilde Idrætspark
1
-
2
09. jun
12:00
Roskilde Boldklub (2)
1
Køge BK
2
804151
ti11-06 2024
18:30 Albertslund Stadion
HHT
11. jun
18:30
Albertslund IF
Herlev IF
HHT
804045
on12-06 2024
17:45 Roskilde Idrætspark
1
-
6
12. jun
17:45
Roskilde Boldklub (2)
1
Glostrup
6
804132
on12-06 2024
19:30 Birkevang
1
-
1
12. jun
19:30
Hareskov IF (1)
1
Himmelev-Veddelev BK
1
804136
15-06 2024
10:00 Himmelev Idrætspark
1
-
2
15. jun
10:00
Himmelev-Veddelev BK
1
Glostrup
2
804152
15-06 2024
10:00 Solrød Idrætscenter
UHT
15. jun
10:00
Solrød FC
Roskilde Boldklub (2)
UHT
804137
15-06 2024
12:00 Bagsværd Stadion Kunstgræs
2
-
1
15. jun
12:00
Bagsværd BK
2
Hareskov IF (1)
1
804721
15-06 2024
13:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
3
15. jun
13:00
Køge BK
2
Herstedøster IC
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:  

Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) søndag den 23. juni i Ølstykke.

Semifinaler 23. juni kl. 10.00 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 1

Finale og 3-4 plads 23. juni kl. 13.30 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind