Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09. apr
18:00
B. Frem
0
Faxe Ladeplads IF
5
|
|||||||||||||||||||
13. apr
10:00
MB
3
Holmegaard GB
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
10:00
Nyråd/Vordingborg
4
LUIF/B1938
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. apr
17:30
AIK 65 Strøby Fodbold
4
Herfølge BK
0
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
Holmegaard GB
1
AIK 65 Strøby Fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
Herfølge BK
4
Møns FK/Østmøn
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:00
LUIF/B1938
3
B. Frem
2
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:30
Herlufsholm GF
3
Nyråd/Vordingborg
5
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:00
Faxe Ladeplads IF
2
MB
2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Holmegaard GB
0
Faxe Ladeplads IF
3
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:15
AIK 65 Strøby Fodbold
10
Møns FK/Østmøn
0
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:30
Nyråd/Vordingborg
3
Herfølge BK
3
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Herlufsholm GF
0
MB
0
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Møns FK/Østmøn
4
Nyråd/Vordingborg
7
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
LUIF/B1938
Holmegaard GB
UDS
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
MB
Herfølge BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Nyråd/Vordingborg
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Faxe Ladeplads IF
LUIF/B1938
UHT
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
B. Frem
Møns FK/Østmøn
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:15
Møns FK/Østmøn
Herlufsholm GF
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
B. Frem
Herlufsholm GF
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
Herlufsholm GF
Faxe Ladeplads IF
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
MB
LUIF/B1938
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Herfølge BK
Holmegaard GB
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Møns FK/Østmøn
MB
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Nyråd/Vordingborg
B. Frem
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
LUIF/B1938
AIK 65 Strøby Fodbold
|
|||||||||||||||||||
27. maj
17:00
Holmegaard GB
Herlufsholm GF
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Holmegaard GB
Møns FK/Østmøn
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
MB
Nyråd/Vordingborg
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
AIK 65 Strøby Fodbold
B. Frem
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Faxe Ladeplads IF
Herfølge BK
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
LUIF/B1938
Herlufsholm GF
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:00
Faxe Ladeplads IF
AIK 65 Strøby Fodbold
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:30
Herfølge BK
B. Frem
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Herfølge BK
LUIF/B1938
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Møns FK/Østmøn
Faxe Ladeplads IF
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:00
B. Frem
MB
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Nyråd/Vordingborg
Holmegaard GB
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Herlufsholm GF
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
MB
AIK 65 Strøby Fodbold
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
Holmegaard GB
B. Frem
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
Faxe Ladeplads IF
Nyråd/Vordingborg
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:00
LUIF/B1938
Møns FK/Østmøn
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:30
Herlufsholm GF
Herfølge BK
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) søndag den 23. juni i Ølstykke.
Semifinaler 23. juni kl. 10.00 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 1
Finale og 3-4 plads 23. juni kl. 13.30 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2