Kvindeserie 1 - Forår, Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
843197
13-04 2024
10:00 Skibby Stadion Kunstgræs
2
-
2
13. apr
10:00
FC Hornsherred
2
Jernløse/Holbæk
2
843198
13-04 2024
15:00
Oversidder
Kirke Helsinge Sportsplads
13. apr
15:00
Kirke Helsinge/Gørlev/Løve
Oversidder
843175
13-04 2024
15:30
Oversidder
Øster Ulslev stadion
13. apr
15:30
ØUB
Oversidder
843177
14-04 2024
12:00
TGB
Solrød Idrætscenter
3
-
1
14. apr
12:00
Solrød FC
3
TGB
1
843176
14-04 2024
14:00 Svogerslev Idrætspark kunst
UHT
14. apr
14:00
Svogerslev BK
RB 1906
UHT
843205
on17-04 2024
13:30
Oversidder
17. apr
13:30
Oversidder
Solrød FC
843202
on17-04 2024
13:30
Oversidder
17. apr
13:30
Oversidder
FC Hornsherred
843200
on17-04 2024
18:30 Jernløse Hallen
2
-
1
17. apr
18:30
Jernløse/Holbæk
2
Kirke Helsinge/Gørlev/Løve
1
843203
on17-04 2024
19:00 Roskilde Idrætspark
8
-
1
17. apr
19:00
RB 1906
8
ØUB
1
843204
21-04 2024
12:00
TGB
TGB´s anlæg
0
-
0
21. apr
12:00
TGB
0
Svogerslev BK
0
843206
on24-04 2024
18:30
Oversidder
Jernløse Hallen
24. apr
18:30
Jernløse/Holbæk
Oversidder
843208
27-04 2024
11:00
Oversidder
Svogerslev Idrætspark
27. apr
11:00
Svogerslev BK
Oversidder
843209
27-04 2024
12:00 Skibby Stadion Kunstgræs
5
-
2
27. apr
12:00
FC Hornsherred
5
RB 1906
2
843207
28-04 2024
11:00
TGB
Øster Ulslev stadion
2
-
1
28. apr
11:00
ØUB
2
TGB
1
843219
on01-05 2024
13:30
Oversidder
01. maj
13:30
Oversidder
ØUB
843216
on01-05 2024
19:00 Roskilde Idrætspark
4
-
0
01. maj
19:00
RB 1906
4
Jernløse/Holbæk
0
843215
04-05 2024
13:30
Oversidder
04. maj
13:30
Oversidder
Kirke Helsinge/Gørlev/Løve
843217
05-05 2024
12:00 Solrød Idrætscenter
0
-
9
05. maj
12:00
Solrød FC
0
Svogerslev BK
9
843218
05-05 2024
12:00
TGB
TGB´s anlæg
0
-
2
05. maj
12:00
TGB
0
FC Hornsherred
2
843227
ti07-05 2024
19:00 Øster Ulslev stadion
UHT
07. maj
19:00
ØUB
Solrød FC
UHT
843239
11-05 2024
12:00
Oversidder
Skibby Stadion Kunstgræs
11. maj
12:00
FC Hornsherred
Oversidder
843228
11-05 2024
13:30
Oversidder
11. maj
13:30
Oversidder
RB 1906
843240
11-05 2024
15:00 Kirke Helsinge Sportsplads
0
-
6
11. maj
15:00
Kirke Helsinge/Gørlev/Løve
0
Svogerslev BK
6
843226
12-05 2024
12:00
TGB
Jernløse Hallen
UHT
12. maj
12:00
Jernløse/Holbæk
TGB
UHT
843295
on22-05 2024
13:30
Oversidder
22. maj
13:30
Oversidder
Jernløse/Holbæk
843214
on22-05 2024
19:00 Løve Skole
3
-
4
22. maj
19:00
Kirke Helsinge/Gørlev/Løve
3
Solrød FC
4
843294
on22-05 2024
19:00
TGB
Oversidder
TGB´s anlæg
22. maj
19:00
TGB
Oversidder
843243
26-05 2024
12:00 Solrød Idrætscenter
0
-
1
26. maj
12:00
Solrød FC
0
FC Hornsherred
1
843241
ma27-05 2024
19:00 Svogerslev Idrætspark
10
-
0
27. maj
19:00
Svogerslev BK
10
ØUB
0
843301
on29-05 2024
13:30
Oversidder
Oversidder
29. maj
13:30
Oversidder
Oversidder
843296
on29-05 2024
18:30 Jernløse Hallen
1
-
3
29. maj
18:30
Jernløse/Holbæk
1
Solrød FC
3
843302
on29-05 2024
19:00
TGB
Roskilde Idrætspark
7
-
4
29. maj
19:00
RB 1906
7
TGB
4
843303
01-06 2024
12:00 Skibby Stadion Kunstgræs
0
-
1
01. jun
12:00
FC Hornsherred
0
Svogerslev BK
1
843304
01-06 2024
15:15 Kirke Helsinge Sportsplads
1
-
2
01. jun
15:15
Kirke Helsinge/Gørlev/Løve
1
ØUB
2
843242
on05-06 2024
19:00 Roskilde Idrætspark
8
-
0
05. jun
19:00
RB 1906
8
Kirke Helsinge/Gørlev/Løve
0
843524
08-06 2024
13:30
Oversidder
08. jun
13:30
Oversidder
RB 1906
843523
08-06 2024
15:00
TGB
Gørlevhallen Kunst
0
-
1
08. jun
15:00
Kirke Helsinge/Gørlev/Løve
0
TGB
1
843305
09-06 2024
12:00 Øster Ulslev stadion
2
-
3
09. jun
12:00
ØUB
2
FC Hornsherred
3
843307
09-06 2024
12:00
Oversidder
Solrød Idrætscenter
09. jun
12:00
Solrød FC
Oversidder
843306
09-06 2024
14:00 Svogerslev Idrætspark
UHT
09. jun
14:00
Svogerslev BK
Jernløse/Holbæk
UHT
843526
on12-06 2024
13:30
Oversidder
12. jun
13:30
Oversidder
Svogerslev BK
843530
on12-06 2024
19:00 Roskilde Idrætspark
UHT
12. jun
19:00
RB 1906
Solrød FC
UHT
843532
on12-06 2024
19:00
TGB
Oversidder
TGB´s anlæg
12. jun
19:00
TGB
Oversidder
843531
15-06 2024
12:00 Skibby Stadion Kunstgræs
3
-
1
15. jun
12:00
FC Hornsherred
3
Kirke Helsinge/Gørlev/Løve
1
843525
15-06 2024
13:00 Jernløse Hallen
0
-
4
15. jun
13:00
Jernløse/Holbæk
0
ØUB
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Finale
Lørdag den 22. juni kl. 10.00 i Ølstykke. Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1 

Log ind