Kvindeserie 2 - Forår, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
843578
14-04 2024
11:00
Oversidder
Allerød Idrætspark
14. apr
11:00
Allerød Fodbold Klub
Oversidder
843542
14-04 2024
14:00 Bagsværd Stadion
2
-
4
14. apr
14:00
Bagsværd BK
2
FC Rudersdal
4
843543
14-04 2024
14:00 Birkerød Stadion
1
-
4
14. apr
14:00
IF Skjold Birkerød
1
Hillerød Fodbold
4
843569
ma15-04 2024
18:30 Vejby Idrætsplads
0
-
2
15. apr
18:30
VTF (Vejby/Tisvilde)
0
Hareskov IF
2
843580
on17-04 2024
18:00 Melby Stadion
8
-
0
17. apr
18:00
Melby-Liseleje IF
8
VTF (Vejby/Tisvilde)
0
843581
20-04 2024
15:30 Rundforbi Stadion
UHT
20. apr
15:30
FC Rudersdal
IF Bytoften
UHT
843583
21-04 2024
10:00
Oversidder
21. apr
10:00
Oversidder
IF Skjold Birkerød
843579
21-04 2024
13:00 Birkevang
0
-
6
21. apr
13:00
Hareskov IF
0
Allerød Fodbold Klub
6
843585
ma22-04 2024
20:10 Gladsaxe skole
2
-
8
22. apr
20:10
IF Bytoften
2
Hillerød Fodbold
8
843584
ti23-04 2024
18:45 Birkevang
0
-
1
23. apr
18:45
Hareskov IF
0
Melby-Liseleje IF
1
843933
28-04 2024
16:00
Oversidder
Bagsværd Stadion
28. apr
16:00
Bagsværd BK
Oversidder
843935
ma29-04 2024
18:30 Allerød Idrætspark
4
-
1
29. apr
18:30
Allerød Fodbold Klub
4
IF Skjold Birkerød
1
843582
ma29-04 2024
19:00 Hillerød Stadion
7
-
6
29. apr
19:00
Hillerød Fodbold
7
Bagsværd BK
6
843934
ma29-04 2024
19:00 Vejby Idrætsplads
0
-
8
29. apr
19:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
0
FC Rudersdal
8
843541
ma29-04 2024
20:00 Gladsaxe skole
1
-
5
29. apr
20:00
IF Bytoften
1
Melby-Liseleje IF
5
843938
04-05 2024
10:45 Melby Stadion
UHT
04. maj
10:45
Melby-Liseleje IF
Allerød Fodbold Klub
UHT
844003
04-05 2024
12:00 Rundforbi Stadion
4
-
2
04. maj
12:00
FC Rudersdal
4
Hareskov IF
2
844006
05-05 2024
10:00
Oversidder
05. maj
10:00
Oversidder
IF Bytoften
844004
05-05 2024
14:00 Birkerød Stadion
2
-
3
05. maj
14:00
IF Skjold Birkerød
2
Bagsværd BK
3
844005
05-05 2024
16:00 Hillerød Stadion
2
-
4
05. maj
16:00
Hillerød Fodbold
2
VTF (Vejby/Tisvilde)
4
844417
11-05 2024
10:45 Melby Stadion
UHT
11. maj
10:45
Melby-Liseleje IF
Bagsværd BK
UHT
844007
12-05 2024
13:00 Birkevang
2
-
2
12. maj
13:00
Hareskov IF
2
Hillerød Fodbold
2
844010
12-05 2024
13:00
Oversidder
Vejby Idrætsplads
12. maj
13:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
Oversidder
844011
ma13-05 2024
18:30 Allerød Idrætspark
11
-
0
13. maj
18:30
Allerød Fodbold Klub
11
Bagsværd BK
0
844009
ti14-05 2024
19:15 Melby Stadion
2
-
4
14. maj
19:15
Melby-Liseleje IF
2
FC Rudersdal
4
844015
ti21-05 2024
18:45 Hillerød Stadion
3
-
10
21. maj
18:45
Hillerød Fodbold
3
Melby-Liseleje IF
10
844013
to23-05 2024
18:30 Vedbæk Stadion
1
-
0
23. maj
18:30
FC Rudersdal
1
Allerød Fodbold Klub
0
844016
26-05 2024
10:00
Oversidder
26. maj
10:00
Oversidder
Hareskov IF
844012
26-05 2024
14:00 Bagsværd Stadion
UHT
26. maj
14:00
Bagsværd BK
IF Bytoften
UHT
844014
26-05 2024
14:00 Birkerød Stadion
6
-
1
26. maj
14:00
IF Skjold Birkerød
6
VTF (Vejby/Tisvilde)
1
844018
on29-05 2024
19:15
Oversidder
Melby Stadion
29. maj
19:15
Melby-Liseleje IF
Oversidder
844019
02-06 2024
12:00 Vedbæk Stadion
10
-
2
02. jun
12:00
FC Rudersdal
10
Hillerød Fodbold
2
844017
02-06 2024
13:00 Birkevang
2
-
5
02. jun
13:00
Hareskov IF
2
IF Skjold Birkerød
5
844051
ma03-06 2024
18:30 Allerød Idrætspark
UHT
03. jun
18:30
Allerød Fodbold Klub
IF Bytoften
UHT
844050
ma03-06 2024
19:00 Vejby Idrætsplads
0
-
0
03. jun
19:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
0
Bagsværd BK
0
844058
fr07-06 2024
19:15 Gladsaxe skole
UHT
07. jun
19:15
IF Bytoften
VTF (Vejby/Tisvilde)
UHT
844415
09-06 2024
10:00
Oversidder
09. jun
10:00
Oversidder
FC Rudersdal
844413
09-06 2024
14:00 Birkerød Stadion
1
-
1
09. jun
14:00
IF Skjold Birkerød
1
Melby-Liseleje IF
1
844412
09-06 2024
16:00 Bagsværd Stadion
2
-
0
09. jun
16:00
Bagsværd BK
2
Hareskov IF
0
844414
ma10-06 2024
18:30 Allerød Idrætspark
7
-
3
10. jun
18:30
Allerød Fodbold Klub
7
Hillerød Fodbold
3
844008
on12-06 2024
19:00 Gladsaxe skole
1
-
8
12. jun
19:00
IF Bytoften
1
IF Skjold Birkerød
8
844418
15-06 2024
12:00 Vedbæk Stadion
2
-
1
15. jun
12:00
FC Rudersdal
2
IF Skjold Birkerød
1
844416
16-06 2024
13:00 Birkevang
UHT
16. jun
13:00
Hareskov IF
IF Bytoften
UHT
863662
16-06 2024
13:30
Oversidder
Hillerød Stadion
16. jun
13:30
Hillerød Fodbold
Oversidder
863661
on19-06 2024
19:00 Vejby Idrætsplads
19. jun
19:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
Allerød Fodbold Klub
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:  

Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) søndag den 23. juni i Ølstykke.

Semifinaler 23. juni kl. 12.15 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Bedste 2´er

Finale og 3-4 plads 23. juni kl. 15.45 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind