U16 Piger 1 (08) Forår

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
918889
06-04 2024
14:00 Ringsted Stadion
UHT
06. apr
14:00
Ringsted Pigefodbold
IF Skjold Birkerød
UHT
918258
13-04 2024
11:00 Røsnæshallen
2
-
2
13. apr
11:00
Raklev GI
2
Ringsted Pigefodbold
2
918226
13-04 2024
13:30
Oversidder
13. apr
13:30
Oversidder
FC Rudersdal
918225
14-04 2024
12:45 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0
-
2
14. apr
12:45
Køge BK
0
Kirke Helsinge IF
2
918263
ti16-04 2024
18:45 Herstedøster Stadion
0
-
2
16. apr
18:45
Herstedøster IC
0
Greve Fodbold
2
918888
20-04 2024
13:30
Oversidder
Greve Idræts Center
20. apr
13:30
Greve Fodbold
Oversidder
918333
21-04 2024
13:00 Ringsted Stadion
3
-
4
21. apr
13:00
Ringsted Pigefodbold
3
Herstedøster IC
4
918806
ma22-04 2024
19:00 Rundforbi Stadion
5
-
1
22. apr
19:00
FC Rudersdal
5
Køge BK
1
918892
on24-04 2024
18:00 Røsnæshallen
0
-
4
24. apr
18:00
Raklev GI
0
Kirke Helsinge IF
4
918224
to25-04 2024
18:30 Frederiksværk Stadion
5
-
1
25. apr
18:30
Frederiksværk Fodbold Klub
5
IF Skjold Birkerød
1
918891
27-04 2024
13:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
HHT
27. apr
13:00
Køge BK
Greve Fodbold
HHT
918896
28-04 2024
11:30
Oversidder
Herstedøster Stadion
28. apr
11:30
Herstedøster IC
Oversidder
918899
fr03-05 2024
18:30 Kirke Helsinge Sportsplads
4
-
2
03. maj
18:30
Kirke Helsinge IF
4
Ringsted Pigefodbold
2
918900
04-05 2024
13:30
Oversidder
04. maj
13:30
Oversidder
Køge BK
918898
05-05 2024
16:00 Birkerød Stadion
UHT
05. maj
16:00
IF Skjold Birkerød
Herstedøster IC
UHT
918923
on08-05 2024
18:00 Røsnæshallen
0
-
1
08. maj
18:00
Raklev GI
0
Greve Fodbold
1
918921
11-05 2024
13:00
Oversidder
Frederiksværk Stadion
11. maj
13:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Oversidder
918922
12-05 2024
16:00 Birkerød Stadion
HHT
12. maj
16:00
IF Skjold Birkerød
Kirke Helsinge IF
HHT
918901
on15-05 2024
19:00 Rundforbi Stadion
2
-
0
15. maj
19:00
FC Rudersdal
2
Raklev GI
0
918920
ma20-05 2024
19:00 Rundforbi Stadion
8
-
0
20. maj
19:00
FC Rudersdal
8
Ringsted Pigefodbold
0
918924
ti21-05 2024
18:30 Herstedøster Stadion
2
-
1
21. maj
18:30
Herstedøster IC
2
Køge BK
1
918928
to23-05 2024
18:30 Rundforbi Stadion
8
-
5
23. maj
18:30
FC Rudersdal
8
IF Skjold Birkerød
5
918925
25-05 2024
13:00 Frederiksværk Stadion
2
-
1
25. maj
13:00
Frederiksværk Fodbold Klub
2
Køge BK
1
918926
25-05 2024
13:30 Kirke Helsinge Sportsplads
UHT
25. maj
13:30
Kirke Helsinge IF
Herstedøster IC
UHT
918927
25-05 2024
13:30
Oversidder
25. maj
13:30
Oversidder
Raklev GI
918804
26-05 2024
16:00 Birkerød Stadion
1
-
5
26. maj
16:00
IF Skjold Birkerød
1
Raklev GI
5
918890
ma27-05 2024
19:00 Frederiksværk Stadion
1
-
1
27. maj
19:00
Frederiksværk Fodbold Klub
1
FC Rudersdal
1
919197
on29-05 2024
18:00 Røsnæshallen
2
-
1
29. maj
18:00
Raklev GI
2
Køge BK
1
919194
01-06 2024
13:30
Oversidder
Ringsted Stadion
01. jun
13:30
Ringsted Pigefodbold
Oversidder
919196
01-06 2024
13:30 Kirke Helsinge Sportsplads
1
-
3
01. jun
13:30
Kirke Helsinge IF
1
FC Rudersdal
3
919198
02-06 2024
11:30 Herstedøster Stadion
2
-
1
02. jun
11:30
Herstedøster IC
2
Frederiksværk Fodbold Klub
1
919195
02-06 2024
16:00 Birkerød Stadion
HHT
02. jun
16:00
IF Skjold Birkerød
Greve Fodbold
HHT
919200
ma03-06 2024
19:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
3
03. jun
19:00
Køge BK
2
Ringsted Pigefodbold
3
918902
on05-06 2024
11:00 Greve Idræts Center
0
-
7
05. jun
11:00
Greve Fodbold
0
Frederiksværk Fodbold Klub
7
919199
08-06 2024
10:45 Frederiksværk Stadion
2
-
0
08. jun
10:45
Frederiksværk Fodbold Klub
2
Raklev GI
0
919201
08-06 2024
13:30
Oversidder
08. jun
13:30
Oversidder
IF Skjold Birkerød
919203
08-06 2024
14:00 Greve Idræts Center
1
-
2
08. jun
14:00
Greve Fodbold
1
Kirke Helsinge IF
2
919202
09-06 2024
11:30 Herstedøster Stadion
1
-
6
09. jun
11:30
Herstedøster IC
1
FC Rudersdal
6
918955
on12-06 2024
18:00 Greve Idræts Center
0
-
1
12. jun
18:00
Greve Fodbold
0
Ringsted Pigefodbold
1
919207
on12-06 2024
18:00 Røsnæshallen
2
-
0
12. jun
18:00
Raklev GI
2
Herstedøster IC
0
919204
15-06 2024
11:30 Ringsted Stadion
15. jun
11:30
Ringsted Pigefodbold
Frederiksværk Fodbold Klub
919206
15-06 2024
13:30
Oversidder
Kirke Helsinge Sportsplads
15. jun
13:30
Kirke Helsinge IF
Oversidder
919222
15-06 2024
14:00 Vedbæk Stadion
UHT
15. jun
14:00
FC Rudersdal
Greve Fodbold
UHT
918805
16-06 2024
13:45 Kirke Helsinge Sportsplads
16. jun
13:45
Kirke Helsinge IF
Frederiksværk Fodbold Klub
919205
16-06 2024
14:00 Birkerød Stadion
16. jun
14:00
IF Skjold Birkerød
Køge BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
Puljevinderen er Sjællandsmester, der vil blive overrakt pokal og medaljer til vinderen på sidste spilledag.

Log ind