8:8 Herresenior 1 - Forår, Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
969499
ma15-04 2024
19:00 Nørrekær
2
-
4
15. apr
19:00
BK Vest, Rødovre
2
B. 1973, Herlev
4
969498
ti16-04 2024
18:45 Espelundens Idrætsanlæg
1
-
3
16. apr
18:45
Islev BK
1
Vester Fodbold
3
969495
on17-04 2024
18:45 Albertslund Stadion
4
-
5
17. apr
18:45
Albertslund IF (3)
4
Kontra BK
5
969497
on17-04 2024
18:45 Skovbrynet Skole
4
-
0
17. apr
18:45
VB 1968
4
Jyllinge FC
0
969496
to18-04 2024
18:45 Skinderskovgård
5
-
8
18. apr
18:45
IF Hjorten
5
FC Hvidovre (2)
8
969504
fr19-04 2024
18:30 Elverroad
6
-
0
19. apr
18:30
B. 1973, Herlev
6
VB 1968
0
969501
ma22-04 2024
18:30 Nygårdsskolen
0
-
6
22. apr
18:30
Kontra BK
0
Islev BK
6
969500
ti23-04 2024
18:30 Langbjergskolen
3
-
2
23. apr
18:30
Vester Fodbold
3
BK Vest, Rødovre
2
969503
on24-04 2024
19:00 Spraglehøj Idrætsanlæg
3
-
3
24. apr
19:00
Jyllinge FC
3
IF Hjorten
3
969502
28-04 2024
14:00 Avedøre Stadion
3
-
0
28. apr
14:00
FC Hvidovre (2)
3
Albertslund IF (3)
0
969509
ma29-04 2024
19:00 Nørrekær
UMH
29. apr
19:00
BK Vest, Rødovre
VB 1968
UMH
969508
ti30-04 2024
19:00 Espelundens Idrætsanlæg
2
-
2
30. apr
19:00
Islev BK
2
FC Hvidovre (2)
2
969506
on01-05 2024
19:00 Albertslund Stadion
5
-
10
01. maj
19:00
Albertslund IF (3)
5
Jyllinge FC
10
969507
to02-05 2024
19:00 Skinderskovgård
1
-
5
02. maj
19:00
IF Hjorten
1
B. 1973, Herlev
5
969505
04-05 2024
10:00 Langbjergskolen
1
-
0
04. maj
10:00
Vester Fodbold
1
Kontra BK
0
969510
on08-05 2024
18:45 Nygårdsskolen
2
-
3
08. maj
18:45
Kontra BK
2
BK Vest, Rødovre
3
969512
on08-05 2024
19:00 Skovbrynet Skole
0
-
2
08. maj
19:00
VB 1968
0
IF Hjorten
2
969514
on08-05 2024
19:50 Elverroad
UHT
08. maj
19:50
B. 1973, Herlev
Albertslund IF (3)
UHT
969513
fr10-05 2024
18:30 Spraglehøj Idrætsanlæg
3
-
8
10. maj
18:30
Jyllinge FC
3
Islev BK
8
969511
12-05 2024
14:00 Avedøre Stadion
3
-
3
12. maj
14:00
FC Hvidovre (2)
3
Vester Fodbold
3
969519
ma13-05 2024
19:00 Nørrekær
9
-
1
13. maj
19:00
BK Vest, Rødovre
9
IF Hjorten
1
969518
ti14-05 2024
19:00 Espelundens Idrætsanlæg
3
-
1
14. maj
19:00
Islev BK
3
B. 1973, Herlev
1
969517
on15-05 2024
18:45 Nygårdsskolen
UHT
15. maj
18:45
Kontra BK
FC Hvidovre (2)
UHT
969516
on15-05 2024
19:00 Albertslund Stadion
3
-
3
15. maj
19:00
Albertslund IF (3)
3
VB 1968
3
969515
18-05 2024
10:00 Langbjergskolen
UHT
18. maj
10:00
Vester Fodbold
Jyllinge FC
UHT
969522
ti21-05 2024
19:00 Skovbrynet Skole
2
-
2
21. maj
19:00
VB 1968
2
Islev BK
2
969521
on22-05 2024
19:00 Avedøre Stadion
HHT
22. maj
19:00
FC Hvidovre (2)
BK Vest, Rødovre
HHT
971633
on22-05 2024
19:50 Elverroad
1
-
2
22. maj
19:50
B. 1973, Herlev
1
Vester Fodbold
2
969520
to23-05 2024
19:00 Skinderskovgård
4
-
1
23. maj
19:00
IF Hjorten
4
Albertslund IF (3)
1
969523
fr24-05 2024
18:30 Spraglehøj Idrætsanlæg
1
-
5
24. maj
18:30
Jyllinge FC
1
Kontra BK
5
979195
ti28-05 2024
19:00 Espelundens Idrætsanlæg
4
-
5
28. maj
19:00
Islev BK
4
IF Hjorten
5
976657
on29-05 2024
18:45 Nygårdsskolen
3
-
4
29. maj
18:45
Kontra BK
3
B. 1973, Herlev
4
979218
on29-05 2024
19:00 Nørrekær
1
-
2
29. maj
19:00
BK Vest, Rødovre
1
Albertslund IF (3)
2
971634
01-06 2024
10:00 Langbjergskolen
1
-
4
01. jun
10:00
Vester Fodbold
1
VB 1968
4
976658
02-06 2024
14:00 Avedøre Stadion
HHT
02. jun
14:00
FC Hvidovre (2)
Jyllinge FC
HHT
979237
ti04-06 2024
19:00 Albertslund Stadion
3
-
0
04. jun
19:00
Albertslund IF (3)
3
Islev BK
0
979255
on05-06 2024
19:00 Skovbrynet Skole
5
-
5
05. jun
19:00
VB 1968
5
Kontra BK
5
979257
on05-06 2024
19:00 Nørrekær
0
-
3
05. jun
19:00
BK Vest, Rødovre
0
Jyllinge FC
3
979258
on05-06 2024
19:50 Elverroad
UHT
05. jun
19:50
B. 1973, Herlev
FC Hvidovre (2)
UHT
979238
to06-06 2024
19:00 Skinderskovgård
0
-
3
06. jun
19:00
IF Hjorten
0
Vester Fodbold
3
979260
ti11-06 2024
18:30 Langbjergskolen
UHT
11. jun
18:30
Vester Fodbold
Albertslund IF (3)
UHT
979264
ti11-06 2024
19:00 Espelundens Idrætsanlæg
6
-
1
11. jun
19:00
Islev BK
6
BK Vest, Rødovre
1
979262
on12-06 2024
18:00 Nygårdsskolen
8
-
0
12. jun
18:00
Kontra BK
8
IF Hjorten
0
979263
on12-06 2024
19:00 Avedøre Stadion
HHT
12. jun
19:00
FC Hvidovre (2)
VB 1968
HHT
979265
to13-06 2024
19:00 Spraglehøj Idrætsanlæg
5
-
3
13. jun
19:00
Jyllinge FC
5
B. 1973, Herlev
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) lørdag den 22. juni i Borup.

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 11.45 i Borup
kamp 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4
kamp 2: Vinder pulje 3  - Vinder pulje 1

Finale samt 3-4 plads lørdag den 22. juni kl. 14.15 i Borup.
kamp 3: Finale Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
kamp 4: 3-4 plads Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind