8:8 Herresenior 1 - Forår, Pulje 4 (2024)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
980235
ti02-04 2024
20:30 Ishøj Idrætscenter
0
-
4
02. apr
20:30
Strandgårdsparkens Boldklub
0
Terslev G&IF
4
980184
on10-04 2024
18:30
Oversidder
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
10. apr
18:30
Køge BK
Oversidder
980186
on10-04 2024
20:00 Solrød Idrætscenter
7
-
1
10. apr
20:00
Jersie United
7
Strandgårdsparkens Boldklub
1
980189
ma15-04 2024
20:15 Terslev Stadion
6
-
0
15. apr
20:15
Terslev G&IF
6
Køge BK
0
980187
ti16-04 2024
20:30 Ishøj Idrætscenter
3
-
4
16. apr
20:30
Strandgårdsparkens Boldklub
3
Albertslund IF (1)
4
980188
21-04 2024
13:45
Oversidder
21. apr
13:45
Oversidder
Jersie United
980183
ma22-04 2024
19:00 Albertslund Stadion
3
-
7
22. apr
19:00
Albertslund IF (1)
3
Terslev G&IF
7
980212
on24-04 2024
19:30
Oversidder
Terslev Stadion
24. apr
19:30
Terslev G&IF
Oversidder
980200
to25-04 2024
18:45 Albertslund Stadion
3
-
7
25. apr
18:45
Albertslund IF (1)
3
Jersie United
7
980236
on01-05 2024
20:00 Solrød Idrætscenter
8
-
0
01. maj
20:00
Jersie United
8
Køge BK
0
980234
to02-05 2024
18:45
Oversidder
Albertslund Stadion
02. maj
18:45
Albertslund IF (1)
Oversidder
980239
ma06-05 2024
19:30 Terslev Stadion
2
-
2
06. maj
19:30
Terslev G&IF
2
Jersie United
2
980237
on08-05 2024
19:45 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
5
08. maj
19:45
Køge BK
1
Albertslund IF (1)
5
980238
12-05 2024
13:45
Oversidder
12. maj
13:45
Oversidder
Strandgårdsparkens Boldklub
980245
ma13-05 2024
19:30 Terslev Stadion
7
-
3
13. maj
19:30
Terslev G&IF
7
Albertslund IF (1)
3
980211
on15-05 2024
19:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
UMH
15. maj
19:00
Køge BK
Strandgårdsparkens Boldklub
UMH
980242
19-05 2024
13:45
Oversidder
19. maj
13:45
Oversidder
Køge BK
980248
on22-05 2024
19:00
Oversidder
Jersie-Hallen
22. maj
19:00
Jersie United
Oversidder
980246
to23-05 2024
18:45 Albertslund Stadion
4
-
3
23. maj
18:45
Albertslund IF (1)
4
Strandgårdsparkens Boldklub
3
980249
ti28-05 2024
20:30 Ishøj Idrætscenter
UHT
28. maj
20:30
Strandgårdsparkens Boldklub
Køge BK
UHT
980271
on29-05 2024
19:00 Jersie-Hallen
3
-
5
29. maj
19:00
Jersie United
3
Albertslund IF (1)
5
980257
02-06 2024
14:00
Oversidder
02. jun
14:00
Oversidder
Terslev G&IF
980272
on05-06 2024
19:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0
-
3
05. jun
19:00
Køge BK
0
Jersie United
3
980274
on05-06 2024
20:15 Terslev Stadion
UHT
05. jun
20:15
Terslev G&IF
Strandgårdsparkens Boldklub
UHT
980273
09-06 2024
13:45
Oversidder
09. jun
13:45
Oversidder
Albertslund IF (1)
980247
ma10-06 2024
19:30 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
3
10. jun
19:30
Køge BK
1
Terslev G&IF
3
980241
ma10-06 2024
20:00 Jersie-Hallen
1
-
0
10. jun
20:00
Jersie United
1
Strandgårdsparkens Boldklub
0
980276
ti11-06 2024
20:30
Oversidder
Ishøj Idrætscenter
11. jun
20:30
Strandgårdsparkens Boldklub
Oversidder
980277
on12-06 2024
19:00 Jersie-Hallen
5
-
3
12. jun
19:00
Jersie United
5
Terslev G&IF
3
980275
to13-06 2024
18:45 Albertslund Stadion
UHT
13. jun
18:45
Albertslund IF (1)
Køge BK
UHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) lørdag den 22. juni i Borup.

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 11.45 i Borup
kamp 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4
kamp 2: Vinder pulje 3  - Vinder pulje 1

Finale samt 3-4 plads lørdag den 22. juni kl. 14.15 i Borup.
kamp 3: Finale Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
kamp 4: 3-4 plads Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind