8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår, Pulje 4

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
982929
ma15-04 2024
19:30 Tune Stadion Kunstgræs
6
-
2
15. apr
19:30
Tune IF
6
Køge BK (1)
2
982928
on17-04 2024
18:45
Oversidder
Fløng Idrætsanlæg
17. apr
18:45
Fløng-Hedehusene Fodbold
Oversidder
982923
to18-04 2024
20:00 Hundige Boldfælled
9
-
0
18. apr
20:00
Hundige BK
9
VG Fodbold
0
981503
fr19-04 2024
19:00 Gadehaveskolen kunstgræs
2
-
0
19. apr
19:00
Taastrup Idrætsforening (2)
2
Køge Nord FC
0
982931
21-04 2024
10:00
Oversidder
Albertslund Stadion
21. apr
10:00
Football Club Albertslund (3)
Oversidder
982957
ti23-04 2024
20:30 Rishøj Stadion Kunst
1
-
1
23. apr
20:30
Køge Nord FC
1
Tune IF
1
982932
on24-04 2024
19:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3
-
5
24. apr
19:00
Køge BK (1)
3
Football Club Albertslund (3)
5
982958
on24-04 2024
19:30 Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
0
-
3
24. apr
19:30
VG Fodbold
0
Taastrup Idrætsforening (2)
3
983158
to25-04 2024
19:00
Oversidder
25. apr
19:00
Oversidder
Fløng-Hedehusene Fodbold
982973
28-04 2024
13:00
Oversidder
28. apr
13:00
Oversidder
Hundige BK
983216
ma29-04 2024
19:00 Tune Stadion
10
-
0
29. apr
19:00
Tune IF
10
VG Fodbold
0
983207
on01-05 2024
19:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
5
-
2
01. maj
19:00
Køge BK (1)
5
Køge Nord FC
2
983213
on01-05 2024
20:00
Oversidder
Hundige Boldfælled
01. maj
20:00
Hundige BK
Oversidder
983211
fr03-05 2024
19:00
Oversidder
Gadehaveskolen kunstgræs
03. maj
19:00
Taastrup Idrætsforening (2)
Oversidder
983227
05-05 2024
10:00 Albertslund Stadion
3
-
4
05. maj
10:00
Football Club Albertslund (3)
3
Fløng-Hedehusene Fodbold
4
983231
ti07-05 2024
20:30 Rishøj Stadion Kunst
5
-
7
07. maj
20:30
Køge Nord FC
5
Football Club Albertslund (3)
7
983239
on08-05 2024
19:00 Fløng Idrætsanlæg
4
-
1
08. maj
19:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
4
Hundige BK
1
983241
on08-05 2024
19:30
Oversidder
08. maj
19:30
Oversidder
Taastrup Idrætsforening (2)
983238
on08-05 2024
19:30 Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
3
-
1
08. maj
19:30
VG Fodbold
3
Køge BK (1)
1
983422
ma13-05 2024
19:00
Oversidder
Tune Stadion Kunstgræs
13. maj
19:00
Tune IF
Oversidder
983421
ti14-05 2024
20:30 Rishøj Stadion Kunst
0
-
1
14. maj
20:30
Køge Nord FC
0
VG Fodbold
1
983242
on15-05 2024
19:00
Oversidder
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
15. maj
19:00
Køge BK (1)
Oversidder
983420
fr17-05 2024
19:00 Gadehaveskolen kunstgræs
0
-
9
17. maj
19:00
Taastrup Idrætsforening (2)
0
Fløng-Hedehusene Fodbold
9
983428
19-05 2024
10:00 Albertslund Stadion
2
-
6
19. maj
10:00
Football Club Albertslund (3)
2
Hundige BK
6
983445
ma20-05 2024
19:00
Oversidder
20. maj
19:00
Oversidder
Køge Nord FC
983444
on22-05 2024
19:00 Fløng Idrætsanlæg
2
-
2
22. maj
19:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
2
Tune IF
2
983435
on22-05 2024
19:30 Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
3
-
8
22. maj
19:30
VG Fodbold
3
Football Club Albertslund (3)
8
983431
on22-05 2024
20:00 Hundige Boldfælled
7
-
1
22. maj
20:00
Hundige BK
7
Taastrup Idrætsforening (2)
1
983447
to23-05 2024
19:00
Oversidder
23. maj
19:00
Oversidder
Køge BK (1)
983616
ti28-05 2024
19:30
Oversidder
Rishøj Stadion Kunst
28. maj
19:30
Køge Nord FC
Oversidder
983452
on29-05 2024
19:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3
-
5
29. maj
19:00
Køge BK (1)
3
Fløng-Hedehusene Fodbold
5
984491
on29-05 2024
19:00 Albertslund Stadion
1
-
9
29. maj
19:00
Football Club Albertslund (3)
1
Taastrup Idrætsforening (2)
9
983617
on29-05 2024
19:30
Oversidder
Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
29. maj
19:30
VG Fodbold
Oversidder
984349
on29-05 2024
20:00 Tune Stadion
0
-
2
29. maj
20:00
Tune IF
0
Hundige BK
2
983240
ma03-06 2024
19:00
Oversidder
03. jun
19:00
Oversidder
Tune IF
984494
on05-06 2024
19:00 Fløng Idrætsanlæg
UHT
05. jun
19:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Køge Nord FC
UHT
984495
on05-06 2024
19:00
Oversidder
Albertslund Stadion
05. jun
19:00
Football Club Albertslund (3)
Oversidder
984493
on05-06 2024
20:00 Hundige Boldfælled
6
-
0
05. jun
20:00
Hundige BK
6
Køge BK (1)
0
984496
to06-06 2024
19:00
Oversidder
06. jun
19:00
Oversidder
VG Fodbold
984492
fr07-06 2024
19:00 Gadehaveskolen kunstgræs
2
-
1
07. jun
19:00
Taastrup Idrætsforening (2)
2
Tune IF
1
984515
ma10-06 2024
19:00 Tune Stadion
2
-
3
10. jun
19:00
Tune IF
2
Football Club Albertslund (3)
3
984513
ti11-06 2024
20:30 Rishøj Stadion Kunst
HHT
11. jun
20:30
Køge Nord FC
Hundige BK
HHT
984507
on12-06 2024
19:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
6
-
4
12. jun
19:00
Køge BK (1)
6
Taastrup Idrætsforening (2)
4
984516
on12-06 2024
19:00
Oversidder
Oversidder
12. jun
19:00
Oversidder
Oversidder
984514
on12-06 2024
19:30 Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
1
-
5
12. jun
19:30
VG Fodbold
1
Fløng-Hedehusene Fodbold
5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:
Kvartfinaler søndag den 16. juni kl. 11.30.
Kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 10.30 i Borup
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 4
kamp 4: Vinder kamp 2  - Vinder pulje 2

Finale samt 3-4 plads lørdag den 22. juni kl. 13.00 i Borup.
kamp 5: Finale Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 6: 3-4 plads Taber kamp 3 - Taber kamp 4

Log ind