8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår, Pulje 6

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
984689
on17-04 2024
19:00 THUN Arena
6
-
2
17. apr
19:00
Vordingborg IF
6
Rønnede IF
2
984690
to18-04 2024
18:30 Roholte Stadion
3
-
1
18. apr
18:30
Roholte BK
3
Bårse IF
1
984692
to18-04 2024
18:45 Holmegårdhallen
0
-
0
18. apr
18:45
Holmegaard GB (2)
0
Faxe Ladeplads IF
0
984691
fr19-04 2024
18:00 Stege Stadion
2
-
5
19. apr
18:00
Møns FK
2
FK Sydsjælland 05
5
984698
ma22-04 2024
18:30 Fladsåhallen
11
-
0
22. apr
18:30
FK Sydsjælland 05
11
Roholte BK
0
984697
ti23-04 2024
18:30 Bårse Stadion
2
-
2
23. apr
18:30
Bårse IF
2
Vordingborg IF
2
984696
on24-04 2024
19:00 Rønnedehallen
2
-
2
24. apr
19:00
Rønnede IF
2
Faxe Ladeplads IF
2
984694
to25-04 2024
19:00 Holmegårdhallen
1
-
0
25. apr
19:00
Holmegaard GB (2)
1
Mern UIF (1)
0
984699
to25-04 2024
19:00 Mern Stadion
0
-
7
25. apr
19:00
Mern UIF (2)
0
Møns FK
7
984704
ma29-04 2024
19:00 Mern Stadion
0
-
9
29. apr
19:00
Mern UIF (1)
0
Møns FK
9
984701
on01-05 2024
18:30 THUN Arena
0
-
7
01. maj
18:30
Vordingborg IF
0
FK Sydsjælland 05
7
984703
on01-05 2024
19:00 Faxe Ladeplads Stadion
8
-
2
01. maj
19:00
Faxe Ladeplads IF
8
Bårse IF
2
984700
on01-05 2024
19:00 Holmegårdhallen
3
-
1
01. maj
19:00
Holmegaard GB (2)
3
Rønnede IF
1
984702
to02-05 2024
18:30 Roholte Stadion
5
-
0
02. maj
18:30
Roholte BK
5
Mern UIF (2)
0
996699
ma06-05 2024
18:30 Lov Stadion
10
-
2
06. maj
18:30
FK Sydsjælland 05
10
Faxe Ladeplads IF
2
992795
on08-05 2024
19:00 Rønnedehallen
UHT
08. maj
19:00
Rønnede IF
Mern UIF (1)
UHT
996700
on08-05 2024
19:00 Mern Stadion
0
-
2
08. maj
19:00
Mern UIF (2)
0
Vordingborg IF
2
996697
fr10-05 2024
18:00 Stege Stadion
UHT
10. maj
18:00
Møns FK
Roholte BK
UHT
996717
ma13-05 2024
18:00 Mern Stadion
2
-
1
13. maj
18:00
Mern UIF (1)
2
Roholte BK
1
996714
on15-05 2024
19:00 Rønnedehallen
2
-
2
15. maj
19:00
Rønnede IF
2
Bårse IF
2
996701
to16-05 2024
19:00 Holmegårdhallen
3
-
4
16. maj
19:00
Holmegaard GB (2)
3
FK Sydsjælland 05
4
996716
ma20-05 2024
19:00 Faxe Ladeplads Stadion
3
-
1
20. maj
19:00
Faxe Ladeplads IF
3
Mern UIF (2)
1
996722
on22-05 2024
18:30 Lov Stadion
UHT
22. maj
18:30
FK Sydsjælland 05
Rønnede IF
UHT
996719
to23-05 2024
18:30 Roholte Stadion
UHT
23. maj
18:30
Roholte BK
Vordingborg IF
UHT
996720
to23-05 2024
19:00 Bårse Stadion
0
-
3
23. maj
19:00
Bårse IF
0
Mern UIF (1)
3
996729
to23-05 2024
19:00 Mern Stadion
0
-
6
23. maj
19:00
Mern UIF (2)
0
Holmegaard GB (2)
6
996721
fr24-05 2024
18:00 Stege Stadion
UHT
24. maj
18:00
Møns FK
Faxe Ladeplads IF
UHT
996761
ti28-05 2024
18:30 Bårse Stadion
3
-
14
28. maj
18:30
Bårse IF
3
FK Sydsjælland 05
14
996755
on29-05 2024
19:00 Rønnedehallen
2
-
3
29. maj
19:00
Rønnede IF
2
Mern UIF (2)
3
996764
on29-05 2024
19:00 Faxe Ladeplads Stadion
2
-
1
29. maj
19:00
Faxe Ladeplads IF
2
Roholte BK
1
996754
to30-05 2024
19:00 Holmegårdhallen
2
-
3
30. maj
19:00
Holmegaard GB (2)
2
Møns FK
3
996769
ma03-06 2024
18:00 Mern Stadion
HHT
03. jun
18:00
Mern UIF (1)
FK Sydsjælland 05
HHT
996766
ti04-06 2024
19:00 THUN Arena
5
-
1
04. jun
19:00
Vordingborg IF
5
Faxe Ladeplads IF
1
996765
on05-06 2024
18:00 Mern Stadion
UMH
05. jun
18:00
Mern UIF (1)
Vordingborg IF
UMH
996768
on05-06 2024
19:00 Stege Stadion
9
-
0
05. jun
19:00
Møns FK
9
Rønnede IF
0
996767
to06-06 2024
18:30 Roholte Stadion
3
-
2
06. jun
18:30
Roholte BK
3
Holmegaard GB (2)
2
996770
to06-06 2024
19:00 Mern Stadion
4
-
2
06. jun
19:00
Mern UIF (2)
4
Bårse IF
2
996710
fr07-06 2024
18:30 THUN Arena
HHT
07. jun
18:30
Vordingborg IF
Møns FK
HHT
996782
ma10-06 2024
18:30 Fladsåhallen
UHT
10. jun
18:30
FK Sydsjælland 05
Mern UIF (2)
UHT
996780
ti11-06 2024
18:30 Bårse Stadion
0
-
5
11. jun
18:30
Bårse IF
0
Møns FK
5
996772
on12-06 2024
19:00 Rønnedehallen
0
-
3
12. jun
19:00
Rønnede IF
0
Roholte BK
3
996781
on12-06 2024
19:00 Faxe Ladeplads Stadion
1
-
2
12. jun
19:00
Faxe Ladeplads IF
1
Mern UIF (1)
2
984693
to13-06 2024
18:00 Mern Stadion
6
-
2
13. jun
18:00
Mern UIF (1)
6
Mern UIF (2)
2
996771
to13-06 2024
19:00 Holmegårdhallen
UHT
13. jun
19:00
Holmegaard GB (2)
Vordingborg IF
UHT
996696
ti18-06 2024
19:00 Bårse Stadion
18. jun
19:00
Bårse IF
Holmegaard GB (2)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:
Kvartfinaler søndag den 16. juni kl. 11.30.
Kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 10.30 i Borup
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 4
kamp 4: Vinder kamp 2  - Vinder pulje 2

Finale samt 3-4 plads lørdag den 22. juni kl. 13.00 i Borup.
kamp 5: Finale Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 6: 3-4 plads Taber kamp 3 - Taber kamp 4

Log ind