8:8 M+32 2 - Forår, Pulje 3

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
935634
ma15-04 2024
18:30 Ejby Friluftscenter
2
-
2
15. apr
18:30
Ejby IF 1968 (1)
2
Kontra BK
2
935632
on17-04 2024
18:45 Sportspladsen i Syd
4
-
5
17. apr
18:45
Albertslund BS 72
4
Kr. Værløse IF (2)
5
935633
on17-04 2024
18:45 Espelundens Idrætsanlæg
1
-
5
17. apr
18:45
BK Avarta
1
BFC Lundegården
5
935636
on17-04 2024
19:00 Mørkhøj Skole
6
-
1
17. apr
19:00
Mørkhøj Sportsklub
6
SIF Oldboys/Girls (2)
1
935635
on17-04 2024
19:15 Avedøre Stadion Kunstgræs
1
-
8
17. apr
19:15
Rosenhøj BK
1
Herlev IF
8
935638
ma22-04 2024
19:00 Sandet Stadion
UHT
22. apr
19:00
Kr. Værløse IF (2)
Rosenhøj BK
UHT
935640
ti23-04 2024
18:00 Nygårdsskolen
UHT
23. apr
18:00
Kontra BK
BK Avarta
UHT
935637
on24-04 2024
19:15 Herlev IF Stadion (Kunst)
1
-
1
24. apr
19:15
Herlev IF
1
Mørkhøj Sportsklub
1
424057
to25-04 2024
18:30 Torvevej
2
-
5
25. apr
18:30
SIF Oldboys/Girls (2)
2
Ejby IF 1968 (1)
5
935639
to25-04 2024
19:00 Skovmarkskolen
4
-
4
25. apr
19:00
BFC Lundegården
4
Albertslund BS 72
4
424525
ma29-04 2024
19:00 Mørkhøj Skole
2
-
2
29. apr
19:00
Mørkhøj Sportsklub
2
Ejby IF 1968 (1)
2
424520
on01-05 2024
19:00 Sportspladsen i Syd
4
-
2
01. maj
19:00
Albertslund BS 72
4
Kontra BK
2
424523
on01-05 2024
19:00 Espelundens Idrætsanlæg
2
-
5
01. maj
19:00
BK Avarta
2
SIF Oldboys/Girls (2)
5
424066
on01-05 2024
19:15 Herlev IF Stadion (Kunst)
5
-
1
01. maj
19:15
Herlev IF
5
Kr. Værløse IF (2)
1
424524
to02-05 2024
20:00 Avedøre Stadion Kunstgræs
0
-
5
02. maj
20:00
Rosenhøj BK
0
BFC Lundegården
5
424526
ma06-05 2024
19:00 Sandet Stadion
4
-
6
06. maj
19:00
Kr. Værløse IF (2)
4
Mørkhøj Sportsklub
6
935641
ti07-05 2024
18:00 Nygårdsskolen
7
-
3
07. maj
18:00
Kontra BK
7
Rosenhøj BK
3
424767
on08-05 2024
18:30 Ejby Friluftscenter
3
-
0
08. maj
18:30
Ejby IF 1968 (1)
3
BK Avarta
0
963949
on08-05 2024
19:00 Torvevej
0
-
3
08. maj
19:00
SIF Oldboys/Girls (2)
0
Albertslund BS 72
3
424527
on08-05 2024
19:00 Skovmarkskolen
1
-
2
08. maj
19:00
BFC Lundegården
1
Herlev IF
2
424788
ma13-05 2024
19:00 Sandet Stadion
2
-
1
13. maj
19:00
Kr. Værløse IF (2)
2
BFC Lundegården
1
424787
on15-05 2024
19:00 Sportspladsen i Syd
0
-
3
15. maj
19:00
Albertslund BS 72
0
Ejby IF 1968 (1)
3
424791
on15-05 2024
19:00 Mørkhøj Skole
UHT
15. maj
19:00
Mørkhøj Sportsklub
BK Avarta
UHT
982535
on15-05 2024
19:15 Herlev IF Stadion (Kunst)
5
-
0
15. maj
19:15
Herlev IF
5
Kontra BK
0
424790
to16-05 2024
20:00 Avedøre Stadion Kunstgræs
4
-
2
16. maj
20:00
Rosenhøj BK
4
SIF Oldboys/Girls (2)
2
424929
ti21-05 2024
18:00 Nygårdsskolen
UHT
21. maj
18:00
Kontra BK
Kr. Værløse IF (2)
UHT
424926
on22-05 2024
18:30 Ejby Friluftscenter
5
-
0
22. maj
18:30
Ejby IF 1968 (1)
5
Rosenhøj BK
0
424930
on22-05 2024
19:00 Torvevej
0
-
7
22. maj
19:00
SIF Oldboys/Girls (2)
0
Herlev IF
7
424870
on22-05 2024
19:00 Espelundens Idrætsanlæg
1
-
7
22. maj
19:00
BK Avarta
1
Albertslund BS 72
7
424919
to23-05 2024
19:00 Skovmarkskolen
0
-
4
23. maj
19:00
BFC Lundegården
0
Mørkhøj Sportsklub
4
424934
ma27-05 2024
19:00 Sandet Stadion
5
-
0
27. maj
19:00
Kr. Værløse IF (2)
5
SIF Oldboys/Girls (2)
0
424938
on29-05 2024
19:00 Mørkhøj Skole
5
-
2
29. maj
19:00
Mørkhøj Sportsklub
5
Albertslund BS 72
2
424931
on29-05 2024
19:15 Herlev IF Stadion (Kunst)
3
-
0
29. maj
19:15
Herlev IF
3
Ejby IF 1968 (1)
0
424935
to30-05 2024
19:00 Skovmarkskolen
2
-
0
30. maj
19:00
BFC Lundegården
2
Kontra BK
0
424936
to30-05 2024
20:00 Avedøre Stadion Kunstgræs
UHT
30. maj
20:00
Rosenhøj BK
BK Avarta
UHT
424941
on05-06 2024
19:00 Sportspladsen i Syd
7
-
4
05. jun
19:00
Albertslund BS 72
7
Rosenhøj BK
4
425058
on05-06 2024
19:00 Mørkhøj Skole
5
-
2
05. jun
19:00
Mørkhøj Sportsklub
5
Kontra BK
2
425040
on05-06 2024
19:15 Espelundens Idrætsanlæg
HHT
05. jun
19:15
BK Avarta
Herlev IF
HHT
425059
to06-06 2024
19:30 Torvevej
4
-
3
06. jun
19:30
SIF Oldboys/Girls (2)
4
BFC Lundegården
3
425056
fr07-06 2024
18:30 Ejby Friluftscenter
3
-
1
07. jun
18:30
Ejby IF 1968 (1)
3
Kr. Værløse IF (2)
1
425062
ma10-06 2024
19:00 Sandet Stadion
UHT
10. jun
19:00
Kr. Værløse IF (2)
BK Avarta
UHT
425094
ti11-06 2024
18:00 Nygårdsskolen
2
-
5
11. jun
18:00
Kontra BK
2
SIF Oldboys/Girls (2)
5
425060
on12-06 2024
19:15 Herlev IF Stadion (Kunst)
UHT
12. jun
19:15
Herlev IF
Albertslund BS 72
UHT
425063
to13-06 2024
19:00 Skovmarkskolen
1
-
0
13. jun
19:00
BFC Lundegården
1
Ejby IF 1968 (1)
0
425093
to13-06 2024
20:00 Avedøre Stadion Kunstgræs
HHT
13. jun
20:00
Rosenhøj BK
Mørkhøj Sportsklub
HHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvartfinaler søndag den 16. juni kl. 11.30.
Kamp 1 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 3

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 11.00 i Borup
kamp 2: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 1
kamp 3: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 2

Finale samt 3-4 plads lørdag den 22. juni kl. 13.30 i Borup.
kamp 4: Finale Vinder kamp 2 - Vinder kamp 3
kamp 5: 3-4 plads Taber kamp 2 - Taber kamp 3

Log ind