Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. apr
18:00
Bosna IF
5
Snekkersten IF
1
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:45
Grønne Stjerne
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr
20:00
FC Galaksi
4
Slagslunde-Ganløse IF
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr
20:30
Rønneholtparkens FK
Torpedo Vestegnen
HMH
|
|||||||||||||||||||
22. apr
20:15
Snekkersten IF
1
Grønne Stjerne
4
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
Oversidder
FC Galaksi
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
Oversidder
Rønneholtparkens FK
|
|||||||||||||||||||
24. apr
20:00
Torpedo Vestegnen
5
Nødebo IF
3
|
|||||||||||||||||||
29. apr
20:15
Snekkersten IF
0
Slagslunde-Ganløse IF
2
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:00
Bosna IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:45
Grønne Stjerne
4
Rønneholtparkens FK
1
|
|||||||||||||||||||
01. maj
20:00
FC Galaksi
5
Torpedo Vestegnen
0
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:30
Nødebo IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:30
Slagslunde-Ganløse IF
2
Grønne Stjerne
7
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Oversidder
Snekkersten IF
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Oversidder
FC Galaksi
|
|||||||||||||||||||
08. maj
20:00
Rønneholtparkens FK
2
Nødebo IF
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
20:00
Torpedo Vestegnen
Bosna IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Grønne Stjerne
Nødebo IF
|
|||||||||||||||||||
13. maj
20:15
Snekkersten IF
Torpedo Vestegnen
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
Bosna IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:30
Slagslunde-Ganløse IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. maj
20:30
FC Galaksi
Rønneholtparkens FK
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Rønneholtparkens FK
Bosna IF
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Oversidder
Snekkersten IF
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:15
Oversidder
Grønne Stjerne
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:00
Torpedo Vestegnen
Slagslunde-Ganløse IF
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:30
Nødebo IF
FC Galaksi
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:30
Slagslunde-Ganløse IF
Bosna IF
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:30
Slagslunde-Ganløse IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. maj
20:15
Snekkersten IF
Rønneholtparkens FK
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Bosna IF
Nødebo IF
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Oversidder
Torpedo Vestegnen
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Grønne Stjerne
FC Galaksi
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:45
Grønne Stjerne
Torpedo Vestegnen
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. jun
20:00
FC Galaksi
Bosna IF
|
|||||||||||||||||||
05. jun
20:00
Rønneholtparkens FK
Slagslunde-Ganløse IF
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:30
Nødebo IF
Snekkersten IF
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:30
Slagslunde-Ganløse IF
Nødebo IF
|
|||||||||||||||||||
10. jun
20:15
Snekkersten IF
FC Galaksi
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:00
Bosna IF
Grønne Stjerne
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Oversidder
Rønneholtparkens FK
|
|||||||||||||||||||
12. jun
20:00
Torpedo Vestegnen
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
17. jun
19:30
Nødebo IF
Oversidder
|
Finale
Lørdag den 22. juni kl. 13.00 i Borup. Vinder pulje 1 - Nr. 2 pulje 1