8:8 M+40 2 - Forår, Pulje 3

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
556153
ma15-04 2024
19:50 Elverroad
2
-
3
15. apr
19:50
B. 1973, Herlev
2
IF Bytoften
3
556150
on17-04 2024
18:45
AB
Akademisk Boldklub
1
-
0
17. apr
18:45
AB
1
Glostrup 95 (1)
0
556149
to18-04 2024
19:00 Skovmarkskolen
0
-
6
18. apr
19:00
BFC Lundegården
0
Værløse BK
6
556152
to18-04 2024
19:15 Karsemosegård Kunstgræs
2
-
4
18. apr
19:15
Nivå-Kokkedal FK
2
Hareskov IF
4
556151
to18-04 2024
20:00 FIF-Stadion Kunstgræs
1
-
9
18. apr
20:00
FIF, Hillerød
1
Bagsværd BK
9
556156
ma22-04 2024
18:45 Vestskovbanerne
0
-
1
22. apr
18:45
Glostrup 95 (1)
0
BFC Lundegården
1
556155
ma22-04 2024
19:00 Værløse Stadion
UHT
22. apr
19:00
Værløse BK
Nivå-Kokkedal FK
UHT
556158
ma22-04 2024
19:05 Gladsaxe skole
3
-
0
22. apr
19:05
IF Bytoften
3
FIF, Hillerød
0
556154
to25-04 2024
19:35 Birkevang
0
-
0
25. apr
19:35
Hareskov IF
0
B. 1973, Herlev
0
556157
to25-04 2024
20:30
AB
Bagsværd Stadion Kunstgræs
3
-
0
25. apr
20:30
Bagsværd BK
3
AB
0
556198
ma29-04 2024
19:50 Elverroad
9
-
0
29. apr
19:50
B. 1973, Herlev
9
FIF, Hillerød
0
556195
ti30-04 2024
19:00 Skovmarkskolen
0
-
4
30. apr
19:00
BFC Lundegården
0
Bagsværd BK
4
556196
on01-05 2024
19:00
AB
Akademisk Boldklub
2
-
2
01. maj
19:00
AB
2
IF Bytoften
2
556159
to02-05 2024
19:35 Birkevang
1
-
3
02. maj
19:35
Hareskov IF
1
Værløse BK
3
556200
ma06-05 2024
18:45 Vestskovbanerne
0
-
4
06. maj
18:45
Glostrup 95 (1)
0
Hareskov IF
4
556199
ma06-05 2024
19:00 Værløse Stadion
2
-
0
06. maj
19:00
Værløse BK
2
B. 1973, Herlev
0
556203
ma06-05 2024
20:15 Gladsaxe skole
5
-
1
06. maj
20:15
IF Bytoften
5
BFC Lundegården
1
556202
on08-05 2024
20:45 Bagsværd Stadion Kunstgræs
4
-
0
08. maj
20:45
Bagsværd BK
4
Nivå-Kokkedal FK
0
556201
to09-05 2024
20:00
AB
FIF-Stadion Kunstgræs
HHT
09. maj
20:00
FIF, Hillerød
AB
HHT
556206
ma13-05 2024
19:00 Værløse Stadion
UHT
13. maj
19:00
Værløse BK
Glostrup 95 (1)
UHT
556208
ma13-05 2024
19:50
AB
Elverroad Kunstgræs
1
-
5
13. maj
19:50
B. 1973, Herlev
1
AB
5
556207
on15-05 2024
19:00 Karsemosegård
4
-
7
15. maj
19:00
Nivå-Kokkedal FK
4
IF Bytoften
7
556205
to16-05 2024
19:00 Skovmarkskolen
UHT
16. maj
19:00
BFC Lundegården
FIF, Hillerød
UHT
556204
to16-05 2024
19:35 Birkevang
4
-
3
16. maj
19:35
Hareskov IF
4
Bagsværd BK
3
556197
19-05 2024
10:00 Karsemosegård
3
-
1
19. maj
10:00
Nivå-Kokkedal FK
3
Glostrup 95 (1)
1
556269
on22-05 2024
18:45 Vestskovbanerne
1
-
9
22. maj
18:45
Glostrup 95 (1)
1
B. 1973, Herlev
9
556243
on22-05 2024
19:00
AB
Akademisk Boldklub
5
-
1
22. maj
19:00
AB
5
BFC Lundegården
1
556270
to23-05 2024
20:00 FIF-Stadion Kunstgræs
5
-
1
23. maj
20:00
FIF, Hillerød
5
Nivå-Kokkedal FK
1
556271
to23-05 2024
20:30 Bagsværd Stadion Kunstgræs
3
-
3
23. maj
20:30
Bagsværd BK
3
Værløse BK
3
556272
fr24-05 2024
17:45 Gladsaxe skole
UHT
24. maj
17:45
IF Bytoften
Hareskov IF
UHT
556275
ma27-05 2024
18:45 Vestskovbanerne
0
-
8
27. maj
18:45
Glostrup 95 (1)
0
Bagsværd BK
8
556274
ma27-05 2024
19:00 Værløse Stadion
2
-
5
27. maj
19:00
Værløse BK
2
IF Bytoften
5
556277
ma27-05 2024
19:50 Elverroad Kunstgræs
2
-
1
27. maj
19:50
B. 1973, Herlev
2
BFC Lundegården
1
556276
to30-05 2024
19:00
AB
Karsemosegård
2
-
2
30. maj
19:00
Nivå-Kokkedal FK
2
AB
2
556273
to30-05 2024
19:35 Birkevang
6
-
0
30. maj
19:35
Hareskov IF
6
FIF, Hillerød
0
556282
ma03-06 2024
19:50 Elverroad Kunstgræs
1
-
3
03. jun
19:50
B. 1973, Herlev
1
Bagsværd BK
3
556283
ma03-06 2024
20:15 Gladsaxe skole
UHT
03. jun
20:15
IF Bytoften
Glostrup 95 (1)
UHT
556279
ti04-06 2024
19:00 Skovmarkskolen
0
-
3
04. jun
19:00
BFC Lundegården
0
Nivå-Kokkedal FK
3
556280
on05-06 2024
19:00
AB
Akademisk Boldklub
HHT
05. jun
19:00
AB
Hareskov IF
HHT
556281
to06-06 2024
20:15 FIF-Stadion Kunstgræs
2
-
8
06. jun
20:15
FIF, Hillerød
2
Værløse BK
8
556287
ma10-06 2024
18:45 Vestskovbanerne
0
-
3
10. jun
18:45
Glostrup 95 (1)
0
FIF, Hillerød
3
556286
ma10-06 2024
19:00
AB
Værløse Stadion
1
-
3
10. jun
19:00
Værløse BK
1
AB
3
556288
to13-06 2024
19:00 Karsemosegård
0
-
5
13. jun
19:00
Nivå-Kokkedal FK
0
B. 1973, Herlev
5
556284
to13-06 2024
19:35 Birkevang
6
-
1
13. jun
19:35
Hareskov IF
6
BFC Lundegården
1
556290
to13-06 2024
20:30 Bagsværd Stadion Kunstgræs
2
-
1
13. jun
20:30
Bagsværd BK
2
IF Bytoften
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvartfinaler søndag den 16. juni kl. 11.30.
Kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 12.15 i Borup
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 4
kamp 4: Vinder kamp 2  - Vinder pulje 2

Finale samt 3-4 plads lørdag den 22. juni kl. 14.45 i Borup.
kamp 5: Finale Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 6: 3-4 plads Taber kamp 3 - Taber kamp 4

Log ind