Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. apr
18:00
Oversidder
Slagslunde-Ganløse IF
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:45
Espergærde IF
0
Rosenhøj BK
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:00
Nivå-Kokkedal FK
5
LSF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
11:15
Melby-Liseleje IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
Brøndbyernes IF
2
Høsterkøb HF 2000
1
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:00
Rosenhøj BK
3
Melby-Liseleje IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
LSF
5
Brøndbyernes IF
0
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:15
Oversidder
Nivå-Kokkedal FK
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
Høsterkøb HF 2000
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
LSF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Melby-Liseleje IF
1
Slagslunde-Ganløse IF
4
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Espergærde IF
8
Høsterkøb HF 2000
1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:30
Nivå-Kokkedal FK
Rosenhøj BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Brøndbyernes IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
06. maj
17:30
Slagslunde-Ganløse IF
2
Espergærde IF
0
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:00
Oversidder
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
Rosenhøj BK
LSF
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Slagslunde-Ganløse IF
Nivå-Kokkedal FK
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Høsterkøb HF 2000
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:15
Oversidder
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
LSF
Slagslunde-Ganløse IF
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Melby-Liseleje IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. maj
17:30
Nivå-Kokkedal FK
Høsterkøb HF 2000
|
|||||||||||||||||||
16. maj
17:45
Oversidder
Rosenhøj BK
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
Brøndbyernes IF
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
Oversidder
Nivå-Kokkedal FK
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:30
Slagslunde-Ganløse IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Rosenhøj BK
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Høsterkøb HF 2000
LSF
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Espergærde IF
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Rosenhøj BK
Slagslunde-Ganløse IF
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
LSF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Nivå-Kokkedal FK
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
Oversidder
Høsterkøb HF 2000
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Brøndbyernes IF
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
04. jun
17:45
Melby-Liseleje IF
Nivå-Kokkedal FK
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Espergærde IF
LSF
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Høsterkøb HF 2000
Rosenhøj BK
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Brøndbyernes IF
Slagslunde-Ganløse IF
|
|||||||||||||||||||
11. jun
17:45
Oversidder
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:00
Nivå-Kokkedal FK
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:00
Slagslunde-Ganløse IF
Høsterkøb HF 2000
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:30
Rosenhøj BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
LSF
Melby-Liseleje IF
|
Finale
Søndag den 23. juni kl. 11.45 i Borup. Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1