8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår, Pulje 5

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
365428
ti09-04 2024
17:30 Holmegårdhallen
1
-
6
09. apr
17:30
Holmegaard GB
1
FK Sydsjælland 05
6
365430
ti09-04 2024
18:00 St. Heddinge Stadion
1
-
1
09. apr
18:00
Store Heddinge BK
1
Herlufsholm GF
1
365429
ti09-04 2024
18:30 Faxe Stadion
1
-
6
09. apr
18:30
Faxe BK
1
Vordingborg IF
6
365438
13-04 2024
11:30 SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
3
-
4
13. apr
11:30
Herlufsholm GF
3
FK Sydsjælland 05
4
365431
on17-04 2024
18:45 Herlufsholm Stadion
2
-
3
17. apr
18:45
Herlufsholm GF
2
Holmegaard GB
3
365432
fr19-04 2024
18:30 THUN Arena
1
-
2
19. apr
18:30
Vordingborg IF
1
Store Heddinge BK
2
365433
21-04 2024
11:00 Lov Stadion
7
-
0
21. apr
11:00
FK Sydsjælland 05
7
Faxe BK
0
365434
ma22-04 2024
17:30 Holmegårdhallen
7
-
2
22. apr
17:30
Holmegaard GB
7
Store Heddinge BK
2
365435
27-04 2024
11:00 Faxe Stadion
1
-
2
27. apr
11:00
Faxe BK
1
Herlufsholm GF
2
365436
28-04 2024
11:00 Lov Stadion
3
-
1
28. apr
11:00
FK Sydsjælland 05
3
Vordingborg IF
1
365437
ti30-04 2024
18:00 Holmegårdhallen
4
-
7
30. apr
18:00
Holmegaard GB
4
Vordingborg IF
7
365439
ti30-04 2024
18:00 St. Heddinge Stadion
6
-
0
30. apr
18:00
Store Heddinge BK
6
Faxe BK
0
365440
ti07-05 2024
18:00 Faxe Stadion
1
-
6
07. maj
18:00
Faxe BK
1
Holmegaard GB
6
365441
11-05 2024
10:00 THUN Arena
6
-
2
11. maj
10:00
Vordingborg IF
6
Herlufsholm GF
2
365442
12-05 2024
11:00 Lov Stadion
UMH
12. maj
11:00
FK Sydsjælland 05
Store Heddinge BK
UMH
365443
ti14-05 2024
18:30 Herlufsholm Stadion
4
-
1
14. maj
18:30
Herlufsholm GF
4
Store Heddinge BK
1
365444
18-05 2024
10:00 THUN Arena
6
-
1
18. maj
10:00
Vordingborg IF
6
Faxe BK
1
365445
19-05 2024
11:00 Lov Stadion
6
-
1
19. maj
11:00
FK Sydsjælland 05
6
Holmegaard GB
1
365448
ti21-05 2024
18:00 St. Heddinge Stadion
2
-
1
21. maj
18:00
Store Heddinge BK
2
Vordingborg IF
1
365446
26-05 2024
10:30 Holmegårdhallen
16
-
1
26. maj
10:30
Holmegaard GB
16
Herlufsholm GF
1
365447
26-05 2024
11:00 Faxe Stadion
HHT
26. maj
11:00
Faxe BK
FK Sydsjælland 05
HHT
365451
ti28-05 2024
18:00 St. Heddinge Stadion
4
-
6
28. maj
18:00
Store Heddinge BK
4
Holmegaard GB
6
365450
to30-05 2024
17:15 THUN Arena
1
-
7
30. maj
17:15
Vordingborg IF
1
FK Sydsjælland 05
7
365449
01-06 2024
13:00 Herlufsholm Stadion
5
-
2
01. jun
13:00
Herlufsholm GF
5
Faxe BK
2
365453
ti04-06 2024
18:00 THUN Arena
2
-
1
04. jun
18:00
Vordingborg IF
2
Holmegaard GB
1
365452
ti04-06 2024
19:00 Faxe Stadion
1
-
2
04. jun
19:00
Faxe BK
1
Store Heddinge BK
2
365454
09-06 2024
11:00 Lov Stadion
5
-
1
09. jun
11:00
FK Sydsjælland 05
5
Herlufsholm GF
1
365497
ti11-06 2024
18:00 St. Heddinge Stadion
0
-
6
11. jun
18:00
Store Heddinge BK
0
FK Sydsjælland 05
6
365495
ti11-06 2024
18:30 Holmegårdhallen
5
-
0
11. jun
18:30
Holmegaard GB
5
Faxe BK
0
365496
on12-06 2024
17:30 Herlufsholm Stadion
2
-
4
12. jun
17:30
Herlufsholm GF
2
Vordingborg IF
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvartfinaler søndag den 16. juni kl. 12.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1

Semifinaler søndag den 23. juni kl. 10.00 i Borup
kamp 2: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 5
kamp 3: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Finale samt 3-4 plads søndag den 23. juni kl. 12.30 i Borup.
kamp 4: Finale Vinder kamp 2 - Vinder kamp 3
kamp 5: 3-4 plads Taber kamp 2 - Taber kamp 3

Log ind