8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår, Pulje 5

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
366591
fr12-04 2024
18:30 Tusehallen
1
-
4
12. apr
18:30
Tuse IF
1
Stenlille IF
4
366593
14-04 2024
11:00 Jystrup Stadion
1
-
8
14. apr
11:00
Jystrup IF
1
Hvidebæk IF
8
366594
to18-04 2024
18:00 Hvidebæk Stadion
2
-
4
18. apr
18:00
Hvidebæk IF
2
Stenlille IF
4
366596
21-04 2024
10:00 Tusehallen
5
-
6
21. apr
10:00
Tuse IF
5
Benløse IF
6
366597
on24-04 2024
18:00 Stenlille Stadion
6
-
1
24. apr
18:00
Stenlille IF
6
Jystrup IF
1
366598
ti30-04 2024
18:00 Benløsehallen
2
-
2
30. apr
18:00
Benløse IF
2
Hvidebæk IF
2
366600
on01-05 2024
18:00 Stenlille Stadion
3
-
2
01. maj
18:00
Stenlille IF
3
B. 73, Slagelse
2
366599
04-05 2024
11:00 Tusehallen
UHT
04. maj
11:00
Tuse IF
B. 73, Slagelse
UHT
366602
05-05 2024
11:00 Jystrup Stadion
2
-
9
05. maj
11:00
Jystrup IF
2
Benløse IF
9
366603
ti07-05 2024
18:00 Benløsehallen
1
-
4
07. maj
18:00
Benløse IF
1
Stenlille IF
4
366605
ti07-05 2024
18:00 Tusehallen
6
-
2
07. maj
18:00
Tuse IF
6
Jystrup IF
2
366604
11-05 2024
12:00 Stadion Vest
1
-
0
11. maj
12:00
B. 73, Slagelse
1
Hvidebæk IF
0
366608
ti14-05 2024
19:00 Tusehallen
4
-
1
14. maj
19:00
Tuse IF
4
Stenlille IF
1
366606
18-05 2024
11:15 Hvidebæk Stadion
UHT
18. maj
11:15
Hvidebæk IF
Jystrup IF
UHT
366595
ti21-05 2024
18:30 Stadion Vest
UHT
21. maj
18:30
B. 73, Slagelse
Jystrup IF
UHT
366609
on22-05 2024
18:00 Stenlille Stadion
2
-
0
22. maj
18:00
Stenlille IF
2
Hvidebæk IF
0
370036
to23-05 2024
18:00 Benløsehallen
2
-
2
23. maj
18:00
Benløse IF
2
Tuse IF
2
370037
26-05 2024
11:00 Jystrup Stadion
0
-
6
26. maj
11:00
Jystrup IF
0
B. 73, Slagelse
6
366592
to30-05 2024
17:15 Benløsehallen Kunstgræs
4
-
5
30. maj
17:15
Benløse IF
4
B. 73, Slagelse
5
370038
01-06 2024
10:00 Hvidebæk Stadion
0
-
4
01. jun
10:00
Hvidebæk IF
0
Benløse IF
4
370039
01-06 2024
12:00 Stadion Vest
0
-
4
01. jun
12:00
B. 73, Slagelse
0
Tuse IF
4
370494
02-06 2024
11:00 Jystrup Stadion
1
-
7
02. jun
11:00
Jystrup IF
1
Stenlille IF
7
370500
ma03-06 2024
18:00 Tusehallen
2
-
2
03. jun
18:00
Tuse IF
2
Hvidebæk IF
2
366607
to06-06 2024
18:00 Stadion Vest
2
-
5
06. jun
18:00
B. 73, Slagelse
2
Benløse IF
5
370498
08-06 2024
12:00 Stadion Vest
0
-
2
08. jun
12:00
B. 73, Slagelse
0
Stenlille IF
2
370496
ma10-06 2024
18:00 Benløsehallen
5
-
2
10. jun
18:00
Benløse IF
5
Jystrup IF
2
370581
ma10-06 2024
18:00 Hvidebæk Stadion
5
-
2
10. jun
18:00
Hvidebæk IF
5
B. 73, Slagelse
2
370580
on12-06 2024
18:00 Stenlille Stadion
9
-
5
12. jun
18:00
Stenlille IF
9
Benløse IF
5
370582
on12-06 2024
18:30 Jystrup Stadion
6
-
0
12. jun
18:30
Jystrup IF
6
Tuse IF
0
366601
on26-06 2024
18:00 Hvidebæk Stadion
26. jun
18:00
Hvidebæk IF
Tuse IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvartfinaler søndag den 16. juni kl. 12.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 6

Semifinaler søndag den 23. juni kl. 11.15 i Borup
kamp 4: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 1
kamp 5: Vinder kamp 2 - Vinder kamp 3

Finale samt 3-4 plads søndag den 23. juni kl. 13.45 i Borup.
kamp 6: Finale Vinder kamp 4 - Vinder kamp 5
kamp 7: 3-4 plads Taber kamp 4 - Taber kamp 5

Log ind