8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår, Pulje 7

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
426466
14-04 2024
11:00 Øster Ulslev stadion
12
-
1
14. apr
11:00
ØUB
12
Præstø IF
1
509451
ti16-04 2024
19:00 OK+ stadion
6
-
1
16. apr
19:00
FC Nakskov
6
Eskilstrup
1
426465
on17-04 2024
18:00 Tingsted stadion
0
-
1
17. apr
18:00
Tingsted
0
Væggerløse BK
1
517739
on17-04 2024
18:00
NAB
NAB Anlæg
0
-
8
17. apr
18:00
NAB
0
Nykøbing FC
8
517737
20-04 2024
10:00
MB
Vintersbøllehallen
9
-
1
20. apr
10:00
Nyråd/Langebæk Alliancen
9
MB
1
426471
ma22-04 2024
17:30 Nybolig Stadion Præstø
0
-
7
22. apr
17:30
Præstø IF
0
Nyråd/Langebæk Alliancen
7
426468
on24-04 2024
19:00
NAB
JBJ Arena
HHT
24. apr
19:00
Væggerløse BK
NAB
HHT
426469
to25-04 2024
17:30 Eskilstrup stadion
2
-
1
25. apr
17:30
Eskilstrup
2
Tingsted
1
426467
to25-04 2024
18:30 Nykøbing FC
8
-
0
25. apr
18:30
Nykøbing FC
8
ØUB
0
426475
on01-05 2024
18:00
NAB
NAB Anlæg
4
-
3
01. maj
18:00
NAB
4
Eskilstrup
3
426476
on01-05 2024
19:00 Øster Ulslev stadion
0
-
6
01. maj
19:00
ØUB
0
Nyråd/Langebæk Alliancen
6
426473
on01-05 2024
19:00
MB
Tingsted stadion
4
-
0
01. maj
19:00
Tingsted
4
MB
0
426472
to02-05 2024
18:00 Nykøbing FC
4
-
0
02. maj
18:00
Nykøbing FC
4
Væggerløse BK
0
426481
ma06-05 2024
18:30 Nybolig Stadion Præstø
1
-
4
06. maj
18:30
Præstø IF
1
Tingsted
4
426478
ti07-05 2024
17:30 Eskilstrup stadion
6
-
4
07. maj
17:30
Eskilstrup
6
Nykøbing FC
4
426480
on08-05 2024
18:00
MB
NAB
Lollands Bank stadion
0
-
9
08. maj
18:00
MB
0
NAB
9
426477
on08-05 2024
19:00 JBJ Arena
2
-
2
08. maj
19:00
Væggerløse BK
2
ØUB
2
426479
11-05 2024
10:00 Vintersbøllehallen
UHT
11. maj
10:00
Nyråd/Langebæk Alliancen
FC Nakskov
UHT
427232
on15-05 2024
18:00
NAB
NAB Anlæg
6
-
2
15. maj
18:00
NAB
6
Præstø IF
2
427234
to16-05 2024
18:00 Øster Ulslev stadion
4
-
5
16. maj
18:00
ØUB
4
FC Nakskov
5
427227
to16-05 2024
19:00 Tingsted stadion
3
-
2
16. maj
19:00
Tingsted
3
Nyråd/Langebæk Alliancen
2
427292
ma20-05 2024
19:00
MB
Lollands Bank stadion
2
-
2
20. maj
19:00
MB
2
Væggerløse BK
2
416817
on22-05 2024
18:00 Nybolig Stadion Præstø
2
-
12
22. maj
18:00
Præstø IF
2
Nykøbing FC
12
427221
to23-05 2024
19:00
MB
Nykøbing FC
11
-
0
23. maj
19:00
Nykøbing FC
11
MB
0
427237
to23-05 2024
19:00 OK+ stadion
4
-
1
23. maj
19:00
FC Nakskov
4
Tingsted
1
426474
25-05 2024
10:00 OK+ stadion
UHT
25. maj
10:00
FC Nakskov
Præstø IF
UHT
427291
25-05 2024
10:00
NAB
Vintersbøllehallen
9
-
0
25. maj
10:00
Nyråd/Langebæk Alliancen
9
NAB
0
427298
on29-05 2024
19:00 Øster Ulslev stadion
5
-
2
29. maj
19:00
ØUB
5
Tingsted
2
427296
to30-05 2024
17:30
MB
Eskilstrup stadion
2
-
2
30. maj
17:30
Eskilstrup
2
MB
2
427293
to30-05 2024
18:45 Nykøbing FC
5
-
2
30. maj
18:45
Nykøbing FC
5
Nyråd/Langebæk Alliancen
2
427297
to30-05 2024
19:00
NAB
NAB Anlæg
0
-
3
30. maj
19:00
NAB
0
FC Nakskov
3
427295
01-06 2024
11:00 JBJ Arena
UHT
01. jun
11:00
Væggerløse BK
Præstø IF
UHT
426470
02-06 2024
11:00
MB
Lollands Bank stadion
1
-
10
02. jun
11:00
MB
1
FC Nakskov
10
427345
ma03-06 2024
17:30 Nybolig Stadion Præstø
2
-
4
03. jun
17:30
Præstø IF
2
Eskilstrup
4
427299
on05-06 2024
18:00
NAB
Tingsted stadion
HHT
05. jun
18:00
Tingsted
NAB
HHT
427344
on05-06 2024
19:00
MB
Øster Ulslev stadion
4
-
0
05. jun
19:00
ØUB
4
MB
0
427290
to06-06 2024
18:00 Eskilstrup stadion
3
-
0
06. jun
18:00
Eskilstrup
3
ØUB
0
427342
08-06 2024
10:00 Vintersbøllehallen
6
-
0
08. jun
10:00
Nyråd/Langebæk Alliancen
6
Væggerløse BK
0
427229
ma10-06 2024
18:00 JBJ Arena
2
-
6
10. jun
18:00
Væggerløse BK
2
Eskilstrup
6
427301
ma10-06 2024
19:00 OK+ stadion
6
-
4
10. jun
19:00
FC Nakskov
6
Nykøbing FC
4
427350
on12-06 2024
18:30
MB
Lollands Bank stadion
UHT
12. jun
18:30
MB
Præstø IF
UHT
427347
on12-06 2024
19:00 JBJ Arena
0
-
6
12. jun
19:00
Væggerløse BK
0
FC Nakskov
6
427346
on12-06 2024
19:15 Nykøbing FC
3
-
0
12. jun
19:15
Nykøbing FC
3
Tingsted
0
427348
to13-06 2024
17:30 Eskilstrup stadion
3
-
5
13. jun
17:30
Eskilstrup
3
Nyråd/Langebæk Alliancen
5
427349
to13-06 2024
18:00
NAB
NAB Anlæg
6
-
2
13. jun
18:00
NAB
6
ØUB
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvartfinaler søndag den 16. juni kl. 12.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 6

Semifinaler søndag den 23. juni kl. 11.15 i Borup
kamp 4: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 1
kamp 5: Vinder kamp 2 - Vinder kamp 3

Finale samt 3-4 plads søndag den 23. juni kl. 13.45 i Borup.
kamp 6: Finale Vinder kamp 4 - Vinder kamp 5
kamp 7: 3-4 plads Taber kamp 4 - Taber kamp 5

Log ind