8:8 U15 Piger (09) Forår, Pulje 4

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
975833
ti09-04 2024
18:30
Oversidder
Øster Ulslev stadion
09. apr
18:30
ØUB
Oversidder
975836
ma15-04 2024
18:30 Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
0
-
8
15. apr
18:30
Næstved I.F.
0
ØUB
8
975837
ti16-04 2024
18:45 Kosmos Arena
2
-
3
16. apr
18:45
Rødby
2
Nykøbing FC
3
975838
ti16-04 2024
18:45
Oversidder
16. apr
18:45
Oversidder
B. Frem
975834
on17-04 2024
18:30 Kosmos Arena
7
-
2
17. apr
18:30
Rødby
7
B. Frem
2
975839
ti23-04 2024
19:00 Øster Ulslev stadion
0
-
0
23. apr
19:00
ØUB
0
Nykøbing FC
0
975841
ti23-04 2024
19:00
Oversidder
23. apr
19:00
Oversidder
Rødby
975840
on24-04 2024
18:30 JP Air Tech Arena
6
-
1
24. apr
18:30
B. Frem
6
Næstved I.F.
1
975842
ma29-04 2024
19:00 Øster Ulslev stadion
1
-
2
29. apr
19:00
ØUB
1
Rødby
2
975843
ti30-04 2024
19:00
Oversidder
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
30. apr
19:00
Næstved I.F.
Oversidder
975844
ti30-04 2024
19:00 Nykøbing FC
3
-
2
30. apr
19:00
Nykøbing FC
3
B. Frem
2
975835
05-05 2024
11:00 Nykøbing FC
UHT
05. maj
11:00
Nykøbing FC
Næstved I.F.
UHT
975846
ti07-05 2024
19:00 Kosmos Arena
UHT
07. maj
19:00
Rødby
Næstved I.F.
UHT
976005
ti07-05 2024
19:00
Oversidder
07. maj
19:00
Oversidder
Nykøbing FC
976006
ti14-05 2024
19:00 Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
0
-
8
14. maj
19:00
Næstved I.F.
0
Nykøbing FC
8
976007
ti14-05 2024
19:00 JP Air Tech Arena
1
-
3
14. maj
19:00
B. Frem
1
Rødby
3
976008
ti14-05 2024
19:00
Oversidder
14. maj
19:00
Oversidder
ØUB
975845
ti21-05 2024
19:00 JP Air Tech Arena
1
-
4
21. maj
19:00
B. Frem
1
ØUB
4
976010
ti21-05 2024
19:00
Oversidder
JP Air Tech Arena
21. maj
19:00
B. Frem
Oversidder
976011
ti21-05 2024
19:00 Nykøbing FC
1
-
3
21. maj
19:00
Nykøbing FC
1
Rødby
3
976013
ti28-05 2024
19:00
Oversidder
Kosmos Arena
28. maj
19:00
Rødby
Oversidder
976014
ti28-05 2024
19:00 Nykøbing FC
5
-
1
28. maj
19:00
Nykøbing FC
5
ØUB
1
976012
on29-05 2024
19:00 Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
0
-
4
29. maj
19:00
Næstved I.F.
0
B. Frem
4
976009
fr31-05 2024
18:00 Øster Ulslev stadion
UHT
31. maj
18:00
ØUB
Næstved I.F.
UHT
976016
ti04-06 2024
19:00 JP Air Tech Arena
1
-
6
04. jun
19:00
B. Frem
1
Nykøbing FC
6
976017
ti04-06 2024
19:00 Kosmos Arena
1
-
2
04. jun
19:00
Rødby
1
ØUB
2
976018
ti04-06 2024
19:00
Oversidder
04. jun
19:00
Oversidder
Næstved I.F.
976019
ma10-06 2024
18:00 Øster Ulslev stadion
1
-
1
10. jun
18:00
ØUB
1
B. Frem
1
976022
ti11-06 2024
19:00 Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
0
-
12
11. jun
19:00
Næstved I.F.
0
Rødby
12
976023
ti11-06 2024
19:00
Oversidder
Nykøbing FC
11. jun
19:00
Nykøbing FC
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) søndag den 23 juni i Borup.

Semifinaler 23. juni kl. 12.30 i Borup
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 4
Kamp 2: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3

Finale og 3-4 plads 23. juni kl. 16.15 i Borup
Kamp 3:Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
Kamp 4: 3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind