8:8 U14 Piger (10) Forår, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
732896
13-04 2024
11:00 Frederiksværk Stadion
1
-
4
13. apr
11:00
Frederiksværk Fodbold Klub
1
Hundested IK
4
732895
14-04 2024
11:00
Oversidder
14. apr
11:00
Oversidder
Helsinge Fodbold
732905
ti16-04 2024
18:45 Hundested Stadion
3
-
0
16. apr
18:45
Hundested IK
3
Ålholm IF
0
732898
20-04 2024
12:30
Oversidder
Melby Stadion
20. apr
12:30
Melby-Liseleje IF
Oversidder
732906
21-04 2024
11:15 Helsinge Stadion
0
-
2
21. apr
11:15
Helsinge Fodbold
0
Frederiksværk Fodbold Klub
2
732908
ti23-04 2024
18:00 Frederiksværk Stadion
2
-
4
23. apr
18:00
Frederiksværk Fodbold Klub
2
Melby-Liseleje IF
4
732907
28-04 2024
12:30
Oversidder
28. apr
12:30
Oversidder
Ålholm IF
732939
28-04 2024
12:30 Helsinge Stadion
1
-
1
28. apr
12:30
Helsinge Fodbold
1
Hundested IK
1
734870
on01-05 2024
19:00 Melby Stadion
0
-
0
01. maj
19:00
Melby-Liseleje IF
0
Helsinge Fodbold
0
734871
to02-05 2024
18:00 Ålholmskolen
3
-
3
02. maj
18:00
Ålholm IF
3
Frederiksværk Fodbold Klub
3
732940
05-05 2024
11:30
Oversidder
05. maj
11:30
Oversidder
Hundested IK
734874
on08-05 2024
18:00 Helsinge Stadion
2
-
0
08. maj
18:00
Helsinge Fodbold
2
Ålholm IF
0
734873
on08-05 2024
19:00 Hundested Stadion
2
-
0
08. maj
19:00
Hundested IK
2
Melby-Liseleje IF
0
734872
11-05 2024
11:00
Oversidder
Frederiksværk Stadion
11. maj
11:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Oversidder
741754
ti14-05 2024
17:30 Hundested Stadion
2
-
3
14. maj
17:30
Hundested IK
2
Frederiksværk Fodbold Klub
3
734875
to16-05 2024
17:45 Melby Stadion
5
-
0
16. maj
17:45
Melby-Liseleje IF
5
Ålholm IF
0
732897
18-05 2024
11:00 Ålholmskolen
0
-
3
18. maj
11:00
Ålholm IF
0
Melby-Liseleje IF
3
741755
19-05 2024
11:00
Oversidder
Helsinge Stadion
19. maj
11:00
Helsinge Fodbold
Oversidder
742988
to23-05 2024
18:30 Ålholmskolen
3
-
2
23. maj
18:30
Ålholm IF
3
Hundested IK
2
741756
fr24-05 2024
17:45
Oversidder
24. maj
17:45
Oversidder
Melby-Liseleje IF
742989
ti28-05 2024
17:45 Melby Stadion
0
-
1
28. maj
17:45
Melby-Liseleje IF
0
Frederiksværk Fodbold Klub
1
742990
ti28-05 2024
19:00 Hundested Stadion
2
-
1
28. maj
19:00
Hundested IK
2
Helsinge Fodbold
1
742991
to30-05 2024
18:00
Oversidder
Ålholmskolen
30. maj
18:00
Ålholm IF
Oversidder
741757
01-06 2024
11:00 Frederiksværk Stadion
0
-
2
01. jun
11:00
Frederiksværk Fodbold Klub
0
Helsinge Fodbold
2
742993
ti04-06 2024
19:00
Oversidder
Hundested Stadion
04. jun
19:00
Hundested IK
Oversidder
742992
08-06 2024
11:00 Frederiksværk Stadion
1
-
1
08. jun
11:00
Frederiksværk Fodbold Klub
1
Ålholm IF
1
742994
09-06 2024
12:45 Helsinge Stadion
1
-
7
09. jun
12:45
Helsinge Fodbold
1
Melby-Liseleje IF
7
743181
ti11-06 2024
17:45 Melby Stadion
0
-
1
11. jun
17:45
Melby-Liseleje IF
0
Hundested IK
1
742995
ti11-06 2024
19:00
Oversidder
11. jun
19:00
Oversidder
Frederiksværk Fodbold Klub
743182
to13-06 2024
18:30 Ålholmskolen
2
-
4
13. jun
18:30
Ålholm IF
2
Helsinge Fodbold
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) søndag den 23 juni i Borup.

Semifinaler 23. juni kl. 11.45 i Borup
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Kamp 2: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 2

Finale og 3-4 plads 23. juni kl. 14.15 i Borup
Kamp 3:Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
Kamp 4: 3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind