8:8 U14 Piger (10) Forår, Pulje 4 (2024)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
757580
ti09-04 2024
17:30 Rønnedehallen
14
-
0
09. apr
17:30
Rønnede IF
14
FC Falster
0
757579
on10-04 2024
18:30 Idestrup stadion
7
-
1
10. apr
18:30
LUIF/B 1938
7
Nykøbing FC
1
757581
on10-04 2024
18:30
NAB
Burger King Arena Nr. Alslev
2
-
1
10. apr
18:30
NAB
2
Store Heddinge BK
1
757584
ti16-04 2024
18:45 Nykøbing FC
0
-
4
16. apr
18:45
Nykøbing FC
0
Rønnede IF
4
757583
on17-04 2024
18:00
NAB
LEDVANCE Park
0
-
17
17. apr
18:00
FC Falster
0
NAB
17
757582
20-04 2024
12:00 St. Heddinge Stadion
1
-
2
20. apr
12:00
Store Heddinge BK
1
LUIF/B 1938
2
757586
ti23-04 2024
17:30 Rønnedehallen
3
-
1
23. apr
17:30
Rønnede IF
3
Store Heddinge BK
1
757585
on24-04 2024
18:30
NAB
Idestrup stadion
0
-
4
24. apr
18:30
LUIF/B 1938
0
NAB
4
757587
on24-04 2024
19:00 Nykøbing FC
2
-
1
24. apr
19:00
Nykøbing FC
2
FC Falster
1
757588
on01-05 2024
18:30 Idestrup stadion
8
-
0
01. maj
18:30
LUIF/B 1938
8
FC Falster
0
757590
on01-05 2024
18:30
NAB
Burger King Arena Nr. Alslev
5
-
3
01. maj
18:30
NAB
5
Rønnede IF
3
757591
ti07-05 2024
18:30 Rønnedehallen
2
-
3
07. maj
18:30
Rønnede IF
2
LUIF/B 1938
3
757593
ti07-05 2024
19:00
NAB
Nykøbing FC
1
-
8
07. maj
19:00
Nykøbing FC
1
NAB
8
757592
on08-05 2024
18:15 LEDVANCE Park
0
-
8
08. maj
18:15
FC Falster
0
Store Heddinge BK
8
757594
ma13-05 2024
18:00
NAB
St. Heddinge Stadion
1
-
1
13. maj
18:00
Store Heddinge BK
1
NAB
1
757596
ma13-05 2024
18:30 Nykøbing FC
2
-
4
13. maj
18:30
Nykøbing FC
2
LUIF/B 1938
4
757595
ti14-05 2024
18:00 LEDVANCE Park
0
-
12
14. maj
18:00
FC Falster
0
Rønnede IF
12
757589
ma20-05 2024
18:00 St. Heddinge Stadion
8
-
0
20. maj
18:00
Store Heddinge BK
8
Nykøbing FC
0
757599
ti21-05 2024
17:30
NAB
Burger King Arena Nr. Alslev
UHT
21. maj
17:30
NAB
FC Falster
UHT
757597
25-05 2024
12:15 Idestrup stadion
1
-
1
25. maj
12:15
LUIF/B 1938
1
Store Heddinge BK
1
757598
25-05 2024
14:00 Rønnedehallen
8
-
0
25. maj
14:00
Rønnede IF
8
Nykøbing FC
0
757600
ma27-05 2024
18:00 St. Heddinge Stadion
2
-
1
27. maj
18:00
Store Heddinge BK
2
Rønnede IF
1
757601
ti28-05 2024
18:30 LEDVANCE Park
0
-
4
28. maj
18:30
FC Falster
0
Nykøbing FC
4
757603
ti04-06 2024
17:30
NAB
Rønnedehallen
0
-
3
04. jun
17:30
Rønnede IF
0
NAB
3
757605
ti04-06 2024
19:00 Nykøbing FC
1
-
4
04. jun
19:00
Nykøbing FC
1
Store Heddinge BK
4
757604
on05-06 2024
18:30 LEDVANCE Park
0
-
8
05. jun
18:30
FC Falster
0
LUIF/B 1938
8
757606
08-06 2024
13:15 Idestrup stadion
3
-
1
08. jun
13:15
LUIF/B 1938
3
Rønnede IF
1
757607
ma10-06 2024
18:00 St. Heddinge Stadion
UHT
10. jun
18:00
Store Heddinge BK
FC Falster
UHT
757608
ti11-06 2024
19:00
NAB
Burger King Arena Nr. Alslev
11
-
1
11. jun
19:00
NAB
11
Nykøbing FC
1
757602
to13-06 2024
18:30
NAB
Burger King Arena Nr. Alslev
4
-
1
13. jun
18:30
NAB
4
LUIF/B 1938
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) søndag den 23 juni i Borup.

Semifinaler 23. juni kl. 11.45 i Borup
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Kamp 2: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 2

Finale og 3-4 plads 23. juni kl. 14.15 i Borup
Kamp 3:Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
Kamp 4: 3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind