8:8 U14 Piger (10) Forår, lukket pulje

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
269900
13-04 2024
11:30 Osted Stadion, kunst
1
-
2
13. apr
11:30
FC Lejre
1
IF Frem Bjæverskov
2
269903
14-04 2024
11:30 Ejby Stadion
4
-
1
14. apr
11:30
Ejby IF Fodbold
4
Vordingborg IF
1
269905
ti16-04 2024
18:30 Herlufsholm Stadion
5
-
1
16. apr
18:30
Herlufsholm GF
5
Solrød FC (2)
1
269901
to18-04 2024
18:15 Viby Idrætsanlæg
1
-
1
18. apr
18:15
VG Fodbold
1
Gevninge IF
1
269899
21-04 2024
11:30 Vallensbæk Idrætscenter
0
-
7
21. apr
11:30
Vallensbæk IF
0
Kværkeby IF
7
269913
ma22-04 2024
18:30 THUN Arena
1
-
0
22. apr
18:30
Vordingborg IF
1
Herlufsholm GF
0
761734
on24-04 2024
18:00 Kværkeby Stadion
1
-
2
24. apr
18:00
Kværkeby IF
1
Ejby IF Fodbold
2
761735
on24-04 2024
18:00 Bjæverskov Stadion
7
-
0
24. apr
18:00
IF Frem Bjæverskov
7
Vallensbæk IF
0
761736
on24-04 2024
19:00 Trælleruphallen
2
-
0
24. apr
19:00
Gevninge IF
2
FC Lejre
0
761739
28-04 2024
10:30 Solrød Idrætscenter
2
-
4
28. apr
10:30
Solrød FC (2)
2
VG Fodbold
4
762033
ti30-04 2024
19:00 Herlufsholm Stadion
2
-
5
30. apr
19:00
Herlufsholm GF
2
VG Fodbold
5
855981
04-05 2024
11:30 Ejby Stadion
2
-
1
04. maj
11:30
Ejby IF Fodbold
2
Herlufsholm GF
1
761797
05-05 2024
11:00 Lejrehallen
1
-
1
05. maj
11:00
FC Lejre
1
Solrød FC (2)
1
761741
05-05 2024
12:00 THUN Arena
6
-
0
05. maj
12:00
Vordingborg IF
6
Kværkeby IF
0
762035
ma06-05 2024
18:00 Bjæverskov Stadion
3
-
1
06. maj
18:00
IF Frem Bjæverskov
3
Vordingborg IF
1
762034
on08-05 2024
18:00 Kværkeby Stadion
4
-
1
08. maj
18:00
Kværkeby IF
4
Herlufsholm GF
1
765975
11-05 2024
14:15 Solrød Idrætscenter
6
-
1
11. maj
14:15
Solrød FC (2)
6
Vallensbæk IF
1
765976
ma13-05 2024
18:30 THUN Arena
5
-
2
13. maj
18:30
Vordingborg IF
5
Gevninge IF
2
765999
ti14-05 2024
19:00 Herlufsholm Stadion
2
-
0
14. maj
19:00
Herlufsholm GF
2
FC Lejre
0
765998
on15-05 2024
18:00 Ejby Stadion
UHT
15. maj
18:00
Ejby IF Fodbold
Solrød FC (2)
UHT
761742
to16-05 2024
18:30 Vallensbæk Idrætscenter
1
-
5
16. maj
18:30
Vallensbæk IF
1
Gevninge IF
5
765997
18-05 2024
11:00 Bjæverskov Stadion Kunstgræs
3
-
1
18. maj
11:00
IF Frem Bjæverskov
3
Kværkeby IF
1
762032
on22-05 2024
18:00 Ejby Stadion
3
-
0
22. maj
18:00
Ejby IF Fodbold
3
IF Frem Bjæverskov
0
766003
on22-05 2024
18:00 Trælleruphallen
2
-
1
22. maj
18:00
Gevninge IF
2
Kværkeby IF
1
855975
25-05 2024
11:30 Viby Idrætsanlæg
1
-
1
25. maj
11:30
VG Fodbold
1
Kværkeby IF
1
766004
25-05 2024
12:30 Solrød Idrætscenter
0
-
3
25. maj
12:30
Solrød FC (2)
0
Vordingborg IF
3
766000
26-05 2024
11:00 Lejrehallen
3
-
0
26. maj
11:00
FC Lejre
3
Vallensbæk IF
0
766005
ma27-05 2024
18:30 THUN Arena
2
-
1
27. maj
18:30
Vordingborg IF
2
VG Fodbold
1
766001
ti28-05 2024
18:30 Bjæverskov Stadion Kunstgræs
3
-
1
28. maj
18:30
IF Frem Bjæverskov
3
Herlufsholm GF
1
766009
ti28-05 2024
19:00 Herlufsholm Stadion
1
-
2
28. maj
19:00
Herlufsholm GF
1
Vallensbæk IF
2
766006
on29-05 2024
18:00 Kværkeby Stadion
UHT
29. maj
18:00
Kværkeby IF
Solrød FC (2)
UHT
766008
on29-05 2024
18:00 Ejby Stadion
2
-
1
29. maj
18:00
Ejby IF Fodbold
2
FC Lejre
1
765974
to30-05 2024
17:30 Trælleruphallen
0
-
4
30. maj
17:30
Gevninge IF
0
Ejby IF Fodbold
4
766002
ti04-06 2024
17:30 Viby Idrætsanlæg
0
-
1
04. jun
17:30
VG Fodbold
0
Ejby IF Fodbold
1
855974
ti04-06 2024
19:00 Lejrehallen
1
-
1
04. jun
19:00
FC Lejre
1
Vordingborg IF
1
855976
ti04-06 2024
19:00 Herlufsholm Stadion
3
-
0
04. jun
19:00
Herlufsholm GF
3
Gevninge IF
0
855973
on05-06 2024
18:30 Vallensbæk Idrætscenter
1
-
6
05. jun
18:30
Vallensbæk IF
1
Ejby IF Fodbold
6
766007
to06-06 2024
18:30 Bjæverskov Stadion Kunstgræs
3
-
0
06. jun
18:30
IF Frem Bjæverskov
3
Gevninge IF
0
855977
09-06 2024
10:30 Solrød Idrætscenter
0
-
9
09. jun
10:30
Solrød FC (2)
0
IF Frem Bjæverskov
9
855978
ma10-06 2024
18:30 THUN Arena
UHT
10. jun
18:30
Vordingborg IF
Vallensbæk IF
UHT
855979
on12-06 2024
18:00 Kværkeby Stadion
2
-
0
12. jun
18:00
Kværkeby IF
2
FC Lejre
0
855980
on12-06 2024
18:00 Bjæverskov Stadion
0
-
1
12. jun
18:00
IF Frem Bjæverskov
0
VG Fodbold
1
855982
on12-06 2024
19:00 Trælleruphallen
4
-
3
12. jun
19:00
Gevninge IF
4
Solrød FC (2)
3
762036
15-06 2024
11:30 Viby Idrætsanlæg
UHT
15. jun
11:30
VG Fodbold
FC Lejre
UHT
765995
16-06 2024
11:30 Vallensbæk Idrætscenter
2
-
8
16. jun
11:30
Vallensbæk IF
2
VG Fodbold
8
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) søndag den 23 juni i Borup.

Semifinaler 23. juni kl. 11.45 i Borup
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Kamp 2: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 2

Finale og 3-4 plads 23. juni kl. 14.15 i Borup
Kamp 3:Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
Kamp 4: 3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind