M+32 1 - 2024, Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
161271
ma08-04 2024
20:00
Oversidder
Lundtofte Idrætsplads
HHT
08. apr
20:00
Lundtofte Boldklub
Oversidder
HHT
153890
ti09-04 2024
20:00 Brøndby Stadion
2
-
1
09. apr
20:00
Brøndbyernes IF
2
BK 96, Solrød
1
161269
ti09-04 2024
20:15
AB
Akademisk Boldklub
3
-
1
09. apr
20:15
AB
3
Taastrup FC
1
161270
on10-04 2024
19:00
LSF
Smørum Idrætscenter
3
-
3
10. apr
19:00
LSF
3
Lyngby BK
3
153891
to11-04 2024
19:45 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0
-
1
11. apr
19:45
Køge BK
0
Vallensbæk IF
1
161272
ma15-04 2024
19:00 Lyngby Stadion
4
-
0
15. apr
19:00
Lyngby BK
4
Lundtofte Boldklub
0
161274
ma15-04 2024
20:00 Vallensbæk Idrætscenter kunst
2
-
2
15. apr
20:00
Vallensbæk IF
2
Brøndbyernes IF
2
161273
ti16-04 2024
20:15
LSF
Solrød Idrætscenter
1
-
1
16. apr
20:15
BK 96, Solrød
1
LSF
1
161276
on17-04 2024
18:45
Oversidder
17. apr
18:45
Oversidder
Taastrup FC
161275
on17-04 2024
19:30
AB
Akademisk Boldklub
4
-
2
17. apr
19:30
AB
4
Køge BK
2
161277
ma22-04 2024
19:15 Lyngby Stadion
1
-
1
22. apr
19:15
Lyngby BK
1
BK 96, Solrød
1
161281
ma22-04 2024
19:30 Lundtofte Idrætsplads
1
-
1
22. apr
19:30
Lundtofte Boldklub
1
Taastrup FC
1
161278
ti23-04 2024
20:05
AB
Brøndby Stadion
0
-
4
23. apr
20:05
Brøndbyernes IF
0
AB
4
161280
on24-04 2024
20:15
LSF
Smørum Idrætscenter
5
-
2
24. apr
20:15
LSF
5
Vallensbæk IF
2
161279
to25-04 2024
19:00
Oversidder
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
25. apr
19:00
Køge BK
Oversidder
206527
ma29-04 2024
20:00 Vallensbæk Idrætscenter kunst
1
-
1
29. apr
20:00
Vallensbæk IF
1
Lyngby BK
1
206528
ti30-04 2024
18:30 NyBolig Park - Kunstgræs
0
-
2
30. apr
18:30
Taastrup FC
0
Køge BK
2
161282
ti30-04 2024
20:15 Solrød Idrætscenter
6
-
0
30. apr
20:15
BK 96, Solrød
6
Lundtofte Boldklub
0
206529
on01-05 2024
19:00
AB
LSF
Akademisk Boldklub
0
-
0
01. maj
19:00
AB
0
LSF
0
206530
on01-05 2024
19:00
Oversidder
01. maj
19:00
Oversidder
Brøndbyernes IF
206531
ma06-05 2024
19:00
AB
Lyngby Stadion
1
-
1
06. maj
19:00
Lyngby BK
1
AB
1
206535
ma06-05 2024
19:30 Lundtofte Idrætsplads
1
-
2
06. maj
19:30
Lundtofte Boldklub
1
Køge BK
2
206532
ti07-05 2024
20:00 Brøndby Stadion
3
-
0
07. maj
20:00
Brøndbyernes IF
3
Taastrup FC
0
206533
ti07-05 2024
20:15 Solrød Idrætscenter
1
-
0
07. maj
20:15
BK 96, Solrød
1
Vallensbæk IF
0
206534
on08-05 2024
19:00
LSF
Oversidder
Smørum Idrætscenter
08. maj
19:00
LSF
Oversidder
206538
ti14-05 2024
20:15
LSF
NyBolig Park - Kunstgræs
1
-
1
14. maj
20:15
Taastrup FC
1
LSF
1
206540
on15-05 2024
19:00
AB
Akademisk Boldklub
2
-
1
15. maj
19:00
AB
2
BK 96, Solrød
1
206541
on15-05 2024
19:00
Oversidder
15. maj
19:00
Oversidder
Lyngby BK
206536
to16-05 2024
19:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
5
-
0
16. maj
19:00
Køge BK
5
Brøndbyernes IF
0
206542
ti21-05 2024
19:00 Lyngby Stadion
0
-
0
21. maj
19:00
Lyngby BK
0
Taastrup FC
0
206543
ti21-05 2024
20:15
Oversidder
Solrød Idrætscenter
21. maj
20:15
BK 96, Solrød
Oversidder
223964
on22-05 2024
19:30 Lundtofte Idrætsplads
HHT
22. maj
19:30
Lundtofte Boldklub
Brøndbyernes IF
HHT
206544
on22-05 2024
20:00
AB
Vallensbæk Idrætscenter kunst
2
-
3
22. maj
20:00
Vallensbæk IF
2
AB
3
206545
on22-05 2024
20:15
LSF
Smørum Idrætscenter
2
-
1
22. maj
20:15
LSF
2
Køge BK
1
223969
ma27-05 2024
19:00
Oversidder
27. maj
19:00
Oversidder
Vallensbæk IF
223968
ma27-05 2024
20:00
AB
Lundtofte Idrætsplads
HHT
27. maj
20:00
Lundtofte Boldklub
AB
HHT
223965
ti28-05 2024
20:05
LSF
Brøndby Stadion
0
-
1
28. maj
20:05
Brøndbyernes IF
0
LSF
1
223967
ti28-05 2024
20:15 NyBolig Park - Kunstgræs
1
-
5
28. maj
20:15
Taastrup FC
1
BK 96, Solrød
5
223966
to30-05 2024
19:45 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
2
30. maj
19:45
Køge BK
2
Lyngby BK
2
232003
ma03-06 2024
19:00 Lyngby Stadion
2
-
0
03. jun
19:00
Lyngby BK
2
Brøndbyernes IF
0
232035
ma03-06 2024
20:00 Vallensbæk Idrætscenter kunst
1
-
2
03. jun
20:00
Vallensbæk IF
1
Taastrup FC
2
232004
ti04-06 2024
20:15 Solrød Idrætscenter
0
-
1
04. jun
20:15
BK 96, Solrød
0
Køge BK
1
232038
on05-06 2024
19:00
AB
Oversidder
Akademisk Boldklub
05. jun
19:00
AB
Oversidder
232037
on05-06 2024
20:30
LSF
Smørum Idrætscenter
UHT
05. jun
20:30
LSF
Lundtofte Boldklub
UHT
233808
ma10-06 2024
19:00
LSF
Lyngby Stadion
2
-
0
10. jun
19:00
Lyngby BK
2
LSF
0
235372
ma10-06 2024
20:00 Vallensbæk Idrætscenter kunst
2
-
3
10. jun
20:00
Vallensbæk IF
2
Køge BK
3
233809
ti11-06 2024
20:15 Solrød Idrætscenter
3
-
1
11. jun
20:15
BK 96, Solrød
3
Brøndbyernes IF
1
235373
ti11-06 2024
20:15
AB
NyBolig Park - Kunstgræs
2
-
3
11. jun
20:15
Taastrup FC
2
AB
3
323313
on12-06 2024
19:00
Oversidder
UHT
12. jun
19:00
Oversidder
Lundtofte Boldklub
UHT
323318
ma17-06 2024
20:00 Lundtofte Idrætsplads
HHT
17. jun
20:00
Lundtofte Boldklub
Lyngby BK
HHT
323316
ti18-06 2024
18:30
Oversidder
NyBolig Park - Kunstgræs
18. jun
18:30
Taastrup FC
Oversidder
323315
on19-06 2024
19:45
AB
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
19. jun
19:45
Køge BK
AB
323317
on19-06 2024
20:15
LSF
Smørum Idrætscenter
19. jun
20:15
LSF
BK 96, Solrød
206537
ma24-06 2024
20:00 Vallensbæk Idrætscenter kunst
UHT
24. jun
20:00
Vallensbæk IF
Lundtofte Boldklub
UHT
323320
ma12-08 2024
19:00
LSF
Vallensbæk Idrætscenter
12. aug
19:00
Vallensbæk IF
LSF
323321
ti13-08 2024
20:00 NyBolig Park - Kunstgræs
UHT
13. aug
20:00
Taastrup FC
Lundtofte Boldklub
UHT
323319
ti13-08 2024
20:15 Solrød Idrætscenter
13. aug
20:15
BK 96, Solrød
Lyngby BK
323322
on14-08 2024
19:00
AB
Akademisk Boldklub
14. aug
19:00
AB
Brøndbyernes IF
323323
on14-08 2024
19:00
Oversidder
14. aug
19:00
Oversidder
Køge BK
323325
ma19-08 2024
18:45
Oversidder
Brøndby Stadion
19. aug
18:45
Brøndbyernes IF
Oversidder
323324
ma19-08 2024
19:00 Lyngby Stadion
19. aug
19:00
Lyngby BK
Vallensbæk IF
323328
ma19-08 2024
20:00 Lundtofte Idrætsplads
HHT
19. aug
20:00
Lundtofte Boldklub
BK 96, Solrød
HHT
323326
on21-08 2024
19:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
21. aug
19:00
Køge BK
Taastrup FC
323327
on21-08 2024
19:00
LSF
AB
Smørum Idrætscenter
21. aug
19:00
LSF
AB
323330
ma26-08 2024
18:30 Vallensbæk Idrætscenter
26. aug
18:30
Vallensbæk IF
BK 96, Solrød
323331
ti27-08 2024
20:00 NyBolig Park
27. aug
20:00
Taastrup FC
Brøndbyernes IF
323332
on28-08 2024
18:30
AB
Akademisk Boldklub
28. aug
18:30
AB
Lyngby BK
323333
on28-08 2024
18:30
Oversidder
LSF
28. aug
18:30
Oversidder
LSF
323329
on28-08 2024
19:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
UHT
28. aug
19:00
Køge BK
Lundtofte Boldklub
UHT
323335
ma02-09 2024
18:15 Brøndby Stadion
02. sep
18:15
Brøndbyernes IF
Køge BK
323334
ma02-09 2024
19:00
Oversidder
Lyngby Stadion
02. sep
19:00
Lyngby BK
Oversidder
323339
ma02-09 2024
20:00 Lundtofte Idrætsplads
HHT
02. sep
20:00
Lundtofte Boldklub
Vallensbæk IF
HHT
323336
ti03-09 2024
20:15
AB
Solrød Idrætscenter
03. sep
20:15
BK 96, Solrød
AB
323338
on04-09 2024
18:30
LSF
Smørum Idrætscenter
04. sep
18:30
LSF
Taastrup FC
323340
ma09-09 2024
18:00 Brøndby Stadion
UHT
09. sep
18:00
Brøndbyernes IF
Lundtofte Boldklub
UHT
335146
ti10-09 2024
20:00 NyBolig Park
10. sep
20:00
Taastrup FC
Lyngby BK
335177
on11-09 2024
18:00
AB
Akademisk Boldklub
11. sep
18:00
AB
Vallensbæk IF
335178
on11-09 2024
18:00
Oversidder
11. sep
18:00
Oversidder
BK 96, Solrød
323341
on11-09 2024
19:00
LSF
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
11. sep
19:00
Køge BK
LSF
335181
ma16-09 2024
17:45
Oversidder
Vallensbæk Idrætscenter
16. sep
17:45
Vallensbæk IF
Oversidder
335179
ma16-09 2024
19:00 Lyngby Stadion
16. sep
19:00
Lyngby BK
Køge BK
335180
ti17-09 2024
20:15 Solrød Idrætscenter
17. sep
20:15
BK 96, Solrød
Taastrup FC
335182
on18-09 2024
17:45
LSF
Smørum Idrætscenter
18. sep
17:45
LSF
Brøndbyernes IF
335183
on18-09 2024
17:45
AB
Akademisk Boldklub
UHT
18. sep
17:45
AB
Lundtofte Boldklub
UHT
335184
ma23-09 2024
17:30 Brøndby Stadion
23. sep
17:30
Brøndbyernes IF
Lyngby BK
335188
ma23-09 2024
17:30
Oversidder
AB
23. sep
17:30
Oversidder
AB
335187
ma23-09 2024
20:00
LSF
Lundtofte Idrætsplads
HHT
23. sep
20:00
Lundtofte Boldklub
LSF
HHT
335186
ti24-09 2024
20:00 NyBolig Park
24. sep
20:00
Taastrup FC
Vallensbæk IF
335185
on25-09 2024
19:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
25. sep
19:00
Køge BK
BK 96, Solrød
323314
on02-10 2024
20:00 Brøndby Stadion
02. okt
20:00
Brøndbyernes IF
Vallensbæk IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
De 2 puljevindere spiller finale onsdag den 2. oktober 2024 
Den puljevinder med flest point i gennemsnit pr. kamp, har hjemmebane i finalen

Vinderen af kampen er Sjællandsmester

DBU Sjælland har en repræsentant tilstede ved kampen, der vil overrække pokal til vinderholdet samt medaljer til de 2 hold.

Log ind