M+50 8:8 - 2024, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
347156
ti02-04 2024
19:00 St. Lyngby Stadion
UHT
02. apr
19:00
Store Lyngby IF
Slangerup & Omegn IF
UHT
347158
ti02-04 2024
19:00 Spraglehøj Idrætsanlæg
4
-
1
02. apr
19:00
Jyllinge FC
4
Slagslunde-Ganløse IF
1
347157
to04-04 2024
19:35 Birkevang
3
-
0
04. apr
19:35
Hareskov IF
3
Værløse BK
0
347163
ma08-04 2024
18:30 Slangerup Stadion
HHT
08. apr
18:30
Slangerup & Omegn IF
IF Hjorten
HHT
347160
ma08-04 2024
19:00 Værløse Stadion Kunstgræs
6
-
1
08. apr
19:00
Værløse BK
6
Store Lyngby IF
1
347161
ma08-04 2024
19:00 Blovstrød idrætsanlæg
2
-
3
08. apr
19:00
Blovstrød IF
2
Jyllinge FC
3
347162
ma08-04 2024
19:30 Gryden kunstgræs
6
-
2
08. apr
19:30
Slagslunde-Ganløse IF
6
Hareskov IF
2
347165
ma15-04 2024
19:00 St. Lyngby Stadion
0
-
2
15. apr
19:00
Store Lyngby IF
0
Slagslunde-Ganløse IF
2
347167
ti16-04 2024
18:30 Skinderskovgård
0
-
3
16. apr
18:30
IF Hjorten
0
Jyllinge FC
3
347166
ti16-04 2024
19:15 Birkevang
3
-
1
16. apr
19:15
Hareskov IF
3
Blovstrød IF
1
347164
to18-04 2024
20:00 Værløse Stadion
UHT
18. apr
20:00
Værløse BK
Slangerup & Omegn IF
UHT
347170
ma22-04 2024
19:00 Blovstrød idrætsanlæg
8
-
3
22. apr
19:00
Blovstrød IF
8
Store Lyngby IF
3
347171
ma22-04 2024
19:30 Gryden kunstgræs
1
-
1
22. apr
19:30
Slagslunde-Ganløse IF
1
Værløse BK
1
347169
ti23-04 2024
18:30 Skinderskovgård
1
-
0
23. apr
18:30
IF Hjorten
1
Hareskov IF
0
347168
to25-04 2024
19:00 Spraglehøj Idrætsanlæg
UHT
25. apr
19:00
Jyllinge FC
Slangerup & Omegn IF
UHT
347175
ma29-04 2024
18:30 Slangerup Stadion
HHT
29. apr
18:30
Slangerup & Omegn IF
Slagslunde-Ganløse IF
HHT
347172
ma29-04 2024
19:00 Værløse Stadion
5
-
5
29. apr
19:00
Værløse BK
5
Blovstrød IF
5
347173
ma29-04 2024
19:00 St. Lyngby Stadion
4
-
0
29. apr
19:00
Store Lyngby IF
4
IF Hjorten
0
347174
ti30-04 2024
19:35 Birkevang
1
-
1
30. apr
19:35
Hareskov IF
1
Jyllinge FC
1
347159
ma06-05 2024
18:30 Skinderskovgård
0
-
5
06. maj
18:30
IF Hjorten
0
Blovstrød IF
5
347179
ma06-05 2024
18:30 Slangerup Stadion
HHT
06. maj
18:30
Slangerup & Omegn IF
Blovstrød IF
HHT
347176
ma06-05 2024
19:00 Værløse Stadion
2
-
3
06. maj
19:00
Værløse BK
2
Jyllinge FC
3
347177
ma06-05 2024
19:00 St. Lyngby Stadion
2
-
1
06. maj
19:00
Store Lyngby IF
2
Hareskov IF
1
347181
ma13-05 2024
19:00 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
7
-
1
13. maj
19:00
Jyllinge FC
7
Store Lyngby IF
1
347183
ma13-05 2024
19:00 Blovstrød idrætsanlæg
2
-
5
13. maj
19:00
Blovstrød IF
2
Slagslunde-Ganløse IF
5
347182
ti14-05 2024
18:30 Skinderskovgård
0
-
4
14. maj
18:30
IF Hjorten
0
Værløse BK
4
347180
ti14-05 2024
19:35 Birkevang
UHT
14. maj
19:35
Hareskov IF
Slangerup & Omegn IF
UHT
347187
ti21-05 2024
18:30 Skinderskovgård
UHT
21. maj
18:30
IF Hjorten
Slangerup & Omegn IF
UHT
347185
ti21-05 2024
19:35 Birkevang
0
-
3
21. maj
19:35
Hareskov IF
0
Slagslunde-Ganløse IF
3
347184
on22-05 2024
19:00 St. Lyngby Stadion
UHT
22. maj
19:00
Store Lyngby IF
Værløse BK
UHT
347189
ma27-05 2024
18:30 Slangerup Stadion
HHT
27. maj
18:30
Slangerup & Omegn IF
Store Lyngby IF
HHT
347191
ma27-05 2024
19:00 Blovstrød idrætsanlæg
UHT
27. maj
19:00
Blovstrød IF
IF Hjorten
UHT
347188
ma27-05 2024
19:00 Værløse Stadion
2
-
1
27. maj
19:00
Værløse BK
2
Hareskov IF
1
347190
on29-05 2024
19:30 Gryden kunstgræs
5
-
1
29. maj
19:30
Slagslunde-Ganløse IF
5
Jyllinge FC
1
347195
ma03-06 2024
19:00 Blovstrød idrætsanlæg
UHT
03. jun
19:00
Blovstrød IF
Slangerup & Omegn IF
UHT
347194
ti04-06 2024
18:30 Skinderskovgård
1
-
3
04. jun
18:30
IF Hjorten
1
Slagslunde-Ganløse IF
3
347192
ti04-06 2024
19:00 Spraglehøj Idrætsanlæg
0
-
1
04. jun
19:00
Jyllinge FC
0
Værløse BK
1
347193
ti04-06 2024
19:35 Birkevang
UHT
04. jun
19:35
Hareskov IF
Store Lyngby IF
UHT
347198
ma10-06 2024
18:30 Slangerup Stadion
HHT
10. jun
18:30
Slangerup & Omegn IF
Hareskov IF
HHT
347196
ma10-06 2024
19:00 Værløse Stadion
6
-
2
10. jun
19:00
Værløse BK
6
IF Hjorten
2
347197
ma10-06 2024
19:00 St. Lyngby Stadion
0
-
9
10. jun
19:00
Store Lyngby IF
0
Jyllinge FC
9
347199
on12-06 2024
19:30 Gryden kunstgræs
4
-
3
12. jun
19:30
Slagslunde-Ganløse IF
4
Blovstrød IF
3
347200
ma17-06 2024
19:00 Blovstrød idrætsanlæg
0
-
2
17. jun
19:00
Blovstrød IF
0
Værløse BK
2
348527
ma17-06 2024
19:00 Spraglehøj Idrætsanlæg
1
-
2
17. jun
19:00
Jyllinge FC
1
Hareskov IF
2
347201
ti18-06 2024
18:30 Skinderskovgård
1
-
4
18. jun
18:30
IF Hjorten
1
Store Lyngby IF
4
348528
on19-06 2024
19:30 Gryden
UHT
19. jun
19:30
Slagslunde-Ganløse IF
Slangerup & Omegn IF
UHT
347186
ma24-06 2024
19:00 Spraglehøj Idrætsanlæg
24. jun
19:00
Jyllinge FC
Blovstrød IF
348532
ma12-08 2024
18:30 Slangerup Stadion
HHT
12. aug
18:30
Slangerup & Omegn IF
Jyllinge FC
HHT
348529
ma12-08 2024
19:00 Værløse Stadion
12. aug
19:00
Værløse BK
Slagslunde-Ganløse IF
348530
ma12-08 2024
19:00 St. Lyngby Stadion
12. aug
19:00
Store Lyngby IF
Blovstrød IF
348531
ti13-08 2024
19:35 Birkevang
13. aug
19:35
Hareskov IF
IF Hjorten
348533
ma19-08 2024
18:30 Slangerup Stadion
HHT
19. aug
18:30
Slangerup & Omegn IF
Værløse BK
HHT
348535
ma19-08 2024
19:00 Blovstrød idrætsanlæg
19. aug
19:00
Blovstrød IF
Hareskov IF
348536
ti20-08 2024
18:30 Skinderskovgård
20. aug
18:30
IF Hjorten
Jyllinge FC
348534
on21-08 2024
19:30 Gryden
21. aug
19:30
Slagslunde-Ganløse IF
Store Lyngby IF
348538
ma26-08 2024
19:00 St. Lyngby Stadion
26. aug
19:00
Store Lyngby IF
Slagslunde-Ganløse IF
348540
ma26-08 2024
19:00 Spraglehøj Idrætsanlæg
26. aug
19:00
Jyllinge FC
IF Hjorten
348539
ti27-08 2024
19:35 Birkevang
27. aug
19:35
Hareskov IF
Blovstrød IF
348537
to29-08 2024
20:00 Værløse Stadion
29. aug
20:00
Værløse BK
Slangerup & Omegn IF
348544
ma02-09 2024
18:30 Slangerup Stadion
02. sep
18:30
Slangerup & Omegn IF
IF Hjorten
348541
ma02-09 2024
19:00 Værløse Stadion
02. sep
19:00
Værløse BK
Store Lyngby IF
348542
ma02-09 2024
19:00 Blovstrød idrætsanlæg
02. sep
19:00
Blovstrød IF
Jyllinge FC
348543
on04-09 2024
19:30 Gryden
04. sep
19:30
Slagslunde-Ganløse IF
Hareskov IF
351495
ma09-09 2024
19:00 St. Lyngby Stadion
09. sep
19:00
Store Lyngby IF
Slangerup & Omegn IF
364407
ma09-09 2024
19:00 Spraglehøj Idrætsanlæg
09. sep
19:00
Jyllinge FC
Slagslunde-Ganløse IF
364408
ti10-09 2024
18:30 Skinderskovgård
10. sep
18:30
IF Hjorten
Blovstrød IF
364406
ti10-09 2024
19:35 Birkevang
10. sep
19:35
Hareskov IF
Værløse BK
364412
ma16-09 2024
18:30 Slangerup Stadion
16. sep
18:30
Slangerup & Omegn IF
Blovstrød IF
364409
ma16-09 2024
19:00 Værløse Stadion Kunstgræs
16. sep
19:00
Værløse BK
Jyllinge FC
364410
ma16-09 2024
19:00 St. Lyngby Stadion
16. sep
19:00
Store Lyngby IF
Hareskov IF
364411
on18-09 2024
19:30 Gryden
18. sep
19:30
Slagslunde-Ganløse IF
IF Hjorten
364414
ma23-09 2024
19:00 Spraglehøj Idrætsanlæg
23. sep
19:00
Jyllinge FC
Store Lyngby IF
364416
ma23-09 2024
19:00 Blovstrød idrætsanlæg
23. sep
19:00
Blovstrød IF
Slagslunde-Ganløse IF
364415
ti24-09 2024
18:30 Skinderskovgård
24. sep
18:30
IF Hjorten
Værløse BK
364413
ti24-09 2024
19:35 Birkevang
24. sep
19:35
Hareskov IF
Slangerup & Omegn IF
365172
ma30-09 2024
18:30 Slangerup Stadion
30. sep
18:30
Slangerup & Omegn IF
Slagslunde-Ganløse IF
364417
ma30-09 2024
19:00 Værløse Stadion Kunstgræs
30. sep
19:00
Værløse BK
Blovstrød IF
365170
ma30-09 2024
19:00 St. Lyngby Stadion
30. sep
19:00
Store Lyngby IF
IF Hjorten
365171
ti01-10 2024
19:35 Birkevang
01. okt
19:35
Hareskov IF
Jyllinge FC
347178
on02-10 2024
19:30 Gryden kunstgræs
02. okt
19:30
Slagslunde-Ganløse IF
IF Hjorten
367738
ma07-10 2024
19:00 Spraglehøj Idrætsanlæg
07. okt
19:00
Jyllinge FC
Slangerup & Omegn IF
367754
ma07-10 2024
19:00 Blovstrød idrætsanlæg
07. okt
19:00
Blovstrød IF
Store Lyngby IF
367753
ti08-10 2024
18:30 Skinderskovgård
08. okt
18:30
IF Hjorten
Hareskov IF
367755
on09-10 2024
19:30 Gryden
09. okt
19:30
Slagslunde-Ganløse IF
Værløse BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
De 2 puljevindere spiller finale onsdag den 23. oktober 2024 
Den puljevinder med flest point i gennemsnit pr. kamp, har hjemmebane i finalen

Vinderen af kampen er Sjællandsmester

DBU Sjælland har en repræsentant tilstede ved kampen, der vil overrække pokal til vinderholdet samt medaljer til de 2 hold.

Log ind