U12 Piger A (12) 8:8 - Forår 2024

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
396599
ma08-04 2024
18:30 DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
08. apr
18:30
Fyrkat Q
Fortuna Hjørring (U11)
396595
14-04 2024
10:00
Oversidder
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
14. apr
10:00
Aalborg KFUM (1)
Oversidder
396597
14-04 2024
10:00 Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
14. apr
10:00
Fortuna Hjørring (U11)
Aalborg KFUM (U11) (2)
396600
21-04 2024
10:00
Oversidder
21. apr
10:00
Oversidder
Aabybro IF
396596
ma22-04 2024
18:00 Aabybro Idrætscenter
22. apr
18:00
Aabybro IF
Fyrkat Q
396598
on24-04 2024
17:00 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
24. apr
17:00
Aalborg KFUM (U11) (2)
Aalborg KFUM (1)
396602
28-04 2024
10:00 Aabybro Idrætscenter
28. apr
10:00
Aabybro IF
Aalborg KFUM (U11) (2)
396603
28-04 2024
10:00
Oversidder
28. apr
10:00
Oversidder
Fyrkat Q
396601
ma29-04 2024
18:30 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
29. apr
18:30
Aalborg KFUM (1)
Fortuna Hjørring (U11)
396605
05-05 2024
10:00
Oversidder
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
05. maj
10:00
Aalborg KFUM (U11) (2)
Oversidder
396845
ma06-05 2024
18:00 Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
06. maj
18:00
Fortuna Hjørring (U11)
Aabybro IF
396846
ma20-05 2024
10:00
Aabybro IF
!
NB: Aabybro IF er taberdømt
Aabybro Idrætscenter
20. maj
10:00
Aabybro IF
Aalborg KFUM (1)
396848
ma20-05 2024
10:00
Oversidder
20. maj
10:00
Oversidder
Fortuna Hjørring (U11)
396847
ti21-05 2024
18:15 DS Arena (Hobro)
21. maj
18:15
Fyrkat Q
Aalborg KFUM (U11) (2)
396850
26-05 2024
10:00 DS Arena (Hobro)
26. maj
10:00
Fyrkat Q
Aabybro IF
396851
26-05 2024
10:00
Oversidder
26. maj
10:00
Oversidder
Aalborg KFUM (1)
396849
ma27-05 2024
18:00 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
27. maj
18:00
Aalborg KFUM (U11) (2)
Fortuna Hjørring (U11)
396604
on29-05 2024
18:30 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
29. maj
18:30
Aalborg KFUM (1)
Fyrkat Q
396853
02-06 2024
10:00
Oversidder
Aabybro Idrætscenter
02. jun
10:00
Aabybro IF
Oversidder
396854
on05-06 2024
18:30 Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
05. jun
18:30
Fortuna Hjørring (U11)
Fyrkat Q
396855
09-06 2024
10:00 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
09. jun
10:00
Aalborg KFUM (U11) (2)
Aabybro IF
396856
09-06 2024
10:00
Oversidder
DS Arena (Hobro)
09. jun
10:00
Fyrkat Q
Oversidder
396857
on12-06 2024
18:00 Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
12. jun
18:00
Fortuna Hjørring (U11)
Aalborg KFUM (1)
396852
to13-06 2024
18:30
Aalborg KFUM (U11) (2)
!
NB: Aalborg KFUM (U11) (2) er taberdømt
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
13. jun
18:30
Aalborg KFUM (1)
Aalborg KFUM (U11) (2)
396858
16-06 2024
10:00 Aabybro Idrætscenter
16. jun
10:00
Aabybro IF
Fortuna Hjørring (U11)
396860
16-06 2024
10:00
Oversidder
16. jun
10:00
Oversidder
Aalborg KFUM (U11) (2)
396862
ma17-06 2024
18:00
Aalborg KFUM (U11) (2)
!
NB: Aalborg KFUM (U11) (2) er taberdømt
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
17. jun
18:00
Aalborg KFUM (U11) (2)
Fyrkat Q
396859
to20-06 2024
17:15 DS Arena (Hobro)
20. jun
17:15
Fyrkat Q
Aalborg KFUM (1)
396861
23-06 2024
10:00 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
23. jun
10:00
Aalborg KFUM (1)
Aabybro IF
396863
23-06 2024
10:00
Oversidder
Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
23. jun
10:00
Fortuna Hjørring (U11)
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910
U11 og U12: Har I lyst til at spille udendørs året rundt? – Så læs mere om kunstgræsturneringen her

Log ind